Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:05 27.05.24 
dir.bg
   >> Предложения за нови клубове
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Klub "seriozni zapoznanstva"нови  
Автор linuxfreak (цесекар)
Публикувано10.05.02 23:19



Da ima moderator, koito da sledi za vsiako izvrateno umotvorenie, koeto se poiaviava. Neka tova e klub za horata, na koito im e pisnalo da sa sami, a ne na onezi, koito ujkim tyrsiqt zapoznanstvo s podhodiasht chovek, a vsyshtnost samo si cheshat ezicite, ili pyk sa zaeti s tova kak nai-orgiginalno da se vaikat zaradi provaleni ili neosyshtestveni vryzki. Poviarvaite, ot takyv klub naistina ima nujda predvid serioznoto chislo na samotnite hora, kakto vyv foruma taka i v internet generalno.
Az shte byda pyrvia, koito shte ostavi posting tam - ne me e sram da si kaja, che sym samoten - DA, TAKYV sym. I mi omryzna. Iskam da davam toplina, iskam jivota mi da dobie smisyl otnovo !!!!!!!!!!!!!

Не се знае знае ли се, пък и да се знае - не е сигурно


Тема Re: Klub "seriozni zapoznanstva"нови [re: linuxfreak]  
Автор mireto:) (Сошла с ума...)
Публикувано10.05.02 23:50



Ами за тва си има клуб Запознанства....и клубове по поколенията...А и още нещо...след като си толкова самотен защо не излезнеш и не си намериш любим човек извън мрежата? може би защото не можеш или просто избиваш комплекси и се надяваш тук да срещнеш някоя дебела лелка с очила....киснеща по цял ден пред РСто търсейки истинската любов в клубовете....хах..не ставай смешен!

<...Обичам курвите, но не и курвенските им номера!...>


Тема Re: Klub "seriozni zapoznanstva"нови [re: mireto:)]  
Автор linuxfreak (цесекар)
Публикувано11.05.02 15:09



изглежда, изобщо нямаш представа за какво приказвам. Идеята е да се създаде място, на което да се публикуват точно сериозни обяви, а не просто такива на хора като тебе, които нямайки какво да правят по цял ден гният в чатовете и клубовете.
Колкото до мене самия, смятам да ти отговоря с въпрос. Според теб човек може ли да бъде самотен заради това, че няма никаква възможност да излиза?
Представи си прекалено зает човек, който се прибира в 12;30 вечерта и ляга пребит от умора. Представи си и друго. Бога да пази от това, но има и хора, които нямат ФИЗИЧЕСКАТА възможност да излизат. Нима те не заслужават да се отърват от самотата.
Или всички са красиви, свободни и пей сърце като тебе?

Редактирано от linuxfreak на 11.05.02 15:14.



Тема Re: Klub "seriozni zapoznanstva"нови [re: linuxfreak]  
Автор mireto:) (Сошла с ума...)
Публикувано12.05.02 00:15



Ми за разлика от тебе аз "гния в чатовете " по други причини....но не и да си търся гадже щот не съм комплексирана идиотка:)))) А тея хора дето нямат физическа вмъзможност, нека се замислят защо го правят всичко това. Келеш си мойто момче....

<...Обичам курвите, но не и курвенските им номера!...>


Тема Re: Klub "seriozni zapoznanstva"нови [re: mireto:)]  
Автор Larkin (e^x)
Публикувано12.05.02 08:51



Често се случва в живота, човек да си помисли, че е видял цялата простотия на света. До преди пет минути и аз бях на това мнение. Ти разкри пред мен нови хоризонти на човешката глупост. Благодаря ти.

Виж сега бе боклук. Аз нямам нужда от запознанства защото не съм самотен, но не виждам нищо лошо хората които търсят сериозна връзка да имат такъв клуб. Човека може би се опитва да ти каже, че е инвалид или болен и не може да води пълноценен живот. Гади ми се от теб....
Пожелавам ти да преживееш нещастен случай след който ти да влезеш в инвалидна количка. Тогава аз ще ти кажа че си келеш.



П.П. Ти сигурна ли си, че не киснеш пред PC – то като “комплексирана идиотка”? До колкото виждам двата ти постинга са в петък и събота вечер около полунощ. Май няма къде да се забавляваш, а? Или може би с кого... ?

Редактирано от Larkin на 12.05.02 09:24.



Тема Re: Klub "seriozni zapoznanstva"нови [re: Larkin]  
Автор mireto:) (Сошла с ума...)
Публикувано12.05.02 23:53



Абе мойто момче:)))) Аз за сметка на тебе си гледам живота и бъдещето! И не ми се прави на мноо опен....да попадна в инвалидна количка..хахахахахах, та нали тогава ти ще ме носиш на ръце бе педераст?:))))) А относно инвалиди миличък- мене тяхната съдба не ме грее! А и клубовете и интернет не е най-подходящото място за създаване на сериозна връзка. Но всъщност, след като искате, създвайте си връзките тука...хахахахахахахахха....

<...Обичам курвите, но не и курвенските им номера!...>


Тема Re: Klub "seriozni zapoznanstva"нови [re: mireto:)]  
Автор Larkin (e^x)
Публикувано13.05.02 00:08



Да. Ясна си ми окончателно. В отговор само ще ти кажа: интелектуалният ти багаж не заслужава моето внимание. БЕЗ КОМЕНТАР.

П.П. Не си прави труда да ми отговаряш. Няма да отварям повече постинги с тоя ник, защото мразя да си пиля времето .... особено за боклуци като теб.





Тема Re: Klub "seriozni zapoznanstva"нови [re: mireto:)]  
Автор eлия ()
Публикувано13.05.02 00:19



Ти пък сега...аз така намерих теб например... значи понякога на човек му провървява.. кисче миличка



Тема Re: Klub "seriozni zapoznanstva"нови [re: linuxfreak]  
Автор eлия ()
Публикувано13.05.02 00:23



Ами като си толкова зает... не смяташ ли, че малко егоистично искаш да се измъкнеш от самотата си, като обречеш на самота друго човешко същество...
Как си представяш да стои някоя сама цял ден... и да те чака да се прибереш в 12:30 вечерта пребит от умора - както сам даваш пример... и да си легнеш...
Мирето има достатъчно свои си грижи.. и се е опитала да ти даде мнение..ти пък за нападка го прие



Тема Re: Klub "seriozni zapoznanstva"нови [re: Larkin]  
Авторlinuxfreak (Нерегистриран)
Публикувано13.05.02 09:43



Нито съм инвалид, нито болен, нито прекалено зает. Просто си помислих за тези, които са такива. Колкото до мене самия, аз търся както тук, така и в реалния живот. Никак не съм комплексиран, защото отдавна съм оценен високо. Имам гадже, но работите там не са сериозни. А аз съм вече на 28 и се замислям за семейство. Хората, които чувстват, че неща като семейство и деца им липсват, ще ме разберат. На останалите мога да пожелая все така да са добри артисти, ангажирани през 100% от времето да си мислят как по-оригинално да се вайкат, както и да се опитват да търсят отговора на въпроса що е то любовта.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.