Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:42 20.06.24 
dir.bg
   >> Предложения за нови клубове
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Текстове на песни  
Автор Rachel. ()
Публикувано03.05.01 16:35



Много пъти ми трябват текстове на разни песни, а нито имам времето нито нервите да ровя нета, където и без това може и да не ги намеря. Та мислех си, че ако има такъв клуб би вършил чудесна работа в обмяната на текстове.

Дано не съм само аз де. Че то самичка няма да мога да си пиша текстове. Т.е. ще мога, но за кратко - преди да ме приберат заради раздвоение на личността...



Тема Мислянови [re: Rachel.]  
Автор Cиaтъл (събеседник)
Публикувано03.05.01 19:21



че в такъв клуб ще влизат само тези които искат текстове. А как ще накараш да дойдат там тези които имат текстовете? (е да де - А може да иска текст, който го има Б, който пък от своя страна иска текст, който е във В, който пък търси текст, който А може да му намери, ама дори в този идеален случай ще е направо жив късмет, ако стане за по-малко от седмица ;-)))) Трябва да има някакво червейче, на което ще клъвнат и текстодателите ;-)))



Тема Re: Текстове на песнинови [re: Rachel.]  
Автор Trillian (H2G2 reporter)
Публикувано04.05.01 21:13



Погледни "Поезията в песните" в "Предложи фен клуб". Май е това, което ти трябва.

По пътя за Ада има много стопаджии...



Тема Благодаря!нови [re: Trillian]  
Автор Rachel. ()
Публикувано08.05.01 14:39



Наистина е нещо подобно на това което аз исках. Важното е че се говори за текстове на песни, а аз обичам още от малка....





Тема Видя ли...нови [re: Cиaтъл]  
Автор Rachel. ()
Публикувано08.05.01 14:40



... че имало и други като мен, които да обичат хубавите текстове! Без разни червейчета и сложни математически загадки между точка А и точка Б...





Тема Поезия в песните -нови [re: Rachel.]  
Автор Cиaтъл (събеседник)
Публикувано08.05.01 19:47



ето това е червейчето ;-))) И е много добре измислено. Евала!

Редактирано от Cиaтъл на 08.05.01 19:48.



Тема Така да бъде!нови [re: Cиaтъл]  
Автор Rachel. ()
Публикувано09.05.01 14:59



Не държа кой знае колко на заглавието. Само че, със или без поетично заглавие, клуба го няма и хората в онази тема замлъкнаха....





Тема Re: Текстове на песни-ДА!!!нови [re: Rachel.]  
Автор Kalinski*** (музата)
Публикувано14.05.01 14:19



са не моа да ви чета всичките ви мнения, но аз също искам да има такъв клуб, е тва исках само да кажа, а, и пак ЧРД и успех



Тема Обаче...нови [re: Kalinski***]  
Автор Rachel. ()
Публикувано16.05.01 17:34



земи си дигни и другата ръка, щот така явно не стигат гласовете...

Чудно ми е дали админите гледат тука и изпълняват желанията или само си пишем да се намираме на приказка?



Тема Админите, моля, погледнете тук!нови [re: Rachel.]  
Автор Kalinski*** (музата)
Публикувано17.05.01 10:28



Взех, че си вдигнах и другата ръка! Стигат ли ви гласовете?



Тема Ми май не.... :-((нови [re: Kalinski***]  
Автор Rachel. ()
Публикувано17.05.01 14:31



няма гора от ръце....





Тема Re: Текстове на песнинови [re: Rachel.]  
Автор TV_GlRL (la femme nikita)
Публикувано18.05.01 12:17



ideqta mi dopada ama nqma da sa mnogo , koito 6te slagat textvove ei taka za sajalenie ....



Тема Re: Мислянови [re: Cиaтъл]  
Автор medusa (Малко Меденце)
Публикувано18.05.01 15:29



Защо пък да влизат само хора, които искат текстове?
Напротив.
В клуб "Готварски рецепти" пишат предимно хора, които искат да споделят рецепти и само тук таме се чете някой, който да пита как се готви еди какво си.
Мисля, че ние хората сме такива едни чудни същества, че винаги щом попаднем на нещо хубаво бързаме да го споделим с някой.
Същото важи за клуб "Поезия" и разните там техничарски клубове.
Винаги ще има кой да сподели някоя хубава рецепта, песен, текст, стих, техничарско умение и всякакви други хитрини, свързани със съответните клубове, мисля.



