Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:09 25.04.24 
Футбол
   >> ФК Нафтекс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема България - EURO 2004  
Авторfidodido (Нерегистриран)
Публикувано08.06.03 12:14



Искам да изкажа възхищението си от това, което видях по време на мача България - Белгия, а то беше това, че на стадион "Васил Левски" видях момчета от Бургас, които бяха дошли със зелени екипи с надпис "Naftex" на тях и подкрепяха с пълни сили нашите национали и промениха коренно мнението ми за бургаските запалянковци на тема Национален Отбор на БЪЛГАРИЯ, което беше доста негативно след мача срещу тима на Полша по време на, който се държаха така все едно не са чували думата 12-и играч, а съм сигурен, че не е така защото съм бил свидетел на домакински мач на "Нефтохимик" и атмосферата е била превъзходна. Тук е и мястото да кажа че отбора на "Нафтекс" е един уважаван от мен отбор и доста ме боли, че се намира в такова състояние, а това със сигурност е доста зле за Българския футбол.
Въпреки, че на мача България - Белгия нямаше място за клубни пристрастия аз видях нещо, което ми развали празника от цялата тази обстановка (и ме накара мен, който пише E-mail веднъж на 100 години да отвори нов форум), а то беше това, че една група лумпени от сектор "Г" ( в който сектор бях и аз) започнаха да скандират името на любимия си отбор(респективно и моя ЦСКА) и да плюят по този от Бургас и най- вече по феновете им, които са пропатували цялото това разстояние с една единствена цел, а именно всички дружно да подкрепим България.
Искам чрез този форум да се извиня от името на тези същите лумпени и да им кажа, че ме е срам от такива фенове на любимия ми отбор, които с лека ръка пренебрегват факта, че тези момчета с които се заяждаха пропатуваха повече от 400 км за да дадат едно рамо на БЪЛГАРИЯ за което им свалям шапка.
Аз ако съм на мястото на Бургаските фенове бих простил такава простотия от страна на тези лумпени защото знам, че употребата на наркотици води точно до такива недомислени действия и изветряване на мозъка, а съм почти сигурен, че половината от тези същите лумпени бяха точно под въздействието на такива опиати за което оправдавам и на наместа на полицията!!!
Само България и ЦСКА и добре са дошли всички тези момчета от Бургас и на следващия мач с България в сектор "Г". Аз обещавам да викам заедно с тях Те спечелиха моето уважение!!!



Тема Re: България - EURO 2004нови [re: fidodido]  
Автор SevМодератор ()
Публикувано08.06.03 13:36



naistina dosta trudno na6ite zapalqnkovci 6te otviknat da se psuvat edni drugi na ma4ovete na nacionalite.no dosta ot tqh samo zatova hodqt za sajalenie:(



Тема Re: България - EURO 2004нови [re: Sev]  
Авторfidodido (Нерегистриран)
Публикувано08.06.03 15:22



Loshoto e tova, che dosta ot tezi momchenca mislqt, che tova e moderno, a v deistvitelnost po- grozno neshto ot tova nqma



Тема Re: България - EURO 2004нови [re: fidodido]  
Автор SevМодератор ()
Публикувано08.06.03 17:06



pravqt se na golemi, a sa si pikliovci



Тема Re: България - EURO 2004нови [re: Sev]  
АвторLadylnBlack (Нерегистриран)
Публикувано27.06.03 11:55



Ами напълно съм съгласна с вас-аз съм от Бургас и също ходих на мача.
Наистина не е приятно на един такъв мач, на който всички трябва да се хванем за ръце и да викаме "българи, юнаци!", половината стадион да вика за любимия си клубен отбор. Ето например на контролата с Албания-колко човека имаше на стадиона?!-3 000. От които 1/2 бяха в единия край, а другата- в другия. Половината викаха: "ЦСКА-свине",а другите- "*** за Левски"
И това точно на бенефиса на Балъков...
Наистина трябва да се направи нещо!Това НЕ е в полза на никой..
А и още повече че на един такъв ВАЖЕН мач, като този с Белгия трябваше всички да сме за България, а не за Левски или за ЦСКА!Това всеки го знае, но дано тези, които го правят да проумеят, че така вредят на цялата страна!



Тема нямаш проблем...нови [re: fidodido]  
Автор MoPcKu (известен)
Публикувано03.07.03 13:03



винаги ние сме разбирали хората насреща, това че няколко човека се опитват да развалят реномето на ЦСКА си е съвсем нормално нещо...а трябва такива хора да се гонят от агитките.
Аз поне те разбирам и ако някой път се видим ще се почерпим по бира

Живота е редица от грешки, а смъртта желание да ги умножим.


Тема Re: нямаш проблем...нови [re: MoPcKu]  
Авторfidodido (Нерегистриран)
Публикувано13.07.03 13:37



Za birata imash pulnoto mi udobrenie :)




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.