Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:35 15.06.24 
dir.bg
   >> Предложения за нови клубове
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Клуб с ограничен достъп?нови  
Автор Day (or Night?)
Публикувано27.04.01 18:31



Възможно ли е да се направи клуб с ограничен достъп..например само за регистрирани потребители?

Ако не аз, то кой?!



Тема Че е възможно - възможно енови [re: Day]  
Автор Cиaтъл (събеседник)
Публикувано27.04.01 19:20



въпросът е дали дирците ще се съгласят. Иначе (ако искаш мнения, а не просто си питаш) - аз съм за.



Тема Re: Че е възможно - възможно е [re: Cиaтъл]  
Автор Day (or Night?)
Публикувано27.04.01 19:41



Точно това искам да разбера и аз..дали ще се съгласят...дали четат тук или трябва някъде другаде да запитам?
А и мнения не отказвам



Ако не аз, то кой?!

Тема Re: Клуб с ограничен достъп?нови [re: Day]  
Автор TЪPTEЙ (ТЪПО КОПЕЛЕ)
Публикувано03.05.01 11:59



Подкрепям те.

Пич, но от кофтите!


Тема Re: Клуб с ограничен достъп?нови [re: TЪPTEЙ]  
Автор woman (обичаща)
Публикувано04.05.01 11:08



И аз, и аз!!!!!!





Тема Re: Клуб с ограничен достъп?нови [re: Day]  
Автор И.ИвaнoвАдминистратор (Дираджия)
Публикувано04.05.01 16:35



Няма проблем да се създаде клуб, в който да пишат само регистрирани потребители. Зависи за какво ще бъде клуба.
Дай малко повече информация



Тема Re: Клуб с ограничен достъп?нови [re: И.Ивaнoв]  
Автор TEDDA (femalka)
Публикувано05.05.01 15:02



По-скоро искаме да е клуб,в който не просто регистрирани да влизат,а определени регистрирани.Идеята не на нас,редовните посетители на мъжки и женски клуб като емн,Търтея,Дей,woman,и др.Дразни ни,4е заради неограни4ения достъп не можем да си раздуваме разни неща,бихме искали да не са достояние на вси4ки,да си определим кой от нас ад е модератор и с него да се консълтираме на кой да даваме достъп.Може идеята да ви се стори странна,може и да кажете,4е много хора биха поискали това и 4е е малко егоисти4но....но това е желанието ни,тоест темата е пуснаат с тази идея.Надяваме се въпреки вси4ко да ни съдействате!!!!!!!

С най-добри пожелания


TEDDA

Тема Re: Клуб с ограничен достъп?нови [re: TEDDA]  
Автор Lady_Blue (непознат )
Публикувано08.05.01 09:32



Подкрепям напълно TEDDA! Аз, лично, апелирам за създаване на форум с по-широка тема, например за "Нещата от живота" - а животът е шарен и с различни лица! Дори си мисля, че клубовете с ограничен достъп могат да са повече от 1. Във форумите се оформят определени кръгове от хора, със сходни или близки схващания и в такъв форум биха се чувствали защитени от посегателствата на простаци и болни мъзъци, за да си говорят за нещата от живота!
TEDDA, ти ще ме разбереш, защото и ти избяга от този форум преди време! Но нещата стават нетърпими, и една група оттам търсим по-добро място за разговори! Надявам се, че тук в DIR.BG ще намерим това място!





Тема Re: Клуб с ограничен достъп?нови [re: И.Ивaнoв]  
Авторmile (Нерегистриран)
Публикувано08.05.01 12:40



E, значи все пак админ. четете и тук.
Може ли да ми обясните какъв е редът да създаване на нов клуб изобщо - бил той с ограничен или не достъп?
Необходимо е да има определен брой хора "за", нужни са някакви специални стъпки, трябва на някой от вас да му харесва или....?
Моля, обяснете ми!



Тема Бройте ме и мененови [re: TEDDA]  
Автор Cиaтъл (събеседник)
Публикувано08.05.01 19:53



ЗА!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.