Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:19 20.06.24 
Култура и изкуство
   >> Музика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема ЕКСКЛУЗИВНО на сайта на Нетинови  
Авторhappy_face (Нерегистриран)
Публикувано07.02.05 04:13



С риск да прозвуча като дядовците от рекламите на WS Teleshop искам да ви кажа: от днес нататък имате уникалната възможност да свалите не тиражиран досега вариант на песента на Нети "Бижу", която е качена единствено на нейния сайт. Нямам намерение да се превъзнасям колко хубаво се е получило, защото е дело на Дони и няма начин да не е добре, но ви казвам истината- действа на съзнанието. Единственото което трябва да направите е да влезете в

, в новия раздел EXCLUSIVE( там ще видите линка- направила съм го голям- да се вижда от Космоса) и само след няколко минути ще чуете колко съм права за това парче. Надявам се и да го обсъдим после. Аре мир. Сайтът е нагласен за резолюция на монитора 1024:768 и Медиум размер на буквите.






Тема Овцо, [re: happy_face]  
Автор Haчko (Mr. sir)
Публикувано07.02.05 19:32



българският превод на ЕКСКЛУЗИВНО е ИЗКЛЮЧИТЕЛНО. Набий си го в овчата глава!

...И ни спести блеенето на оная кифла, става ли?



Щом сме двама, страшно няма.

Тема за да не пропуснеш да го прочетешнови [re: happy_face]  
Автор trippin (slow hands)
Публикувано07.02.05 20:25



аз ти отговорих на друго място ,но за да не пропуснеш да го прочетеш ще ти го paste-na и тук

...pointless ventures, endless games...


Тема ТЯ НЕ МОЖЕ ДА ПЕЕ!нови [re: happy_face]  
Автор trippin (slow hands)
Публикувано07.02.05 20:29



абе някой да ме светне защото явно много съм занемарила музикалната си култура-евродиското от времето на Ace of Base и DJ Bobo не намерили своевременната си смърт преди кажи речи вече 7-8 години...защото реших да се възползвам от предложената ми "уникална възможност" и да чуя това "бижу" и ,не искам да съм груба, обаче още не мога да спра да се смея като си припомня как се почувствах когато парчето започна да се лее от тонколонките...за аранжимента няма даже да почвам ама хора ТЯ МАЙ МАЙ НЕ МОЖЕ ДА ПЕЕ!съжалявам че ви обръщам внимание над това и сега току виж сте го забелязали и ме обвините че съм убила всичко детско във вас ама....все някой трябва да го направи,не убивайте вестоносецапри което какво точно ще му обсъждаме на парчето...проникновения въздействащ текст или пък извивките в гласа на изпълнителката(дано скоро пак пращат музика в Космоса,аз ще номинирам Нети като пример за това докъде стигаш ,почнеш ли да се взимаш насериозно и да търсиш нови поприща за изява...въпреки че ако линка наистина се вижда от там искренно се надявам ТАМ да няма никой и да сме много ама много сами)...на нея мога да и кажа-Don' t leave your daytime job!, защото "певачка" няма да станеш..В БГ от тая работа най много пари да изкараш ама какво да се прави...на мен определено ми подейства на съзнанието,още съм в шок
с риск да те обидя наистина звучиш като дядовците от рекламите на WS Teleshop но с малката разлика че идеята за космодиска не ме кара да потръпвам от ужас..мисълта че скоро ще има още "бижута"като това и 15 годишни тинейджъри(така си представям феновете на певицата Нети) ще тръгнат пак да ги провъзгласяват за музикални "шедьоври" ...по добре да не мисля за това...иначе мир,за това няма проблеми...аз на Нети точно нямам интерес да и обявявам война..има много по важни неща от нея,вземи над тях да помислиш малко,защото от песните и едва ли ще научиш каквото и да било!

...pointless ventures, endless games...


Тема SORRY,ТО БИЛО ОТ ЛИМОНАДАТА!нови [re: happy_face]  
Автор trippin (slow hands)
Публикувано07.02.05 20:32



"Когато животът ти поднесе лимон- направи си лимонада!" НЕТИ-абе това как е възможно въобще да го сложите на тоя сайт?

тя милата била и неподозиран титан на мисълта..в новото издание на "Мъдростта на вековете"очаквам признание за Нети иначе лично ще им пратя гневно писмо,така де докога ще я пренебрегват???за да звучи по този начин доста лимони ще да и е поднесъл живота,и от толкова лимонада я ларингитче, я фарингитче ще да е хванала..това обяснява всичко,извинявам се,не го видях в началото...


...pointless ventures, endless games...


Тема Re: Овцо,нови [re: Haчko]  
АвторKenzo (Нерегистриран)
Публикувано07.02.05 22:00



Скъпи Начко, а ти можеше да се подпишеш като Мистър Господин или Мистър Сър, вместо с Mr. Sir, но така звучи по-тайнствено, освен, може би за хората, които те познават като "плешивия комплексар с големия диоптър"...
Чудното е как си намерил "ч"-то на окирлявената си клавиатура без да попиташ някой...



Тема Re: SORRY,ТО БИЛО ОТ ЛИМОНАДАТА!нови [re: trippin]  
АвторKenzo (Нерегистриран)
Публикувано07.02.05 22:17



май говориш сама на себе си, скъпа...на бас, че ужасно много харесваш звученето на гласа си.....



Тема Кензал & Гребал,нови [re: Kenzo]  
Автор Haчko (Mr. sir)
Публикувано07.02.05 22:38



аз съм мистър сър, когато разговаряш с мен, ще се ставаш прав, ясно ли е?

Клавиатурата ми е IBM, на шест месеца. Клавишът "Ч" се намира вляво от клавиша "1" (ползвам фонетична подредба)



Щом сме двама, страшно няма.

Тема Re: SORRY,ТО БИЛО ОТ ЛИМОНАДАТА!нови [re: Kenzo]  
Автор trippin (slow hands)
Публикувано08.02.05 01:38



мдааа...май наистина сама си говоря..щото 15 годишните за които споменах са налице,Кензо, ама те нямат елементарни културни навици и ушичките им са вече перманентно незползваеми...и какво му е лошото да си харесвам гласа ?на Нети фенове са и само хора които мразят техния може би?това прави нещата още по ясни...първо лимонадата,сега това..знаех си аз че има логично обяснение...айде още някой да се изкаже щото по въпроса с инфантилните фенове тип"хвани единия,удари другия" още има неизяснени моменти

...pointless ventures, endless games...


Тема Re: Кензал & Гребал,нови [re: Haчko]  
АвторKenzo (Нерегистриран)
Публикувано08.02.05 17:31



Добре, байно Сър, когато СЕ разговарям с теб, дори ще козирувам...и така, козирувайки в момента пиша с лявата ръка.
Но и така поне не го правя неграмотно.
А, бе, стига с глупостите - аз също съм против чуждиците и против неграмотността у младите - ама за да им правиш забележки, не е нужно да ги наричаш овце. Можеше да направиш силно впечатление с "ърбън - крава", примерно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.