Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:22 26.06.24 
Музикални
   >> NU METAL&HARDCORE
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Jal mi e za vas deca!нови  
АвторGrindcore (Нерегистриран)
Публикувано13.02.03 12:41



Kak moje da ste tolkova zadrusteni da slushate tazi muzika narechena "HARDCORE".Mi che tq ne e stoynostna!Kajete mi pone edna hardcore grupa da pee za po-vuzvisheni nestha ot kolkoto za nekvi narkomani,politici i nekvi rasisti.



Тема Re: Jal mi e za vas deca!нови [re: Grindcore]  
Автор beastie (Млад Снайперист)
Публикувано13.02.03 22:07



ako ne te kefi kupi ci CD na Pavaroti. za tebe i Azis vur6i rabota.

Луд съм , мамо ! Ям паркет !


Тема RAP=SHIT!нови [re: beastie]  
АвторGrindcore (Нерегистриран)
Публикувано15.02.03 10:28



Kakvo be raper?Demonstrirash mi svoite mozuchni sposobnosti?!Ey teq negri mnogo otvoreni stanali be!!!!Ot Varna si nali!Lichi ti!Ne znam zastho,no gluposta vinagi me e iznervqla!Spokoyno ti ne si vinoven,che ne si mnogo umen.Vinovni sa roditelite ti debili!Abe vchera vidqh mayka ti v lulin1,kakvo pravi tuk?



Тема Re: RAP=SHIT!нови [re: Grindcore]  
Автор beastie (Млад Снайперист)
Публикувано15.02.03 23:19



mazno debil4e malkopi6kovo - sumnqvam se 4e vyv varna 6te ocelee6 i den - prosto lainqrite ne gi tyrpqt mnoo tuka . tav 4e jivee6 v nekvo sofiisko geto kudeto vireqt samo novozaseleni selqci ne ti dava pravo da govori6 gluposti za HORA kato men koito moat ti svetqt maznoto maslo za nula vreme . ne si vidql maika mi a tvoqta - poznava se po nqkolko ne6ta - vmesto kosa ima peruka napravena ot stara slama , po lo6iq duh na kenef , po kriviq pogled , po lipsata na zybi , krakata s forma na X i si4ko ostanalo - abe ti si q znae6 - tq ti napravi sefteto ( s metlata analno) .are vry6tai se obratno v tvoeto geto i vnimavai da ne te izdebnat v nqkoi tumen ugul .

Луд съм , мамо ! Ям паркет !


Тема Cigani umrete!нови [re: beastie]  
АвторGrindcore (Нерегистриран)
Публикувано16.02.03 12:53



Kakto bqha pisali na edna stena v Lulin1.Abe raper nali ti bqh pisal da ne se qdosvash che ne si se rodil mnogo umen.Prosto go priemi!Kaji"Az sum samo edno prosto Varnensko momche,koeto slusha rap."I samo edno da te pitam,zastho vsicki vuv Varna ste murgavi kato nqkakvi cigani,i zastho govorite"myeko"?



Тема Re: Cigani umrete!нови [re: Grindcore]  
Автор beastie (Млад Снайперист)
Публикувано22.02.03 18:58



verno ui be kopeue? u pouikuinikata li ti kazaa taka ua? ebati zaebi...
da te pitam lainio ( YO ) 6to idvate da si pe4ete 6opskite zadnici tuka kato e gadno be pup4iv muhlio s celuliten mozuk ? bil li si izob6to vyv vn? qvno si bil - popadnal si ne kudeto trqbva ( v smisul vyn ot getoto kudeto si bil "otsednal" ) videli sa te "tiq mi ti typi varnenski par4eta " i syvsem qsno e 4e sa ti cepnali ustnata , vejdata , nosa no nai-ve4e gyza - are mri be . oturvi sveta kopeue !
"e pa q go znam be - skakauec " - koi govori meko be debil aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahaha 6oplandec mazen. vyv Varna se govori nai-4istiq bulgarski ezik . tuka nqmame nek`vi mestoimeniq ot roda na "on" "ona" i tn
nito nekvi dumi4ki kato "oti" "deka " "kopeue" i tn.
pii GAZ be pederassssssssssssss!

Луд съм , мамо ! Ям паркет !


Тема Re: Cigani umrete!нови [re: beastie]  
АвторGrindcore (Нерегистриран)
Публикувано22.02.03 19:59



Ey q go napishi pak,no tozi put ne izpolzvay negro-raperskiq si stil na mislene!Ti may samo Eminem si chuval i DMX a?To si lichi che ne si ot nay-inteligentnite jiteli vuv Velika BULGARIA.Abe polovinata hora v tazi strana oglupqha be!To taka stava s nevinnite deca,koito slushat rap i chalga.Poveche nedey mi pishi che zapochvash da me iznervqsh.Kakto bqh kazal(ili ne sum)gluposta samo me iznervq!



Тема Re: Cigani umrete!нови [re: Grindcore]  
Автор beastie (Млад Снайперист)
Публикувано22.02.03 21:07



mi napravi ne6to po vaprosa be 4ekidji Grindcore-4o.
kuv si mi ograni4en samo ... slu6al sum eminem i DMX ? tva pre4i li ti? 4alga ne slu6am - tva e muzika kato za va6ite.
kude mi e negro-raperskiq stil na govorene be Kopeue?
po kakvo li4i 4e en sum inteligenten be le6per?

Луд съм , мамо ! Ям паркет !


Тема Re: Jal mi e za vas deca!нови [re: Grindcore]  
Автор Vaclav Mrazek (serial killer)
Публикувано22.02.03 22:40



Grindcore! Те хората ще си имат MADBALL на 15 март! Ти пък ще имаш възможност по същото време да си слушаш на живо най-добрите български Death/Grind банди, също и чужда група в този стил... Така че, дай да си гледаме нашата сцена и да оставим хард коровци да си гледат тяхната... Те поне са задружни и се подкрепят един-друг.

Sounds From The Undercroft
Концерт 15.III.2003

С участието на:

ENTHRALLMENT (Death/Grind)
VILE (Thrash Metal)
HYPERBOREA (Death Metal)
ANAL DISSECTED ANGEL (Grind Core)
DARKMOON RISING (Black Metal)

Специални гости от Сърбия:

SACRAMENTAL BLOOD
(Brutal Death Metal)

15 март 2003 г.
събота
София
читалище "Иван Вазов -1912"
кв. "Хаджи Димитър"
(до пазара, на около 10 минути от паментика Левски)

начало 17:00 часа
вход: 4 лева

удобен транспорт:
тролейбуси 2 и 4
автобус 85 (от Централна гара)
маршрутка 33

Квартал "Хаджи Димитър" се намира в непосредствена

It was Vaclav Mrazek and she was the first of the seven ones...


Тема Re: Jal mi e za vas deca!нови [re: Vaclav Mrazek]  
Автор beastie (Млад Снайперист)
Публикувано22.02.03 23:37



mi sled kato ima klub "thrash metal" ko praite tuka?

Луд съм , мамо ! Ям паркет !



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.