Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:44 28.06.24 
dir.bg
   >> Предложения за нови клубове
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: клуб "ПОМИЯР"нови [re: lronMaiden]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано28.04.02 01:51



naprotiv, radvam se da te vidia tuk, makar otnovo da imash generalna greshka v misleneto...
Viarno, niakoi hora se otnasiat zle s kuchetata... samo che dokolkoto si spomnyam, tochno spored teb kuchetata sa edni strasno umni i hiper-inteligentni sashtestva...
Spored men malko greshish... vij sama kakvo si napisala:

Просто защото някой като вас го е ритнал веднъж, два пъти, три пъти......

niakoi kato koi nas??? ne moga da razbera zashto postavyash pod edin znamenatel horata koito ne haresvat ulichnite kucheta i tezi koito gi maltretirat???
tva znachi li che (samnitelno) umnoto kuche triabva da uhape parvia sreshtnat, zashtoto niakoi drug go e ritnal???

tva e vse edno az da izleza na ulicata i da sritam parvia sreshtnat chovek, zashtoto (primerno, da ne se hvanesh za dumata sega) ti si me nervirala... logikata ti malko kuca...
tochno tova se opitvam da obyasnia na dvete vi s elia, che ne moga da se saglasya da bada napadnat ot niakoi absolutno bezprichinno, dori pri polojenie che ne sam go dokosnal... tva obache ne se sluchva samo na mene, ima mnogo drugi koito si go otnasyat ot "nevinnite kuchenca" (vsashtnost v golyamata si chast poludivi zverove)...
prosto imate kasmeta che tova ne se e sluchvalo na vas, imenno zatova napisah malko po-gore che sitia na gladnia ne viarva, ama koi li da chue...

Just a genius




Тема Re: Искренно искам да се видим! Дай някакви координатинови [re: БaшMaйcтopa]  
Автор eлия ()
Публикувано29.04.02 01:50



Чудесно... тренирам на Герена или в Йова Спорт, всеки петък следобяд и неделя съм в залата на Славия и работя в Скат ТВ... Водя аеробиката... името ми е Патриция Василева...
Аман от Дамски тарикати....



Тема Re: btw: Много добре се повлияват от 22-ри калибър!!!нови [re: Пpoбвaйтe:)))]  
Автор eлия ()
Публикувано29.04.02 01:52



Дрън дрън... правиш се на отворко... Човек дето ходи с оръжие по улиците, стреля си спокойно по кучетата и всичко живо заляга зад прозорците... Полицията трепери и не смее с пръст да те пипне... а аз трябва да ти повярвам... много екшъни гледаш момко... много...



Тема Re: Елия, много си ТЪПА, честно ти казвам!нови [re: GreenPeace]  
Автор eлия ()
Публикувано29.04.02 01:57



На 26 съм...
За другите неща..какво да ти кажа... С това възпитание което си получил от родителите си, може и да не водиш детето си на ваксина в Пирогов... но ще го водиш до районното често... Кърлежите сладък... се хващат предимно от тревата... като ти гледам ника... май трябва да го смениш и да врякнеш да се унищожат тревните площи... Мдааам...
А за това как ме оценяваш лично... какво да ти кажа... щях определено да се притесня, ако индивиди като теб ме одобряваха и хвалеха...
Умниче си ми...



Тема Re: btw: Много добре се повлияват от 22-ри калибър!!!нови [re: eлия]  
АвторПopбвaйтe:))) (Нерегистриран)
Публикувано30.04.02 00:38



Тъй както гледам много филми, мойто моми4е, съм утрепал пове4е помияри,
отколкото ти си нахранила по един път през целия си живот:))) Мдааааамм
Честно ти казвам! От такива като тебе ми е дошло до гуша!
Малко по-голям съм от теб (3-4год) ама като ти гледам акъла... май си за детската градина!




