Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:05 14.05.24 
dir.bg
   >> Предложения за нови клубове
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Майната й на платената поща в DIR-aнови  
АвторEдин,дeтo нямa дa плaти (Нерегистриран)
Публикувано16.08.01 22:52



Що не направите един клуб на разочарованите от ненаялите се DIR-аци ами ни пробутвате тая тъпа анкета с награда дето аз съм готов да платя за да скочи с бънджи без въже лакомото копеле, дето измисли тая тъпня да си плащаме за пощата...
Ама и аз задавам едни въпроси... дето им знам отговора. Притеснявате, че майките ви ще бъдат споменавани прекалено често, нали? Разбирам ви... :-)
Вместо да се чудите как да ни накарате да забравим за вашия портал вземете и назначете един свестен мениджър, дето ще намери по-нормални и общоприети начини за печелене на пари, а не да преебавате хората, благодарение на които съществувате! Аз лично обявявам бойкот на DIR.BG, докато не се научите да уважавате хората, дето ви правят логовете! Майната ВИ, лакоми тъпи копелета!



Тема Re: Майната й на платената поща в DIR-aнови [re: Eдин,дeтo нямa дa пл]  
Автор* (Нерегистриран)
Публикувано17.08.01 00:38



Shto im se kosish, kato che ti mine?
Zaebi gi tiq lapachi, bezplatni poshti kolkoto si iskash. Hem bezplatni, hem sas vsichkite uslugi, deto ujkim sa tolkova gotini, che v dirbg triqa da si sharime za tiah.
Haide holan. I az niama da platia, ne zaradi murshavite 10 levcheta, a zaradi principa. Shtom iskat da lapat da mi lapat ot onazi rabota.



Тема Re: Niakoi da me 4ue!!!!!!нови [re: *]  
Автор Coma White (непознат )
Публикувано17.08.01 14:38



Mainata VI na vsi4ki zagubeniaci ot toia skapan zadrusten sait!!!!!!!!!!!! Iskam tva lekence deto ia izmisli taia prostotia da ostavi edno suob6tenice tuka!!!!!! Kakto kaza kolegata "Da ni lapat ama purvo ot onaia rabota"!

ZNAETE LI KOGA 6TE PLATIA ZA ZADRUSTENATA VI PO6TA?!!!!!! KOGATO ZAPO4NE DA SE OTVARIA S BURZINATA NA YAHOO.COM KOITO e BEZPLATEN!!!! POD4ERTAVAM S DVE LINII BEZPLATEN!!!!!!!!!!!6a platia na kukuvo liato az za toia neureden site!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Neka dragia gospodin da mi drasne edin e-mail na NOVIA e-mail: nick_milev@yahoo.com i da mi obiasni po podrobno za6to izgoni 50000 potrebitelia ot sita!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MAINATA VI NA VSI4KI LEKENCA OT TOIA ZALUPEN SITE!!!!!!!!!!



Тема Re: Майната й на платената поща в DIR-aнови [re: Eдин,дeтo нямa дa пл]  
Автор Thewildcreek (WebWind)
Публикувано18.08.01 08:33



10 lv e mnogo !



Тема Дира са насрани смешницинови [re: Eдин,дeтo нямa дa пл]  
Автор ezra (квапаетаятитла!)
Публикувано18.08.01 18:20



Изтриха сума сайтове хостнати при тях, почнаха да джобят за поща, сложиха някви лайнени лекенца да трият теми в клубовете, трият обяви през три дена... и защо вече почти никой не влиза в тъпия им чат, където се едно съм на мач, а сички отиват в мирка.
Бе идиотчета, вие да не сте единствения портал в българия, хах, смешковци - жалко, че още толкова много хора ви ползват.



Тема Re: Дира са насрани смешницинови [re: ezra]  
Автор/.../ (Нерегистриран)
Публикувано19.08.01 11:12



А ти кой си бре насран?
Аре чупи се от дира. Кой ще ревне за тебе.
Чата е пълен с народ бре кьорчо гламав!



Тема Re: Дира са насрани смешници [re: ezra]  
Автор kokoшka (минаваща)
Публикувано20.08.01 00:25



Ей,путьо,всичко друго ДА,ама чата не ни обиждай,щото е велик!
mIRC-овците да го духат,2 приказки с тях не може да се каже!

Не че ми е зор, но като не ми е зор, пак ми е криво


Тема А така...нови [re: Eдин,дeтo нямa дa пл]  
Автор KPETEH. (разсеян)
Публикувано22.08.01 23:50



...просто ЕВАЛА!!!

Айде!


Тема Re: Майната й на платената поща в DIR-aнови [re: Eдин,дeтo нямa дa пл]  
Автор Eли (baikalka)
Публикувано27.08.01 12:50



Тъпанари абсолютно поддържам мнението ти



Тема Точно така ще стане!нови [re: Eдин,дeтo нямa дa пл]  
Автор wasteLAND (pensive)
Публикувано29.08.01 14:40



Бях тръгнала да плащам.... И като се замислих, за какво - по НАВИК. Нямаше човек, на когото да кажа и да не ми се изсмее. Истината е, че няма да я бъде МОЯТА ПОЩА В ДИР-А! Наистина не проумявам как Yahoo или Hotmail могат да поддържа толкова народ и услуги безплатно, а Дир-а не ...

Sorry





Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.