Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:35 30.06.24 
Кучета
   >> Немска овчарка
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Vajno  
Автор_gangstr4o_ (Нерегистриран)
Публикувано11.12.02 23:30



Imam edno vypros4e!V tazi hamava Bulgaria samo v Shumen,Varna i Devnq li ima nau4eni kato horata ku4eta?Kvi ste takiva ludi vii be?Q si u4ete ku4etata.U4astvaite na systezaniq i izlojbi.A-a-a 6te vi se karam.Nali iskate da serazviva kinologiqta v BG.Mi pomognete be!To ne stava samo s prikazki!Hva6taite haitite i se my4ete!Adi bye vi



Тема Re: Vajnoнови [re: _gangstr4o_]  
Автор мъp-мъp (новак)
Публикувано12.12.02 19:25



Ей ама си зайко?Верно е че има много малко като хората научени кучета в България,обаче в София има страшно яки учители,не е само Шумен и Варна,не си прав.В Стара Загора също,Плевен да не говорим,а за Пазарджик просто ще си спестя.За Иван Танев чувал ли си явно не ,ае ние с тебе ще си говоркаме ,а аз на тебе ще ти се карам хубаво да знаеш!!,а не обратното



Тема Re: Vajnoнови [re: мъp-мъp]  
Автор_gangster4o_ (Нерегистриран)
Публикувано12.12.02 21:52



Da ama za6to spored tebe Sergo v Sofia be6e v troikata a?Pyk i toi sam si kaza 4e na sofiqnci sa im pomagali sydiite i malko sa sgre6ili s pravilnika ama...minalo e ve4e.Pyk i e imalo samo edin policai ot pazardjik.Za drugite ne znam amakogato faktite govorqt i bogovete myl4at:)Are bye,vnimavaite ei!



Тема Re: Vajnoнови [re: _gangster4o_]  
Автор мъp-мъp (новак)
Публикувано13.12.02 13:37



ОК де ама защо тогава Серго не е е в изпитната комисия,а?Задавал ли си си тоя въпрос.Там е Бобо Велев дето всички му се смеят ,ама поне човека нещо се мъчи да направи ,ааа ,ае не ме ядосвай моляте.Като почнеш да идваш сериозно по изложби сам ще се убедиш за какво става въпрос!



Тема Re: Vajnoнови [re: мъp-мъp]  
Автор_gangster4o_ (Нерегистриран)
Публикувано13.12.02 21:42



Spoko be kote,az ne pretendiram za tova 4e Sergo e nai-nai v taq smahnata dyrjava.Pyk i sledsamoto systezanie zaedno s edin EVGENI(takyv edin ple6iv malko,moje da go znai6) sa gledali pravilnika i sa ustanovili gre6ka na sydiite.I az ne kazvam za izlojba 6tto nali znai6 4e Gorry-to ne e zaizlojba!Az na izlojbite n im razbiram(ne 4e ina4e tolkoz razbiram ama 6te se nau4a:) ).Tyi 4e milo malko vij to4no kvo sym pisal i togavasydi!Ne go znam koi e toq Velev li kyv be6e tam ama...mai 4e govorim za razli4ni ne6ta!



Тема Re: Vajnoнови [re: _gangstr4o_]  
Авторmari (Нерегистриран)
Публикувано14.12.02 09:48



Лесно е да се каже!
1. Обучението е скъпо за средния българин.
2. Да си купиш добро животно е непосилно направо. Аз със хиляди връзки и молби/за по-приемлива цена/ си купих моята кучка, но като четох за какви родословия се говори тук и получих комлекс.
3. Аз живея в Плевен, тук няма училища и учители/ в смисъл такива каквито трябва, а самозванци с притенции без условия/
4. Моята е родена на 10.10.2001 год. Свят ми се завива от мнения кога /на каква възраст трябва да я заплодя/ и с какво куче. Това ни е първото куче нямам опит и затова питам, как да разбера кое мнение е правилното и как да постъпя. Тук всички добри кучета са и роднини май!



Тема Re: Vajnoнови [re: mari]  
Авторpapi (Нерегистриран)
Публикувано14.12.02 13:47



Ох ама това е щура работа , моето животно като няма родословие мислите ли че е глупаво , грозно, не разбира и не изпълнява ???? имам страхотна черна овчарка обач също се чудя за заплождането........Значи тя е 30 кила кучка а мъжкарите от нейния вид онези без смъкната задница са по 60 и ми се виждат огромни. Тя как ще се справи с износвенето ей такива въпроси ме интересуват. Изложбите ми се струва че се правят заради собствениците, какдво му дреме на едно куче дали е шампион и то всъщност знае ли какво символизира медалът???? Не ми се обиждайте и мър мър и гангстерчо , но просто това е моето мнение. Кучето ми /това ми е второ куче старото умря/ изпълнява всичко и съм го научел на всичко без никакви треньори



Тема Re: Vajnoнови [re: mari]  
Автор_gangster4o_ (Нерегистриран)
Публикувано15.12.02 14:19



Hi da ti kaja az ne mislq 4e e 4ak tolkova skypo.Ako 4ovek naistinaiska ku4eto mu da byde nau4eno kakto trqbva 6te nameri vse nqkak pari4ki i 6te go prati na u4ili6te TA DORI I V DRUG GRAD!A za zaplojdaneto pitai koito iska6 i vseki 6te ti kaje 4e ku4kata moje da se zaplodi sled 3-toto razgonvane ot 11-14 den nqkyde(za dnite nesym mnogo siguren no mai taka bqha).Ako e ot ekstriorniq tip moje i da poiz4aka6 o6te 6toto za tqh kazvat 4e zavyr6vali rasteja si i razvitieto kym 3-tata godina dokato rabotnite edvana 2-ta!E tova e.Kysmet!



Тема Re: Vajnoнови [re: papi]  
Автор_gangster4o_ (Нерегистриран)
Публикувано15.12.02 14:27



Hello,
mnogo gotino 4e si ima6 4erna ov4arka.Moq pes sy6to e 4eren:)Vij predi6niq mi posting i 6te vidi6 koga da si zaplodi6 ku4kata!А за килограмите на мъжките може даста да се поспори. Тази овчарка която е 60 кила за КОЛЕДА ли се угоява?Все пак не е нормално да са 60 кила!За дс в добра форма тряба да са 35-40!А за иносването не се тревожи!Ще се спрви!И да ти кажа и моя пес няма изкарано родословие но аззнам кой е бащата и коя е майката тъи че кво м ебе.Пък и аз на изложби с него не мога да ходя а само на състезания къето не се искат рдословия!Аре чао




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.