Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:15 26.06.24 
Култура и изкуство
   >> Музика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Аз слушам всякаква музиканови  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано25.03.06 01:11



Много се кефя на музиката и съм много музикален когато си тактувам с пръсти по волана или някъде в колата. Направо е лудница, Голфа става музикален инструмент.
Но иначе съм слушал всекаква музика. Още като малък се кефех на Сиси Кеч много яка пичка! И на Сандра (ама итинската, не тоя травестит в България) както и на Модърн Толкин. Всеки ценител на музика е слушал тези изпълнители няма какво да си говорим!!!
След това преминах на Депеш и сръбско. Да ви кажа честно сбръбското е много по-готино отколкото чалгата. Нашите само крадат. Примерно ШАБАН ШАУЛИЧ е като фреди меркюри в мащабите на сърбия. Велик човек!!!
И след това като влезнаха Тейк Дет и Бекстрийт се зарибих по тях за известно време. Кефех се на Ню Кидс он дъ блок преди това и на ЛЛ Кул Джей.
Слушал съм и метал - МЕТАЛИКА са много хубави и Нирвана също. Другите жици като Кенибал Корпс не ме кефят, но примерно има готини песни на ГЪНС.
После ме кефат Продиджи. Бех на концерта им обаче аз не очаквах такова чудо - бил съм на лепа брена на националния стадион и на азис на подуяне, обаче тоя концерт бяха само уроди. нямаше един нормален, още не мога да го преживея че отидох. Кондьо е важен човек в моя живот. От неговите песни съм взел голяма част от своята всъщност като душевен човек.
Сега се кефя на хаус музиката и рап-чалгата.


Винаги верни


Тема Re: Аз слушам всякаква музиканови [re: Гeнaди]  
Автор ludamen (luda za mj)
Публикувано25.03.06 16:45



Майкъл Джаксън.......оня долу.....що го забравяш..........

MY GOD

Тема Re: Аз слушам всякаква музиканови [re: Гeнaди]  
Автор HammerFall_f (Ultrass)
Публикувано28.03.06 21:07



...казал Прасчо преди сатъра да полети към главата му




Тема Re: Аз слушам всякаква музиканови [re: Гeнaди]  
Автор Magicalworld (новак)
Публикувано30.03.06 12:41



Пич слушаш комерсиална музика :).
Много си музикален тактуваш си и си тананикаш дай да ти дам Стратокастара ми да видим колко си музикален, всеки има чувство за ритъм.
Металика и нирвана не са метал, е металика да то като видиш ДЖЕЙМС И КИРК ти става весело :). Но нирвана са грънч а грънча малко или много е мъртав.
=>Стига си говорил глупости колкото до Гънс дай да видим кой песни те кефят защото аз сам тяхен фен от началото на бандата. СЛАШ,Изи и Аксел забиват яко.
така че



Модърн толкинг ги слушаше вуйчо ми :))))



ае музикален



Тема Re: Аз слушам всякаква музиканови [re: Гeнaди]  
Автор *cлънчицe (rave)
Публикувано05.04.06 16:01



Е нема що...

-------
Заето давам...


Тема Re: Аз слушам всякаква музиканови [re: *cлънчицe]  
АвторПeньo винkeлa (Нерегистриран)
Публикувано05.04.06 16:37



Евала Генади ти ме кевиш максимално само,че не мога да се светна как така съчетаваш слушането на Депеш със сръпското сигурно е нещо,като индианец и сладолед.Баси



Тема Re: Аз слушам всякаква музиканови [re: Пeньo винkeлa]  
Автор *cлънчицe (rave)
Публикувано05.04.06 17:37



Мда, много е интересно тва.
Както и сравнението на Продиджи с Лепа Брена и Азис...?!?

Ужас, много мразя такива музикално- неориентирани хора.


-------
Заето давам...


Тема Е ТВА Енови [re: Гeнaди]  
АвторГOPAH (Нерегистриран)
Публикувано05.04.06 19:21



Е ТВА СЕ ЕДНО АЗ СЪМ ГО КАЗАЛ ЧЕСНО.АЗ ПО НЕКОЙ ПЪТ СИ ТАКТУВАМ И С КРАКА НА СПИРАЧКАТА И СТАВА НЕКЪВ УЖАС-РИТЪМ И ПОЛОВИНА - ЦЕЛАТА ОПЕЛ КАПКА СЕ ТРЕСЕ. А ИНАЧЕ ЗА ШАБАН СИ ПРАВ НО И МИЛЕ КИТИЧ Е ГОЛЕМ-НЕЩО КАТО ТОМ ДЖОНС В СЪРБИЯ

АРЕ ПА МОЖЕ НЕКЪДЕ ДА СЕ ЗАСЕЧЕМЕ ПО УЛИЦИТЕ



Тема Re: Е ТВА Енови [re: ГOPAH]  
АвторПeньo винkeлa (Нерегистриран)
Публикувано05.04.06 19:42



А в опелчето ако си турил и китеничета,че те прпизнаем.Баси!



Тема Re: Е ТВА Енови [re: Пeньo винkeлa]  
АвторГOPAH (Нерегистриран)
Публикувано05.04.06 20:48



ИМАМ КИТЕНИЦИ - СИЧКО БАТКА - И БУТОНКИ ВИСАТ ОТ ОГЛЕДАЛОТО И КУЧЕ ДЕТО МУ СЕ КЛАТИ ГЛАВАТА...ОТСЕКЪДЕ СЪМ СЕ ОБУРУДВАЛ.НА ЕДНА КОЛА И ТРЕБВА ПЕРСОНАЛНОС И МУЗИКА И ДРУГОТО ВЕЧЕ ИДВА ОТ ВОДАЧА И ОТ ШАБАН,МИЛЕ И КАРИЗМА!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.