Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:46 12.06.24 
dir.bg
   >> Предложения за нови клубове
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема клуб "приятели"нови  
Автор Cивия вятъp (хладен)
Публикувано31.03.02 15:26



предлагам клуб "приятели" в директория "контакти" :)
моля да не се бърка с едноименния сериал

идеята е следната - в споменатата директория контактите в огромната си част се въртят около секс и любов - независимо дали ще бъде виртуална свалка, обсъждане на междуполови отношения или гей общества.
нека да има и един клуб, където може да се говори за всичко, да се контактува без ограничения на всякакви интересни теми /все пак името на директорията е контакти/.

надявам се, да подкрепите приятелството :)





Тема Ми то имa тaкъв клуб точно в контaктинови [re: Cивия вятъp]  
Автор Byclops (Eye in the sky)
Публикувано31.03.02 15:28



кaзвa се "Споделено"



Тема Re: хм, никак не ми харесванови [re: Byclops]  
Автор Cивия вятъp (хладен)
Публикувано31.03.02 15:34



този клуб "споделено".
защо трябва нещо да се споделя? това да не е изповед? не може ли просто да се води нормален диалог?
освен това и ти и аз знаем, че "споделено" е издънка на друг клуб, който няма нищо общо с приятелството.

"споделено" е безличен клуб, с много ограничения, включително това вътре да пишат само регистрирани потребители. посетителите са донякъде еднородни, убеден съм, че интересът към този клуб ще спада с течение на времето.



Тема Re: хм, никак не ми харесванови [re: Cивия вятъp]  
Автор Byclops (Eye in the sky)
Публикувано31.03.02 15:40



И aз не хaресвaм името, но то е сaмо име. Но щом не ти хaресвa...



Тема Re: ами не самонови [re: Byclops]  
Автор Cивия вятъp (хладен)
Публикувано31.03.02 15:53



името не ми харесва.
не ми харесват самозабравилите се модератори, не ми харесва това, че има тема заключена най отгоре, не ми харесва това, че само регистрирани потребители имат право да пишат.
не ми харесва тесния диапазон на разговори, който е наложен ако щеш и със самото име.
както казах тези, които вече влизат, вероятно с времето ще се отегчат, а пък новите хора които бъдат привлечени от името ще превърнат клуба в клонинг на "любов".

аз самия навремето бях предложил клуб "разбити сърца", който като гледам се припокрива със "споделено". мисля че "приятели" ще отговори на нуждата от немодериран диалог без ограничения от възраст, пол, интелект, интереси.


клубът "споделено" е безличен. извинявай, ако ти харесва...



Тема Re: ами не самонови [re: Cивия вятъp]  
Автор Byclops (Eye in the sky)
Публикувано31.03.02 16:38



още в предишното мнение беше достaтъчно ясенАз го споменaх този клуб сaмо в случaй че не знaеш зa него... но явно знaеш и си имaш мнение - тaкa че щом не ти хaресвa( клубa, не говоря зa зaглaвието) ... нищо не могa дa кaжa:)

Зa "сaмозaбрaвилите се" модерaтоти ще си зaмълчa...



Тема Re: ами не самонови [re: Byclops]  
Автор Cивия вятъp (хладен)
Публикувано31.03.02 16:54



виж сега, заглавието е доста важно. :-))
все пак в дългосрочен план то определя посетителите на клуба.
по твоята логика ако аз и още 5-6 човека започнем да пишем любовна поезия в любов, ти би могъл да кажеш, че и клуб "поезия" е излишен, защото "любов" иззема функциите му, въпреки името си. :РР :)))))
"безсънната" може да си напише каквото си иска в приветствената тема. освен това повечето модерирани клубове имат претенцията за водене на приятелски диалог - претенция която за съжаление е без всякакво покритие.


може би не бях съвсем ясен в първия си постинг относно идеята за немодериран клуб, без възрастови или тематични ограничения, без тясна сексуална или любовна насоченост!

благодаря ти, че ми спомена, но не мисля, че "споделено" отговаря на което и да е от горните.

уверен съм, че клубът е необходим и че ще се появи под някаква форма, може би с някакво друго име. аз не съм достатъчно нахален, не поддържам и никаква връзка с администраторите, но това не означава, че си чеша пръстите и правя безмислени предложения, за да убия времето.

до скоро :))



Тема Re: клуб "приятели"нови [re: Cивия вятъp]  
Автор Kpъr ()
Публикувано31.03.02 18:31



една от алтернативните идеи при създаването на к.Споделено беше да се казва "Приятели"...

може би, и заради това да не се бърка със сериала се избра друго ? всъщност, нищо не пречи да се направи клуб за сериала, пък то понеже няма какво да се говори толкова за този сериал, ще си стане клуб Приятели...

ЗА!



Тема Re: клуб "приятели"нови [re: Cивия вятъp]  
Автор Lu4eZaRnA (don't tuch!!!)
Публикувано01.04.02 16:30



absoliutno za ima6 2 glasa ot men i [BlackSun]

Шансът не съществува, има само талант!


Тема Re: клуб "приятели"нови [re: Kpъr]  
Автор Cивия вятъp (хладен)
Публикувано01.04.02 22:43



амиии...
не съм наясно. този клуб "споделено" цъфна с двама модератори, с постоянни посетители.
мислех, че се е отцепил от клуб психология??
греша ли?? не съм съвсем запознат с историята на този клуб...
с две думи хубаво цъфна, ама какъв плод ще даде... не знам....

мисля, че бях достатъчно ясен по един въпрос - нямаше да предлагам клуб, ако не мислех, че има достатъчно хора, които ще влизат в него. от тук насетне решението е на админите /ако изобщо забележат предложението ми, разбира се/.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.