Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:44 09.06.24 
Култура и изкуство
   >> Музика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Мюзик Идол - отновонови  
АвторПeйo (Нерегистриран)
Публикувано05.03.07 17:20



Миналата седмица гледах почти всички предавания. Толкова ми хареса. През уикенда пък си ги доунлоаднах през торрент и ги гледах пак (без първото където представят комисията само). И пак ми беше също толкова интересно.

Явно съм фен.

Дали е добре направено? Щом ми харесва явно е добре направено. Не съм гледал други айдъли, за да сравня и се съмнявам, че биха ми били интересни, защото българското предаване е уникално с това, че кандидатите пеят български песни. И това го прави много интересно.

Комисията сама по себе си е много интересно подбрана. Тази Йорданка Христова била много добра, чак да не повярвам. Направо ме кефи като почне да говори. Ако започне да преподава някъде, ще отида на някой урок ей така само за удоволствие. Дони също много усеща музиката и кандидатите. Глория е най-глуха малко след Слави, който усеща нещата, ама има проблем с мозъчната дейност. Все пак не пречи чак толкова и на места е смешен, което е забавно.

Много ми е интересно как ще се представи онова 15 годишното момиче от Добрич по нататък. С тази нейна песен за Калипсо, направо ми падна шапката като я слушах.
Другата ми фаворитка е онова нежно създание от Пловдив, което изпя една френска песен направо перфектно (от това което чух за 20 секунди които отпуснаха). Беше облечена в костюм от 60-те години и съответната прическа. Все едно излязла от Сен Тропе.

Третия ми фаворит пак от Пловдив един който така изпя една песен за мама и една испанска преди това, че направо ми счупи музикомера.

Тази вечер трябва да е София. По-нататък не знам какво следва. Дано пак да е интересно.



Тема Re: Мюзик Идол - отновонови [re: Пeйo]  
Автор galas (talantliva)
Публикувано09.03.07 11:13



Пейо батка, съжалявам, че отрязаха една от твоите фаворитки, французойката от Пловдив. Спред мен, тя не беше много добра, просто по-артистична в сравнение с някои други

. За момичето от Добрич ( 15 г )съм съгласна, че добре пее, ама визията и нещо куца ( ще трябва да сваля килограми). Виж за момченцето от Пловдив по-може, той има и визия и дарба. Ей такива хора търсят



Тема Re: Мюзик Идол - отновонови [re: galas]  
АвторПeйo (Нерегистриран)
Публикувано09.03.07 14:11



Да-а-а-а-а-а. Още не мога да се съвзема от отпадането на моята френска любимка. Какво толкова, че не можа да запомни текста, нали изпя на-на-на-на. Пак беше хубаво. Предполагам, че жюрито си е имало своите причини, колкото и глупави да са били, няма да взема да им се сърдя, само ще ги замеря с яйца или нещо подобно, ако имам възможност.

Момичето от Добрич (Кремена мисля) наистина не изглежда толкова секси и ефектно на екран, но с малко упражнения ще влезе във форма. Все пак и този път хубаво пя. А за Ареликино песента беше си съвсем хубава. А онзи пловдивчанин се оказа, че бил от Стара Загора. Браво на него. Той е моя фаворит вече и на него залагам парите си.



Тема Re: Мюзик Идол - отновонови [re: Пeйo]  
Автор madlight (Mr.Touchshriek)
Публикувано09.03.07 14:30



Незнам да ли се сещате за един от участниците от бс - той е мн добър,има визия,глас... снощи пя заедно с травестита и още един,засега съм за него. А всъщност той е и от моята гимназия така че още по - добре





Тема Re: Мюзик Идол - отновонови [re: madlight]  
АвторПeйo (Нерегистриран)
Публикувано09.03.07 14:37



Помня, че заедно с глупака "Камела" пяха двама много добри и си изпяха песента на 6. Но не помня как изглеждат и не са ми направили голямо впечатление. Сигурно ще по нататък ще ги запомня.



Тема Бианка Райъннови [re: Пeйo]  
Автор Prison Break Fan (мечиче бях)
Публикувано09.03.07 15:28



Да ти кажа и на мен ми е интересно това, което се случва до тук.Не бих казала, че имам фаворит, убедена съм, че най-талантливите са скрити от нас за сега.Не мога да си представя, че всички участващи са с толкова скромни възможности и потенциал.Дано се намери истинския талант.
Гледали ли сте клипове на 11-годишното музикално чудо Бианка Райън?Това е девойчето, спечелило 1 000 000 долара и договор със звукозаписна компания в Щатите, в предаване подобно на Айдъла.
Чуйте го как пее и тогава ще прецените дали наистина сред участниците ни има самороден талант.Или поне сред тези, които сме слушали до сега в излъчваните епизоди.

.
Аз лично бях потресена след чутото.

Редактирано от Prison Break Fan на 09.03.07 15:29.



Тема Re: Бианка Райъннови [re: Prison Break Fan]  
АвторПeйo (Нерегистриран)
Публикувано09.03.07 16:24



Тази Бианка ми странна и не ми харесва. Щом е 11 годишна защо пее като възрастна жена? Някак си е тъпо.



Тема Re: Бианка Райъннови [re: Пeйo]  
Автор Prison Break Fan (мечиче бях)
Публикувано09.03.07 16:34



Значи хал-хабер нямаш от музика драги.Вокално майсторство като нейното не се среща под път и над път.Пее като възрастна жена защото е Т А Л А Н Т Л И В А.Не е учила пеене и точно там е ключът от мазето.Някои и след 20 лета обучение не успяват да постигнат подобен напредък.А представяш ли си какво ще се случи с гласа и като се поразработи?Ще удари в земята разни псевдо-звезди.
Хайде със здраве!


Я се замисли дали "Сони-Мюзик" щяха да сключат договор с нея ако беше безинтересна...

Редактирано от Prison Break Fan на 09.03.07 16:36.



Тема Re: Бианка Райъннови [re: Prison Break Fan]  
АвторПeйo (Нерегистриран)
Публикувано09.03.07 19:58



Чуй се само какви глупости говориш. Ти си тази, която възхвалява пеенето на някакво лапе, а уж аз не съм бил разбирал от музика.



Тема Re: Бианка Райъннови [re: Пeйo]  
Авторbasifena (Нерегистриран)
Публикувано10.03.07 01:35



За информация същото това момиче ( Бианка Райън) се занимава от 6-7 годишна възраст с музика и пеене. Участва в хор, който пее в църква и в същото време музикални педагози се занимават персонално с нея. Умее да свири на пиано и ако гласа й звучи като на голям човек то това ще рече, че до голяма степен има вече обработен глас. Интересно е сравнението с нашите "АЙДЪЛИ", но съм на мнение, че няма как музикален инвалид да ми стане "ИДОЛ" ако ще да е излят от силикон. Който го може си го може!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.