Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:58 30.06.24 
dir.bg
   >> Предложения за нови клубове
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Сериалът "Приятели"нови [re: damita]  
Автор nik (exboytoy)
Публикувано20.06.02 00:01



Когато някой е скрит гей, веднага си го избива по някакъв начин- например както особата, видяла "гейство" в "Приятели".
Това е един от най- смешните сериали, а Фийби, хм, за нея май трябва да направим отделен клуб. Но иначе дано от администрацията позволят съществуването му- сигурен съм, че ще е много посещаван!
Някой знае ли дали bTV ще дават седми сезон?



Тема Re: Сериалът "Приятели"нови [re: damita]  
Автор бyбoлeчka ()
Публикувано20.06.02 00:08



Napredvame bavnichko...celi 9 glascheta zasega....dano da se smilyat "ot gore" ..ne moje da ne go haresvat serialcheto pyk!!!





Тема Re: Сериалът "Приятели"нови [re: nik]  
Автор willy_s (wallflower)
Публикувано20.06.02 00:25



vdigam krak!dvata daje!

phoebes mi e rolemodel! ;)



Тема Re: Сериалът "Приятели"нови [re: willy_s]  
Автор armydreamer (torified)
Публикувано20.06.02 12:20



Колко хубаво би било, ако има клуб на Фиби .
Още по-хубаво би било, ако Фиби се стегне и най-накрая издаде албум, съдържащ всичките й култови хитове - от Smelly Cat до Terry Is A Jerk
До Човека, Чийто Ник Е Прекалено Труден За Произнасяне И Запомняне: не знам до каква степен си овладял английския език, но у нас са превели като "Приятели" заглавието на американския сериал Friends, а не на Queer As Folk.

I know that mess spelled backwards is ssem and I feel much better armed with that information


Тема Ох, ох!нови [re: dijkstra]  
Автор nik (exboytoy)
Публикувано20.06.02 17:00



Ако в главата ти имаше нещо повече от рейв- звуци, може би нямаше да демонстрираш такава жалка псевдоинтелектуалщина. Смеховете, драги, са присъщи на всички подобни сериали, а не само на този. Може би би трябвало и да се махне музиката от филмите, защото хората сами се сещат кой момент е по- силен, дтраматичен или забавен.
Това, че мразиш гейове не означава, че всичко, което не харесваш е гей- продукция. Но пък всички, които без причина непрекъснато отричат нещо, са тайничко пристрастени към него. Е, кажи си. Чандлър, Рос или Джоуи? Или бащата на Чандлър? Или съседа ти.
Много ми е смешно, когато някой не харесва нещо, но му отделя толкова време. Като нямаш чувство за хумор, което да се покрива с това на сценаристите на сериала, това не означава, че нещо не е смешно. Иначе виждам, че си претъпкан с клишета тип "тъп като американец". Интересно кога за последно си бил в Щатите и си общувал с американци, та имаш мнение. Изобщо не защитавам тази нация, но ми се струва, че ти си си изградил мнение по формулата, която сам посочваш- другите плюят Америка (гейовете, "Приятели") и ти там...барабар dijkstra с мъжете...
Иди в някой клуб, в който се обсъжда нещо, което ти харесва и мисли позитивно. И открий какъв ти е проблема- не ебеш ли, не спиш ли, работата ли не върви, комплекс за външността ли имаш или що?



Тема mnogo zagubeni imaнови [re: dijkstra]  
Авторole! (Нерегистриран)
Публикувано20.06.02 17:47



i ti gi vodish vsichkite s visoko vdignata glava! to typotia i gara pochiven den niamat.



Тема Re: mnogo zagubeni imaнови [re: ole!]  
Автор damita (michaelized)
Публикувано20.06.02 17:56



dijkstra, драги, хайде тичкай при другарчетата в клуб 10-15, че там може и да има кой да се възхити на "изключително интелигентните" ти с много жалък опит за оригиналност изказвания. А и после да не забравиш да гледаш последния епизаод на любимия ти сериал "Касандра". Сигурно много плачеш... е, няма, няма ооо, ооо, ооо.

I am the agony inside a dying head!...


Тема Re: Ох, ох!нови [re: nik]  
Автор dijkstra (AICULEDSSUL)
Публикувано20.06.02 19:50



abe vsichko bih preglytnal, dori i tova che se opitvash da me izkarash pedal bez da e taka... ama samo edno neshto ne -- ne sym raver, nikoga ne sym bil i njama da byda. sigurno sha mi dokarash koshmari taia vecher

>>Смеховете, драги, са присъщи на всички подобни сериали, а не само на този. Може би би трябвало и да се махне музиката от филмите, защото хората сами се сещат кой момент е по- силен, дтраматичен или забавен.
tva izobshto ne prechi vsichki podobni seriali da sa tragichni. tochno kato tozi. ti samia priznavash che ti podceniavat inteligentostta -- prodylzhavash da gledash po navik li?

sramno, no povecheto mi priateli syshto gledat taia glupost. borbata prodylzhava, njama spirane :P

kolkoto do moite problemi -- blagodaria che si zagrizhen za tiah :) tvoite ne ti li stigat? tochno zashtoto sa mi malko problemite sym doshyl tuk ta da vi opravia hehe.

pochvam da sa zamisliam. s tolkovata debilni klubove tuka :) edin poveche ili po-malko njama da ima osobena razlika. samo iskah da vi kazha che filmcheto e strashno typo. eto vizhdash li -- pochvam da mislia pozitivno.

nai-golemia raver

(ne e za gledane ot ofisa)

Тема Re: mnogo zagubeni imaнови [re: damita]  
Автор dijkstra (AICULEDSSUL)
Публикувано20.06.02 19:58



shto si mislish che "priateli" se razlichava osobeno ot "kasandra"? sigurno i po broi na epizodite goni ostanalite sapunki. vsichko v kiupa. ne ste originalni kato gledate amerikanski sapuneni operki, a prenebregvate meksikanskite, venezuelskite i t.n.

Hint: probvaite Dallas, Dyrzost i Krasota :PP te syshto sa amerikanski haha. kazhete sega che ne mislia za vas ako smeete.

vseki tuka se opitva da mi kazhe che se pravia na originalen :) abe izobshto ne e taka. ne kazvam che seriala e typ zaradi tova. toi naistina e takyv.

placha samo kato vidia fiibi po televiziata :) chak syrceto me zaboliava. opitvam se da go izbiagvam de hehe

nai-golemia raver

(ne e za gledane ot ofisa)

Тема Пишете ме и меннови [re: damita]  
Автор ben_gun (human)
Публикувано21.06.02 02:11



С две ръце съм ЗА

The Road To Hell



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.