Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:16 24.05.24 
dir.bg
   >> Предложения за нови клубове
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Неактивни клубовенови  
Автор Гeвpek (същия)
Публикувано17.09.02 15:14



Предлагам доста неактивни клубове (от типа на "Интернавти" или "попитай Георги Първанов" или "Ботевград" или "World Cup '02" или "4 години Дир" или "Гражданинът И" или "Зимна олимпиада 2002" или "Избори 2001" или "Новини на турски език по БНТ" или "Трагедията в Индиго" или "Щнауцер") да дадат място на някои от предложените в този клуб.

Интересно е също създаването на фен-клуб "Матрицата" вчера, тъй като не го виждам да е предлаган тук... - пък филмът си е старичък.



Тема Re: Неактивни клубовенови [re: Гeвpek]  
Автор mireto:) (™)
Публикувано17.09.02 19:02



интернавти е зает от такива кат мен



Тема Re: Неактивни клубовенови [re: Гeвpek]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано17.09.02 23:27



Не съм съгласна за "Гржаданинът И".

         


Тема Re: Неактивни клубовенови [re: kakata]  
Автор damita (michaelized)
Публикувано18.09.02 00:38



Напълно съм съгласна! В клуб "Дог" за една година имаше 9 теми!!! Ние обаче (феновете на сериала "Приятели") започнахме да пишем там от 1 месец и клубчето доста се раздвижи. Дано да имаме късмета да го преименуват, след като така и не обърнаха внимание на молбата ни за нов клуб.



Тема Re: Неактивни клубовенови [re: damita]  
Автор бyбoлeчka ()
Публикувано18.09.02 00:46



да, подкрепям и аз...




Тема Малко уточнениенови [re: Гeвpek]  
Автор Гeвpek (същия)
Публикувано18.09.02 10:20



Случайно съм подбрал клубовете дето съм ги дал за пример, даже не знам какво значи "Гражданинът И" или "шнауцер" (вероятно - някаква порода куче?).

Исках само да кажа, че примерно изборите през 2001 бяха наистина през 2001 (а сега е 2002); че Първанов вече го няма в клуба му, че Интернавтите вече не са затворени в апартамента и т.н. - а има интересни предложения за нови клубове, които - ако се осъществят- могат да зарибят нови I-маниаци. Ма и тези клубове нека си стоят, кво толкова, не заемат никакво място на диска и не пречят никому... Само се чудех какво му е толкоз трудното да се правят нови клубове, след като една "Матрицата" се прави точно за 2 минути...



Тема Re: Неактивни клубовенови [re: damita]  
Автор ДъpвeнФилocoф (откачен)
Публикувано18.09.02 11:49



Предполагам, хората ще са съгласни ако се направи ноф клуб и темите се пренестят там. Да не пищят почитателите на догове



Тема Правилнонови [re: Гeвpek]  
Автор ДъpвeнФилocoф (откачен)
Публикувано18.09.02 11:52



Наистине, трябва да има някакъв кпитерий поне за заключване на клуб. Понякога е добре, ако има качествени писания в клуба той да стои в архив, но поне да се заключи за писане ...



Тема Re: Правилнонови [re: ДъpвeнФилocoф]  
Авторlili (Нерегистриран)
Публикувано18.09.02 12:39



i az mislia taka bi trabvalo ot vreme na vreme da se proveriavat klubovete i tezi koito si sediat s po 2 -3 temi ot meseci da se zaklu4vat ili tam kakvoto i da e no da se dava pat na novi klubove iideii. A za tezi klubove koito sa vazniknali poradi niakavo sabitie estesvenoe da se mahat sled kato sabiito ot6umi ako prez tova vreme ne sa se prevarnali v po globalni klubove za koeto oba4e trava da se smeni temat na samia klub. i tova za priateli naistina e mnogo viarno 4e trabva ili da se promeni kluba ili da se napravi nov i da se peisnat temite tam



Тема Re: Неактивни клубовенови [re: damita]  
Автор Meндeлeeв (aka grouchy)
Публикувано18.09.02 16:39



що си мислиш, че в един клуб за т.нар. сериал ще се пише повече?

бягай да слушаш бритни спиърс

...тънка лайсна, майна
родна реч лайняна...



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.