Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:15 05.10.24 
Култура и изкуство
   >> Музика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема ЕВРОВИЗИЯнови  
Автор DlVA_ (наминава)
Публикувано19.05.06 11:10



вече не е това , което беше, а? Имам впредвид финландската банда. Изтръшкаха рибата тези
За Мариана много ме е яд и мен Ама какво да се прави, визията на Евровизия е една........Малко глас /почти хич при някои участници/ и мноооого анимация
Догодина да изпратим Хиподил, какво ще кажете?



Тема Re: ЕВРОВИЗИЯнови [re: DlVA_]  
АвторЛopди (Нерегистриран)
Публикувано19.05.06 11:22



А пък на мен финландците ми харесаха. Аз и миналата година гласувах за рока на Норвегия. Но сте видим какво сте стане в събота.



Тема Re: ЕВРОВИЗИЯнови [re: DlVA_]  
Авторcимo (Нерегистриран)
Публикувано19.05.06 12:34



Остей ги тез уроди от финландия а тъз туркиня направо толкова отвратително нещо не бях виждал, гаден глас крокодил на визия и отвратителна песен, 3 in 1 каква неочаквано добра комбинация чак за финал се класира!!! Незнма но Мариана пя все едно я слушах на запис, а там такова не може да се случи, представете си какъв глас и какъв професионализъм има това момиче. Освен да и пожелаем понататашна бляскава кариера едвали можем друго да направим.



Тема Re: ЕВРОВИЗИЯнови [re: DlVA_]  
Автор foty (кака ви)
Публикувано19.05.06 15:17



някой да направи фестивал подобен на златния орфей ,тогава ще си класираме родните таланти ,а на гостите от чужбина ще благодарим за участието и ще ги изпращаме да си ходят по живо по здраво.



Тема Re: ЕВРОВИЗИЯнови [re: Лopди]  
Автор DlVA_ (наминава)
Публикувано19.05.06 15:44



Що си мислиш пък, че на мен не са ми харесали? Невероятна атракция бяха тези момчета. И песента им е супер! Просто не очаквах такава изцепка на Евровизия, имайки впредвид , че от Дана Интернешънъл насам се класират все парчета за плажна консумация
И аз ще гласувам в събота за финландците



Тема Re: ЕВРОВИЗИЯнови [re: foty]  
Автор DlVA_ (наминава)
Публикувано19.05.06 15:51



Е, де! Чак пък "Златен орфей"! Не се изцепвай и ти така! Прачето на Мариана си е супер. Проблема е ,че на Евровизия се харчи предимно визията, гласовите възможности остават някакси незабелязани за редовия европейски слушател. Като се има впредвид, че и представителката на Кипър не оцеля на полуфинала. А тя пък какъв глас извади....... Не е истина просто

Айде да не раздаваш правосъдие за родните музикални таланти, става ли?



Тема Re: ЕВРОВИЗИЯнови [re: Лopди]  
Автор Tomoe (аниме гуру)
Публикувано19.05.06 16:51



И на мен ми допадат финландците. Но няма да спечелят, нека не се лъжем.

Aitai, ima sugu aitai... aenai, sorenara shinitai... dakitai, subete wasuretai...


Тема Re: ЕВРОВИЗИЯнови [re: Tomoe]  
Автор DlVA_ (наминава)
Публикувано19.05.06 17:18



А бе важното е, че развалиха стерилната визия на Евровизия



Тема Re: ЕВРОВИЗИЯнови [re: DlVA_]  
Автор мeчичe (от гориче)
Публикувано19.05.06 19:53



За мен от край време конкурса е крайно напудрен,почти като гаден латино-сериал.
Повечето от финалистите са меко казано смешни.
Драмата и трагедията продължава в събота-подлагайте легени под телевизора,ще текат медове и масла...



Тема Re: ЕВРОВИЗИЯнови [re: foty]  
Автор another_boabab (член)
Публикувано20.05.06 01:05



парчето на Марияна е много добро. Мотиви от народната музика се вплитат със съвремени ритми, поне аз усетих това, а и тя има неверотен глас.
За съжаление на можах да гледам Евровизия, да се надавям, че в събота ще мога за да чуя и аз финландците и да се върна да коментирам.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.