Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:53 19.04.24 
Футбол
   >> ФК Нафтекс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема naftexнови  
Авторstrezo (Нерегистриран)
Публикувано06.01.02 21:20



niama li da si smenite imeto i na cluba,a? mejdu drugoto shto niakoi sega ne se opita da smeni imeto na '' LEVSKI'', znaete li kakvo shte se sluchi,a? GRAJDANSKA VOINA! a vie si traete, tipichno za seliani,na vi kebapcheta i si traite.

SINIO-O-O-O-O-O!



Тема Re: naftexнови [re: strezo]  
АвторЦCKAp (Нерегистриран)
Публикувано08.01.02 16:12



Ебаси майката! Какво доживях да прочета - надежденският тарикат стрезо, който до вчера беше фен на Локо, сега вече е фен на левски! И кебапчета иска да дава без пари от скарата, която държи на спирката на автобуса - всички фенове на левски сте такива...



Тема greshka!нови [re: ЦCKAp]  
Авторstrezo (Нерегистриран)
Публикувано08.01.02 20:10



greshish priatel,nie se rajdame levskari.znam kade se namira nadejda no ne hodia chesto tam.aide sus zdrave!
blue is the color,LEVSKI is the name!



Тема Re: greshka!нови [re: strezo]  
АвторЦCKAp (Нерегистриран)
Публикувано09.01.02 12:17



Е ако не си от Надежда си от Толстой, просто няма откъде другаде да си! Знам го защото съм те виждал из тия квартали с агитката на Локо, ама напоследък явно си сменил отбора. Срам ме е заради такива фенове като теб, независимо че си фен на левски!



Тема Re: greshka! [re: ЦCKAp]  
Авторstrezo (Нерегистриран)
Публикувано10.01.02 00:43



kak po-tochno si me vijdal i kvo po-tochno si mi vijdal ? i kakvo mi se obajdash samo ti tva sym go pisal za burgaskite tarikati!

SINIO-O-O-O-O-O! SINIO-O-OO-O-O-O-!



Тема Ще си протестираме...нови [re: strezo]  
АвторBopбиc (Нерегистриран)
Публикувано04.02.02 23:54



...както можем - ще си ходим на мачовете с шалчета "Нефтохимик" и ще си пеем старите песни.
А Порточанов и Митко Събев да си перат парите. Мен те не ме интересуват, а отбора! Не протестираме активно, защото сега положението е направо песен в сравнение с това, което беше до преди няколко месеца - ще се разпродава отбора, играчите били демотивирани, ще ни взимат стадиона, отбора ще се мести в пристанището на Шумен ( разбирай Варна) и т.н., и т.н. Така че името не ме притеснява. Нафтекс или Нефтохимик - все е нафта! Виж цвета не трябва да го сменят, той си ни е запазена марка. Като кажат "зелените" всеки се сеща за нас.



Тема Re: Ще си протестираме...нови [re: Bopбиc]  
Автор oggin ()
Публикувано07.03.02 14:50



az li se sestam kriwo ili lewski spartak i witosha ne sa oniq ... ajde da ne kazwam :-))
nafta 4 ever i twa si e :-)))

Have a nice day and please SMILE !!!
----------------------------------------
zeleno.org


Тема Re: Ще си протестираме...нови [re: Bopбиc]  
Автор:P (Нерегистриран)
Публикувано30.04.02 03:48



абе ей педерастче, без Порточанов и без Събев няма да имате отбор бе
ти на кой свят живееш
кво си мислиш, че тия футболисти за сините очи на феновете ли играят
баси кухата лейка дето си




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.