Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:27 25.06.24 
dir.bg
   >> Предложения за нови клубове
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Режисура,операторство и бг кино?нови  
Авторdio (Нерегистриран)
Публикувано26.01.02 21:56



Кво ще кажете?



Тема ОКнови [re: dio]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано26.01.02 22:35



Ще кажа.
Но тук биха писали само безработни режисьори и оператори. Тези, които са ангажирани, едва ли биха имали време.
Но нищо, де - нека.



Тема Re: ОКнови [re: kakata]  
Автор hopeless2 (опитен вълк)
Публикувано27.01.02 02:54



Не си права како. Аз не съм безработен и бих писал в такъв клуб. Много ми е интересно каква ти е професията, че даваш такива компетентни мнения?
Апропо, вече предложих клуб Медии ама ми отказаха с крещящо мълчание така че не вярвам тази идея да мине, но би било хубаво ако някой от Dir-a случайно си спре погледа за повече от две секунди върху писанията ни, преди да ги отмине презрително както направиха с моето предложение.



Тема Re: ОКнови [re: hopeless2]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано27.01.02 11:26



Защо скачаш, изразила съм подкрепа. Ако пишат и хора от тази гилдия- какво по-добро?
Професията ми е далеч от изкуството, но бих чела с удоволствие в такъв клуб. Въпросът е че нямам убеждението, че тук влизат много такива хора.



Тема Re: ОКнови [re: kakata]  
Авторdio (Нерегистриран)
Публикувано27.01.02 21:23



Не вярвам и аз да пишат само безработните.Пък и се надявах на подкрепа от студентите по тези специалности:общо се събират към 150 човека(поне така си мисля де). И като включиш и професионалистите....например в клуб фотография пишат около 20 човека редовно и тук там някой нов се включва.....
Абе аз наивно ще си се надявам.....



Тема Re: ОКнови [re: kakata]  
Автор snobar (MAKAROV)
Публикувано27.01.02 21:50



za kakva gildiya govorite be??? starite rejisiori i operatori edva li boravyat s PC, a mladi nyama, i to puk kino rejisyori i operatori.
nai-mnogo da vlezne nekoi operator ot niakoya kabelka, zashtoto niama kakvo da pravi po cial den. gildiya - ama che smeshno zvuchi - kude gi videhte tezi RABOTESHTI KINO operatori i rejisiori???



Тема Re: ОКнови [re: snobar]  
Автор M (Samo Emi)
Публикувано28.01.02 14:57



Mislia. ce ste bade dobre da ima takav klub, no me samniava da go pusnat. Az sam za takav klub.



Тема Re: ОКнови [re: M]  
Автор snobar (MAKAROV)
Публикувано28.01.02 15:14



Abe M, barem s teb se poznava me, ya kaji, taya gildiya kude ya vijdash - sigurno Korabov ili Djidrata she doidat tuka da davat mnenie za Bg kinoto, koeto go niama ot niakolko godini. Vij, che te sa stanali na po 100 godini, i edva li im e do klubcheto v dira, mai predpochitat da vzemat niakoya tlusta zaplata v niakoi VUZ kato prepodavateli. Hubavo e da ima takuv klub, ama lipsva gildiyata!!!



Тема Re: ОКнови [re: snobar]  
Автор M (Samo Emi)
Публикувано28.01.02 22:02



J kakva iznenada naistina, abe te Korabov, Djidrov, Kostov, Gindeva i oste mnogo imena ot tazi "gildia" nadali ste dojdat da ocastvat v postingite na dira i da se vkliucat v obsazdaneto na razni temicki, no pokoleniata se smeniat, a i mislia, ce ima opredeleno kakvo da se govori za Balgarskata kinematografia makar i sega da j niama.
Filmi v Balgaria se praviat ta bilo to i pod formata na kursovi raboti vav vuzovete zatova pak kazvam, ce naistina ste bade hubavo da ima takav klub.



Тема Re: ОКнови [re: M]  
Авторdio (Нерегистриран)
Публикувано29.01.02 17:07



Gledam 4e samo prepodavateli ot mdfi spomenavate,ta se pitam tam li u4ite ili prepodavate??govoria za snobar i M.6oto az tam u4a........ i taia ideia mi hrumna prosto taka,6ototniama6e kvo da napi6a puk i bi triabvalo tezi problemi da se populiarizirat.Za da ima niakoi den bulgarska kinematografia!!!!!!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.