Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:51 04.06.24 
Култура и изкуство
   >> Музика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Nightwish - titanite na simfoni4niq metulнови  
АвторDaniele (Нерегистриран)
Публикувано04.11.06 00:47



Zdraveite vsi4ki nastoq6ti i bude6ti fenove na tazi grupa v 4astnost i na gotic i simfoni4niq metul kato cqlo.Az sum prosto edin 4ovek koito e vluben do poburkvane v muzikata na tazi za sujalenie biv6a grupa i na Tarja Turunen.Kanq vseki koito e fen na Nightwish i na metula da spodeli ne6to interesno po vuprosa.:)



Тема Re: Nightwish - titanite na simfoni4niq metulнови [re: Daniele]  
Авторmilia (Нерегистриран)
Публикувано05.11.06 11:50



Страхотни са!
Надявам се, че и "Epica" ще ви харесат - те са много близки по стил, също са финландци, главната им вокалистка има почти същия глас...



Тема Re: Nightwish - titanite na simfoni4niq metulнови [re: Daniele]  
Автор Apceния (неосведомена)
Публикувано11.11.06 19:06



Леле, жестоки са!

Обаче държа да спомена, че не са се разпаднали в пълния смисъл на думата, а само си изгониха солистката. Говори се, че скоро ще издават нов албум, но още не са си намерили солистка (къв ще да е този албум?!). Въпреки това си имат страхотни песни и etc.

To see the life you must know the death. To see the dawn you must have seen the night.

Тема Re: Nightwish - titanite na simfoni4niq metulнови [re: Apceния]  
Авторfallen_angel_666 (Нерегистриран)
Публикувано20.11.06 10:30



Stari fenove sme trimata pred monitora

...ediniqt daje si pripqva(fal6ivo)...THE ELVENPATH...Ahm,jalko 4e se porazpadnaha,nadqvam se oba4e 4e tova nqma da im popre4i da ostanat na varhaA za Tarja Turunen spodelqme 4e e edna ot naj-velikite pevici(vokalistki) na vs vremena,glas kato ot drug svqt...moje bi FANTASY



Тема Re: Nightwish - titanite na simfoni4niq metulнови [re: fallen_angel_666]  
АвторCarrie (Нерегистриран)
Публикувано23.11.06 22:16



Музиката е невероятна!Открих групата скоро,сина ми ги слуша

и сега я препоръчвам на всичките си приятели.Почти не минава ден,в който да не ги слушам.Божествено звучене!



Тема Re: Nightwish - titanite na simfoni4niq metulнови [re: Daniele]  
Авторnemo (Нерегистриран)
Публикувано16.04.07 14:21



Nightwish kato grupa sa naistina neveroqtni muzikanti.Glasat na Tarja e tolkova zaplenqva6t 4e prosto mi e trudno da go opi6a s 2 dumi.Razsdqlata s neq be6e spored men ne napalno obmislena, no vseki poe po svoq pat i sega 6te se opitat po odelno da napravqt ne6to.Dano da e s nivoto, koeto sme sviknali da vijdame ot tqh. A za vsi4ki fenowe ima ve4e 2 saita
nightwishbg.110mb.com i
tarja.hit.bg
U4astvaite i v iniciativata da pokanim Tarja v Balgariq.



Тема Re: Nightwish - titanite na simfoni4niq metulнови [re: nemo]  
АвторNick (Нерегистриран)
Публикувано18.04.07 11:39



Не съм почитател на този стил, но има песни на Nightwish, които ми харесват!
'Sleeping sun', 'Sleepwalker', 'Over the hills and far away', 'Siren', 'Nemo'.
Гласът на Таря е забележителен!





Тема Re: Nightwish - titanite na simfoni4niq metulнови [re: Nick]  
Автор Apceния (Ocean Soul)
Публикувано22.04.07 23:43



Е, хора, как мислите, ще дочакаме ли съдбовния ден 30ти май? Нерви, нерви..... Чак тогава ще разберем каква са я свършили Nightwish с избирането на нова солистка



Encaged in a memory...
Encaged in a prison of guilt...
Surrounded by reproach...


Тема Re: Nightwish - titanite na simfoni4niq metulнови [re: Apceния]  
Автор Apceния (Ocean Soul)
Публикувано04.06.07 21:16



E, изкуфяхте ли вече?

Нещо да кажете за сингъла?

Encaged in a memory...
Encaged in a prison of guilt...
Surrounded by reproach...


Тема Re: Nightwish - titanite na simfoni4niq metulнови [re: Apceния]  
Автор ilinden (amforata)
Публикувано06.06.07 19:11



не съм запознат с автобиографията им и личният им живот, но за сметка на това ме кефи мн. музиката която правят!
мисля че раздялата с Таря от страна на групата вече повлия отрицателно, новата вокалистка също може да пее, все пак е професионалистка, но личното ми мнение че върхът им бе с Таря!
наблюдавал съм историята и на други групи с подобна съдба, първата любов е най сладка, след нея идва бавно затишие, закон на природата и силата! всичко си има начало, пълен възход, а от после бавно(по някога и светкавично) затишие!


някои от линковете може и да са променени , но текста си остава!
понеже доста личности са се вманиачили да правят"магии" за любов, реших да ги оборя, като им отправих предизвикателство, което доказва тяхното шарлатанство...........нека да направят магия с която Таря да ме заобича

И светлината в мрака свети, и мракът я не обзе


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.