Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:08 02.07.24 
dir.bg
   >> Предложения за нови клубове
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Нищо не разбираш от обучение на кучета IronMaidenнови [re: lronMaiden]  
Автор Лaнc Линk - тaйният areнт (маймун)
Публикувано10.05.02 11:06



Хубаво изложи теорията си, а сега аз ще ти обясня някои работи.
Питбула е порода създадена специално за бой. Питбула НЕ НАПАДА ХОРА. Питай който искаш, дето има куче и ще ти каже, че питбул няма да ти опази къщата. В замяна на това те са крайно злобни срещу останалите кучета. А за да са по-силни в битките не се държат на тъмно и не се бият, правят им се специални тренировки като на спортисти.

Относно възпитанието на голяма част от домашните кучета съм напълно съгласен - озлобяват ги, но проблема с домашните няма нищо общо с проблема с бездомните кучета, така че не се опитвай да отклоняваш темата.

Не те е нападало - личи си. Но и определено не отиваш да го погалиш, няма как да го правиш редовно, защото иначе щеше да знаеш стандартната реакция - не дава да го галят, не и ако не е дошъл сам за да иска коричка от баничката ти. Като посегнеш бяга, независимо дали посягаш да го погалиш или да го удариш.

Виновно ли е прасето, че се е родило прасе и на коледа ще му разнат зелката. Виновни ли са бройлерите, че не доживяват и една десета от нормалния си живот. А виновна ли е антилопата, която лъва изяжда. До къде можем да стигнем с подобни въпроси, а? Помияра се е родил помияр и като такъв ще стои на страна от хората за да не го ритат и няма да напада за да не му дават после отрова. Да не мислиш, че котките по улицата са по-малко от кучетата. Защо с тях няма проблеми? Защо никой не е тръгнал да трови котки? Защо никой не е бил нападнат от котка?

Куче което е отнасяло 30 ритника, определено придобива реакция, обира праха от завоите само като си надигнеш крака. Нападат именно тези, които НЕ СА отнасяли ритниците. Един път едно от ританите го изненадах в гръб и го пипнах по опашката, не съм го дърпал не съм го ритал, само го пипнах с един пръст. Нададе вой все едно съм го сритал, защото именно това очакваше. Не се обърна да ме охапе, а избяга. Не е случайна и реакцията на повечето кучета като се наведе човек - те знаят, че нищо добро няма да излезе от това и бягат - парен каша духа са казали хората. Ама не всички са парени и като се съберат на глутници им идва смелостта.

Наистина не са виновни кучетата, на тях им е в природата. Виновни сме ние, че сме ги оставили да ни се качат на главите.


Това си струва

Тема Това беше супер глупост !!!нови [re: lronMaiden]  
Автор Лaнc Линk - тaйният areнт (маймун)
Публикувано10.05.02 11:18



"Кучетата не са физиономисти - те запомнят по миризмата, която лесно се прикрива чрез неколкоседмично некъпане. Кучетата не могат да запомнят кой ги храни и кой ги бие и за да се защитят от следващия ритник, те хапят който ги приближи. Откъде да знаят човека да ги нахрани ли иска или да ги ритне?"

Кучето определено много добре познава и помни този, който го е хранил, познава дори и много от хората от квартала. Познава ги и ги открива по миризмата, независимо от това на колко време се къпят. Всеки си има характерна миризма и това, че нашите носове не са достатъчно прецизни за да я уловят не значи, че тя не съществува.
Освено това кучето помни и външния вид, един познат който е с дълга коса, разказваше как кучето му го лаело след като се пострига за казармата.


Това си струва

Тема Re: Ne izmestvai vaprosa ako obichashнови [re: lronMaiden]  
Автор Лaнc Линk - тaйният areнт (маймун)
Публикувано10.05.02 12:02



Ние хората сме си измислили хуманни закони и те са за нас. Никой няма правото да удря понеже е по-силен. Това обаче не важи в природата и когато говориш за права на животни не е зле да го правиш по техните закони. Основния начин на лов за лъва е да отнеме на някой друг яденето. В природата правото е на по-силния - в случая човека.
Градовете са наши, а къде ще отидат кучетата - в гората, ама там няма да оцелеят защото са паразити и няма да има върху кого да паразитерат.

Аз съм от Плевен и преди да дойда в София нямах нищо против уличните куче, така че наистина е лесно да седиш в Бургас и да ги защитаваш. При теб има отделни кучета, а тук цели глутници.


Това си струва

Тема Re: клуб "ПОМИЯР"нови [re: Лaнc Линk - тaйният]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано10.05.02 12:14



zdrasti,

10x za supporta...
ama primera s diskotekata ne e tochen v sluchaya...
prosto bulkata ne si pada po pichove, a po pichki :))))))

Just a genius




Тема Re: клуб "ПОМИЯР"нови [re: Лaнc Линk - тaйният]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано10.05.02 12:16



hehe
yavno za parvi pat uchastvash v podobna diskusia (na tazi tema)...

predi nekoya "madra" glava beshe izlezla s replikata (citiram po pamet):

"otkade znaesh che predi da ima tuka choveshki grad, ne e imalo kucheshki"

sam mojesh da si napravish izvoda za intelektualnia kapacitet na avtora...

:)))

Just a genius




Тема Re: клуб "ПОМИЯР"нови [re: Blake]  
Автор Лaнc Линk - тaйният areнт (маймун)
Публикувано10.05.02 13:31



Еееее това няма от къде да го знам :))) ... ако наистина е така


Това си струва

Тема Re: Ма, ти си мно'оо от'орена, ма Минке!!!нови [re: eлия]  
Автор Лaнc Линk - тaйният areнт (маймун)
Публикувано10.05.02 13:49



Хм, интересно, ако сега застане някой и почне да ти приказва колко онеправдани са хлебарките и колко от тях несправедливо свършват под чехъла на домакиня, която изобщо си няма и понятие колко мили същества са те и колко тежък живот живеят. Също така, че ако има хлебарки у вас не трябва да слагаш отрова, а още една паничка с ядене ... и т.н. Каква ли ще ти е реакцията


Това си струва

Тема Re: Нищо не разбираш от обучение на кучета IronMaidenнови [re: Лaнc Линk - тaйният]  
АвторБAЙ XУЙ (Нерегистриран)
Публикувано10.05.02 14:36



Ей, ебан гъз не говори глупости.
Питбулът става за охрана дори бих казал е много
добър охранител стига да получи необходимата дресировка.



Тема Re: Искренно искам да се видим! Дай някакви координатинови [re: eлия]  
Автор Лaнc Линk - тaйният areнт (маймун)
Публикувано10.05.02 14:45



Хихик, това ми хареса

Между другото и страницата ти е хубава, ама е много обширна за да седна да я разглеждам ... а бедните мисионери които отиват в Китай наистина са се връщали обезглавени има го и на мойта страница

Само дето си много заблудена по темата, ама времето лекува


Това си струва

Тема Re: Нищо не разбираш от обучение на кучета IronMaidenнови [re: БAЙ XУЙ]  
Автор Лaнc Линk - тaйният areнт (маймун)
Публикувано10.05.02 14:48



Хуйо бледи и тъпирски, след добра дресировка и котка ми ще стане за пазач, въпрос е че не е най-добрия избор и няма да ти е лесно да я дресираш. Докато на една овчарка и идва отвътре.


Това си струва


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.