Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:37 27.04.24 
dir.bg
   >> Предложения за нови клубове
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Определено ми липсва темата за рекламата  
Автор pagane (тя)
Публикувано28.03.01 14:54



Едва ли съм само аз. Знам, че хората, които се занимават с реклама, не пропускат да влязат тук. Защо пък да не започнем да обменяме информация и в клубовете.
Чакам подкрепа от колегите :-)



Тема Да знаеш само...нови [re: pagane]  
Автор Meдapko (еwok)
Публикувано29.03.01 10:29



...колко отдавна го предложих това и как НИКАКВО внимание не ми обърнаха...
Все пак се надявам, че някой ден сред чалга и фен-клубове с по два-три постинга ще се намери място и за такъв форум!

Поздрави!





Тема Ето,това е идеята!нови [re: Meдapko]  
Автор Aтинa (минаващ)
Публикувано31.03.01 11:35



Аз я подкрепям с двете ръце,защото съм човек(жена:),който няма много много време да се ровичка из клубовете и бих се радвала ако мога да прочета какво стойностно се е написало напоследък и в кой клуб мога да го намеря.Също така може да се направи номинация за добре пишещ,за да не ми се налага да прочитам цели чатове в търсене на нещо смислено.Въпрос на класа е да избегнеш елегантно инригите,нискоинтелектуалните спорове и късащи нервите безделници,но въпрос на удобство е да създадеш едно общество,където могат да ти дадат съвет какво си заслужава (от последното ти влизане насам).
Един вид:край на любимите клубове...да станем интерклубни


Вдигам всичките си крайници за идеята.
Поздрави от един четец-интерклубар

Редактирано от Aтинa на 31.03.01 11:39.



Тема Re: Определено ми липсва темата за рекламатанови [re: pagane]  
АвторPA (Нерегистриран)
Публикувано05.04.01 02:52



Знаеш ли, аз тъкмо за това влязох тук, за да предложа същото:))).
И аз съм ЗА с две ръце. Определено тук липсва форум за реклама и PR.
Дано стане, редовно бих влизала там.






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.