Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:38 20.05.24 
Култура и изкуство
   >> Музика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема MADONNA е готина мацка !нови  
Авторфeн (Нерегистриран)
Публикувано23.02.07 22:36



И пее супер ! Сега слушам "Cherish" от албума и "Like a prayer" от 1989 година !





Тема Re: MADONNA е готина мацка ! [re: фeн]  
Авторфeн (Нерегистриран)
Публикувано23.02.07 22:41







Тема Re: MADONNA е готина мацка !нови [re: фeн]  
Автор madlight (Mr.Touchshriek)
Публикувано24.02.07 15:15



На мен ли го казваш...Естествено че е много добра иначе нямаше да е толкова известна.Мадона е човекът които вкара секса в музикалната индустрия и направи от него доста печеливш бизнес,тя е човекът които експериментира с наи различни стилове и не сгреши,тя е жената която се задържа толкова време на върха без да губи позиции и която създаде наи добрите албуми в последните 20 години...Е имам определени пристрастия и затова не съм особено очарован от последния албум но пък турнето и беше доста впечатляващо и добро.Изобщо препоръчвам на всеки които не е чувал албумите и да чуе тези от 89 да 2003,а ако харесва диско и останалите :)



Тема Re: MADONNA е готина мацка !нови [re: фeн]  
АвторГaй Pичи (Нерегистриран)
Публикувано25.03.07 01:37



отиди на мегдана и публично се удави в селската чешма



Тема Re: MADONNA е готина мацка !нови [re: madlight]  
АвторCтeлa (Нерегистриран)
Публикувано26.03.07 22:59



"Изобщо препоръчвам на всеки които не е чувал албумите и да чуе тези от 89 да 2003,а ако харесва диско и останалите :)"


Не, пич, благодаря !!!



Тема Re: MADONNA е готина мацка !нови [re: Cтeлa]  
Автор madlight (Mr.Touchshriek)
Публикувано27.03.07 16:41



да те е питал някой дали искаш или не да слушаш мадона...да пишеше някъде стела...пич си ти...



Тема Re: MADONNA е готина мацка !нови [re: madlight]  
АвторCтeлa (Нерегистриран)
Публикувано28.03.07 00:27



ми ако те понавам?



доста ще ти е неловко да ми се извиняваш, рожбо



Тема Re: MADONNA е готина мацка !нови [re: Cтeлa]  
Автор madlight (Mr.Touchshriek)
Публикувано28.03.07 13:39



ми незнам дали ме ПОНАВАШ...и ми е все тая...не бих ти се извинил и да знам коя си...а сега си наври главата в наи-близкия катеричи задник...



Тема Re: MADONNA е готина мацка !нови [re: фeн]  
АвторAlisa (Нерегистриран)
Публикувано28.03.07 16:49



xa xa ...v1pros na vkus..ako trqbva da s1m nap1lno otkrovenna...novata modna kolekciq koqto napravi..e prekrasna..i novatorska kakto vinagi..tq e tvorec s1s idei..no da si govorim kolko "xubav " glas ima Madonna e bezmislica...tq prosto e kreativna..a tova ne vseki go umee.....aide..dano si pozvolite dre6ki ot neinite



Тема Re: MADONNA е готина мацка !нови [re: Alisa]  
Автор madlight (Mr.Touchshriek)
Публикувано29.03.07 15:00



никой не е казал че мадона има хубав глас...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.