Тема Re: Текстове на песнинови [re: TV_GlRL]  
Автор Rachel. ()
Публикувано18.05.01 15:55



Еми то ако всеки така си мисли - вярно, няма да са много....

Така или иначе си мисля че ще е много по - посещаем от клуб, да речем, "Москвич"...
Но докато не се опита, няма да се разбере...





Тема Мед миличка,нови [re: medusa]  
Автор Rachel. ()
Публикувано18.05.01 15:56



знаех си че може да се разчита на твоите две ръце и две мишки!





Тема Re: Текстове на песнинови [re: Rachel.]  
Автор TV_GlRL (la femme nikita)
Публикувано19.05.01 08:38



az vse pak sam "za" :)



Тема Re: Текстове на песнинови [re: TV_GlRL]  
Автор Rachel. ()
Публикувано21.05.01 12:31



И аз де! Ама ефект няма като гледам....



Тема Не знам далинови [re: Rachel.]  
Автор Mъpи (резервист)
Публикувано21.05.01 17:37



някой вече ти е предложил идеята, но ще ти кажа аз какво направих.
Натиснах дирене и написах "текстове на песни" и то ми предложи няколко сайта.



Тема На мен пъкнови [re: Mъpи]  
Автор Rachel. ()
Публикувано22.05.01 16:45



ми вика: "Няма резултати!"

Освен това аз пък искам с живи хора да си говоря за песни, а не със сайтове...





Тема Re: Текстове на песнинови [re: Rachel.]  
Автор Бeзcъннa (КриваШапка)
Публикувано26.05.01 08:30



По друг повод наминах и късно виждам идеята, но гласувам ЗА! И обещавам освен да търся, и да пиша там текстове за другите! Какво толкова ще стане, ако се направи такъв клуб? Понастоящем поне 5-6 клуба са полупразни и почти безсмислени, пък си съществуват! Ако упорито търсиш някой текст, пиши ми на strannica@dir.bg. Ако музикалните ни предпочитания са сходни, вероятно ще сме си полезни.

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
A smile, a tear, a hope, a fear -
just me...


Тема АЗ ВЕДНАГА .....нови [re: Rachel.]  
АвторБeн Джoнcън (Нерегистриран)
Публикувано27.05.01 10:44



ГЛАСУВАМ ЗА ТОЗ КЛУБ - ЩОТО МНОГО СЕ ЗАСЛУШВАМ В ТЕКСТОВЕТЕ НА ПЕСНИ - И ЗА ТОВА МИ ХАРЕСВАТ ПЕСНИ И НА МЕТАЛИКА - И НА МАДОНА И НА АЛАНИС МОРИСЕТ И НА НИРВАНА И НА МУЛЕН РУЖ - ЛЕЙДИ МАРМАЛАД И Т.Н. И ОТДАВНА ТЪРСЯ ТЕКСТА НА АЛАНИС МОРИСЕТ - U OUGHTA KNOW - ХОДИХ НА САЙТОВЕТЕ - Й - АМА Я НЯМА - ПЪК ТАМ В ПЕСЕНТА ДЕ - СЕ ПЕЯТ ЕДНИ ТАКИВА НЕЩА - ЧЕ ТЯ ГО ДРАЩИ ПО ГЪРБА И Т.Н. :)))) ХИХИХИХИИИИИ :))))
ГЛАСУВАМ ЗА - ЯКО :))))



Тема Re: Текстове на песнинови [re: Rachel.]  
Автор Яceн_ (като в мъгла)
Публикувано30.05.01 14:55



Напишете думата АКОРДИ в търсачката на Dir.bg и ще намерите доста текстове на песни - и български, и чужди.



Тема Re: Текстове на песнинови [re: Яceн_]  
Автор Rachel. ()
Публикувано30.05.01 17:34



Ех, ясно...
Ама не е в това въпроса! По интересно е "лайв" да си ги пишат хора един на друг, отколкото някаква си безлична търсачка да ти ги шляпне на екрана. Освен това "доста", както ти си казал, не е достатъчно... Винаги има нещо което го няма точно там където гледаш, но го има сигурно някъде другаде, обаче на теб вече ти е писнало или пък нямаш време да се занимаваш. Ето за това става въпрос.

Ти вдигни ръка де, вдигни...Те да го направят клуба, пък после ако щеш идвай






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.