Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:22 21.06.24 
dir.bg
   >> Предложения за нови клубове
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Неактивни клубовенови [re: Meндeлeeв]  
Автор da witty isis (mafia girl)
Публикувано18.09.02 17:21



мисли си, защото е така. в споменатия клуб дог няма никакви теми, свьрзани с кучета. за повече от месец нито един фен на вьпросната порода не се е появил, а за сериала доста се пише. така че е много по-добре да се преименува- ничий интереси няма да бьдат засегнати.

i'm running, i'm running...
catch up with me life...


Тема Re: Неактивни клубовенови [re: da witty isis]  
Автор Very_Bad_Girl (мнооо Bad)
Публикувано18.09.02 18:09



hubu neka se preimenuva i neka se zakriqt nenujnite klubove

i`m not your bitch!
don`t hang your shit on me!


Тема Само...нови [re: Гeвpek]  
Автор Merengue (Ex Octava)
Публикувано18.09.02 21:31



не пипайте Хебър......много ви се моля!!!

34-18 14-26-39 14-25-14-15-14-29-Y


Тема Re: Само...нови [re: Merengue]  
Автор damita (michaelized)
Публикувано19.09.02 00:01



Менделеев, ако слушах Бритни Спиърс щях да ти се обадя, за да разменим материали!... Хич не обичам така някой да говори наизуст. Защо просто не провериш колко сладко си философстваме в клуб Дог, сега след като сме го превзели? :)



Тема Re: Неактивни клубовенови [re: Гeвpek]  
Автор бyбoлeчka ()
Публикувано19.09.02 01:35



За "Матрицата" и аз се зачудих, ама после ми светна, че догодина излиза 2-рата част...та затова може би. А може и да са фенове на филма, тези които отговарят за създаването на клубовете, та затова с връзки малко...
За повече от 24 часа иначе в този нов клуб - 1 тема с 4 мнения...активен е много, да-а-а...




Тема Re: Неактивни клубовенови [re: mireto:)]  
Автор Dedo Uluk (ентусиаст)
Публикувано23.09.02 18:48



Bati signaturata!

I na kraq kakvo?


?????

VENCEREMOS


Тема Chakaj malko,...нови [re: damita]  
Автор Dedo Uluk (ентусиаст)
Публикувано23.09.02 18:49



... az do kolkoto vijdam klub Priqteli syshtestvuva?!

VENCEREMOS


Тема Re: Chakaj malko,...нови [re: Dedo Uluk]  
Автор da witty isis (mafia girl)
Публикувано23.09.02 19:44



то сьществува клуб приятели, но всьщност не става вьпрос за сериала. В смисьл, там са си приятели хората и си говорят за приятелство и т.н., в което няма нищо лошо де...
Аз си мисля, че трябва да се направи клуб за така наречените ситком-и. Така всички фенове ще обсьждат този сериал, които искат и е малко вероятно да е неактивен клуба...

i'm running, i'm running...
catch up with me life...


Тема Re: Chakaj malko,...нови [re: da witty isis]  
Автор Dedo Uluk (ентусиаст)
Публикувано24.09.02 13:15



Znam de, hehe...
Prosto beshe interesna igrata na dumi, pyk i mi stana smeshno, che fenovete na "Seriala Priqteli" ne se sybirat v klub "Priqteli", a v klub "Dog".

(Znam, znam, nqma nujda...)

VENCEREMOS


Тема Re: Малко уточнениенови [re: Гeвpek]  
Автор Princessa (podnovenata)
Публикувано20.09.07 15:09



Kluba ne e samo schnauzer e "pincher&schnazuer". Iskam da utochnia, che si besche samo "pincher", blagodarenie na liubeznata moderatorka stana "&schnauzer". Nikade ne v9gdam da se spomenava "pincher". Sato tka oste edno utochnenie: vav takiva forumi se poiaviavat mnogo chesto lichnosti, koito se zaiagdat, i to bez da imat nest obsto s temata. Po tozi povod horata otglegdasti porodata kucheta schnauzeri im e ne priatno da pischat tuk. Moge spokoino da zatvorite kluba. Vapreki, che ne vogdam tezi "klubove"(malko posestavanite) da palniat pametta na nechii PC?

Na valka vrata mu e debel, zastoto si varschi rabotata sam.



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.