Тема И между другото-водиш предварително загубена войнанови [re: eлия]  
АвторПpoбвaйтe:))) (Нерегистриран)
Публикувано30.04.02 00:52



Просто е въпрос на време кога твоите улични любимци ще станат на храна за
кравите, и българските градове ще станат малко пове4е цивилизовани...:)))
Просто ще изчезнат. ...помиярите. Никаде по света го няма! Освен в банановите републики:) Не знам дали си ходила из Европа (както едно време казвахме - западна) Там никаде не можеш да се любуваш на такива гледки:)))
като сега тук:))) Вервай ми:))) Въпрос на време е:))) А междувременно аз си
разчиствам околоблоковото пространство:))) Понеже общината няма пари:)))
Криза. знаеш как е...:))) Язък, че си водеща на незнам си какво беше:)))
Тъпа си като цървул:))) Честно! Нищо лично! както се казва:))) Успех!
Вие сте на изчезване:))) Поддържайте се!:))) Ние сме болшинство:))) 4ао:))))))



Тема Честно...аман от анонимни човечета...нови [re: Пpoбвaйтe:)))]  
Автор eлия ()
Публикувано30.04.02 01:26



Даже нямате смелост един тъп ник да си регистрирате... безлични душици... А иначе като мишки в ъглите свити ръсите простотии и оценки за хората...
Май много внимание ти обърнах... още се увличам понякога...



Тема Re: клуб "ПОМИЯР"нови [re: Blake]  
Автор lronMaiden (vampire)
Публикувано30.04.02 13:40



Не написах "нас", защото изключвам моя милост от този знаменател. Написах "вас", тъй като се обръщам горе-долу към теб, но го прочитата и други хора, които правят точно това. Можех да напиша "тях"... Защо? Да не би само тези, които посещават клубовете в дир да са света вода ненапита и да не малтретират кучетата по улиците, че да говоря за всички останали?

В отговор на:

tva e vse edno az da izleza na ulicata i da sritam parvia sreshtnat chovek, zashtoto (primerno, da ne se hvanesh za dumata sega) ti si me nervirala...




Да, но аз съм те нервирала (съжалявам за което), а не съм ти рязала опашката, ушите и не съм ти стреляла с прашка в очите, нали? (пардон! все пак опитай да си представиш, че имаш опашка!)
Кучетата не са физиономисти - те запомнят по миризмата, която лесно се прикрива чрез неколкоседмично некъпане. Кучетата не могат да запомнят кой ги храни и кой ги бие и за да се защитят от следващия ритник, те хапят който ги приближи. Откъде да знаят човека да ги нахрани ли иска или да ги ритне?

Ти не ги докосваш... Аз само ги галя понякога... Елия ги храни... Дотук добре! А какво за останалите хора в България? За тях водиш ли отчет кой малтретира и кой не?!

Да, може би съм късметлийка, че не е хапало никое куче, освен моето в игрите и разходките. Но аз никога не бих ударила куче, дори и преди това друго куче да ме ухапе. Това е. Въпрос на психика.

А колкото до другите страни... Вие знате, че там няма кучета по улиците. А знате ли какво правят с тях? Не. Грешен отговор. Не ги убиват, не ги стрелят със сачми или куршуми. Стрелят ги с малки стрелички, за да ги приспят или ги улавят с специални нашийници и мрежи. Защото в белите държави, парите отделени за нещо, наистина отиват за това нещо. Затова има прилични приюти, където после се закарват тези кучета и там се гледат. Искате у нас да стане като в другите страни? Ами добре тогава. Давайте! Накарайте общините да построят приюти с отделените за приюти пари! Интересно ми е как ще стане!

You will beg for death before the end!!...

Тема Re: Ne izmestvai vaprosa ako obichashнови [re: lronMaiden]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано30.04.02 16:04



...ama mnogo obichate da izmestvate centara na tejestta nakadeto vi e udobno...

ta sega po vaprosa... vijdam che pak ne si shvanala za kakvo stana duma v moya posting... zatova shte go obyasnia po-podrobno... Ta situaciata e slednata (primerna) - ako saseda Gosho mi udari shamar, niamam ABSOLUTNO NIKAKVO pravo da otida da udarya na saseda Pesho shamar, za da si go varna ei taka...

kolkoto do tova dali (ne) si me nervirala - mi sajalyavam, prosto sam mnogo uravnovesen chovek i ne se nerviram lesno vapreki neyasno zashto goliamoto ti namerenie da go napravish...

i za kakvo ryazane na ushi, opashki i prochee stava vapros tuka???

Prosto iskah da kaja che sled kato AZ ne sum napravil nishto na NIKOE kuche, sashtoto ochakvam i ot koeto i da e kuche po sveta/BG/ulicata. I obratnoto - ako niakoi (nezavisimo koi, dali e chovek ili kuche ili kvoto i da e) me napadne ABSOLUTNO BEZPRICHINNO - ami tova si e agresia otkadeto i da go poglednesh - i saotvetnia obekt avtomatichno popada v grafata "VRAGOVE"... i ne me interesuvat fizicheskite i psihologicheskite problemi na atakuvashtia me - niama nikakvo pravo da go napravi...

Kolkoto do obonyanieto na kuchetata mislia che se lajesh jestoko... Prosto v praktikata si imam niakolko sluchaya s kucheta, koito mogat da si se storyat sluchainost, no sa si jivata istina...

Primer 1: Edno vreme na selo baba mi imashe kuche (poroda - neizvestna), koeto jivya v kushti niakolko sedmici dokato beshe malko... posle se sluchi taka che okolo godina i polovina ne biah stapval na selo, a za kucheto znaeh che trudno dopuska do dvora dori i poznati na baba mi i diado mi, koito vseki den sa hodili do tyah (s dve dumi si beshe baya zlobno). I tova sashtoto kuche kakto si beshe zlobno i ne beshe me vijdalo v prodaljenie na godina i polovina, pri poyavyavaneto mi vze da mi se radva i da skimti i da mi se tarkalya v krakata vse edno sme jiveli non-stop zaedno...

Primer 2: Kogato za prav pat otidoh pri babata na (togava budeshtata mi) jena mi, tya me predupredi che imat ogromno i zlo kuche (nesho to sorta na karakachanka, ama pak nekakuf mix) s koeto malko hora mogat da kontaktuvat bez da badat sgrizani...
Ta az predpazlivo vlizam v dvora zaedno s jena mi, kucheto se nasochva kum mene i me podushva, sled koeto pochva da mi se radva, tochno kakto se radvashe na jena mi... prosto yavno beshe usetilo che "mirisha na neya"... ta sega vseki put kogato me vidi (max. 2 pati v godinata) mi se radva i si igraem...

taka che kvo shte kajesh sega na tema obonyanie...

osven tova po nikakav nachin ne moga da razbera usiliata na teb i Elia da me izkarate marlyav kloshar?!?!? kupya se dosta redovno (vseki den pone po vednaj) taka che kak shte mi obyasnish replikata миризмата, която лесно се прикрива чрез неколкоседмично некъпане???

mda... mislia che stiga tolkova po tvoya posting... sega imam edna konkretna idea, koyato izkristalizira u men sled dalgite diskusii koito se vodyat po tazi tema i IDEALNO pasva s argumentite, koito obiknoveno izvajdate... sega obache sam siguren, che tya shte bade othvarlena i oplyuta (pri tova sam 100% siguren che shte mi se iztaknat pone 5 dovoda, koito predvaritelno shte kaja che ne sa osnovatelni), zashtoto prehvarlya otgovornostta za ulichnite kucheta vav vashite race (vashite=prirodozashtitnicite). Niama da vi se haresat zashtoto vie predimno obichate na teoria da govorite mnogo, ama ako opre do praktika rabotata izlizate s replikata - shto puk tochno nie?...

ta eto ya IDEATA:

1. sabirate se vsichki koito pone na teoria vi e grija za ulichnite kucheta
2. uchrediavate si fondacia za celta (reshavane na problema s kuchetata po humanen/ugoden za vas nachin)
3. namirate si finansirane ot obshtinata i/ili chujdi prirodozashtitni fondacii
4. zakupuvate /namirate teren i postroyavate priyut za bezdomni kucheta
5. naznachavate si hora koito da se grijat za kuchetata v priyuta, kakto i grupi za zalavyaneto im ot ulicite na Sofia
6. ako iskate gi hranete samo s parjoli i kebapcheta i im pravete kefa kakto namerite za dobre
7. SLED KATO GI MAHNETE OT ULICATA SI GI GLEDAYTE V PRIYUTA KOLKOTO I KAKTO NAMERITE ZA DOBRE...

mi tva e... hem valka sit, hem agneto cyalo... nyama da pluete po obshtinata i po horata, koito ne haresvat vas, vashata deinost i kuchetata, kakto i shte izpaknete v ochite na nashata i svetovnata obshtestvenost s dobroto i polezno delo, koeto shte ste svarshili... osven tva obshtinata shte e dovolna, horata shte sa dovolni, vie shte ste dovolni, Brigit Bardo sashto... (predpolagam che i nekya kinta shte otpusne)...

mi tva e...
chakam sega redica bezplodni, bezmisleni i bezpochveni argumenti PROTIV ideata mi...
samo deto nyama da se hvana... shtoto shte sa tupi...

Just a genius




Тема Re: Ne izmestvai vaprosa ako obichashнови [re: Blake]  
Автор lronMaiden (vampire)
Публикувано30.04.02 18:23



Никой не е казал, че си мръсен клошар - мисля че вече казах, че не говоря само и изключително на теб и изтъкнах причина кучетата да се заблудят за човека по миризмата. А колкото до твоето и другото куче - ами ето! Твоете куче те е запомнило - кучетата помнят над 200 миризми през целия си живот. Не разчитат много на очите. Другото куче също е познало "приятеля" по миризмата и те е запомнило.

О! Нима не си виждал по улицата кучета и котки с отрязани опашки и мустаци?! Нима не си виждал снимки по вестниците на обесени кучета и котки с отрязани уши?! И ето ти примера - ако ти отидеш да дадеш на Гошо днешния вестник, а той те ритне с все сила в устата/корема/или където и да е, на следващия ден отидеш да го помолиш за боя, а той ти изшие един през лицето и те ритне в колената, а на по-следващия ден отидеш да му кажеш да си намали музиката, а той ти изкара въздуха, издърпа ти ушите и те прасне в лицето, а ти си безсилен, какво ще направиш? Няма полиция, няма жалби до общината. Гошо е към 3 пъти по висок и силен от теб. Ако на следващия ден видиш Пешо да идва към теб, стиснал в юмрук нещо дребно, което не иска да видиш?! Няма ли да се приготвиш за удар? А ако Пешо също те удари жестоко и тази ситуация се повтори n-пъти, няма ли инстикта ти за самосъхранение да се прояви към следващия, който идва към теб? Защото кучетата не хапят, защото са им удряли плесници.

Агресия... Но породена от какво? Нима не си отглеждал куче, за да знаеш, че в нормална среда то не израства агресивно?

Идеята е добра.
shto pyk tochno nie?!
Мисля че за приютите споменах в предишния ми постинг. Искрено се надявам, че ги четеш целите.
Общината ще е доволна...
Защо ще е доволна общината? Защото някой друг и е свършил работата?
Аз не плюя по хората, които не ме харесват. Плюя само по общината и то с пълно право.
И последно и не толкова важно (свързано с бездомните кучета от София) - аз съм от Бургас.


Въпроса уж не го изместих. Бездомните кучета хапят - неоспорим факт. Аз само посочих виновните са това. А за клуба - както казах вече, дискусията се изчерпва в една тема и това вече се доказа веднъж вече в клуб 'Домашни любимци', така че мисля че няма нужда от такъв клуб.

You will beg for death before the end!!...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.