Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:19 21.09.24 
Култура и изкуство
   >> Музика
*Кратък преглед

Тема R.E.M.нови  
Автор evidence (непознат )
Публикувано07.09.04 20:32



Здрасти на всички.
Във форумите на дир.бг влизат много хора, та няма по-добро място, където да попитам има ли фенове на Ар И Ем наоколо?
Не малко ги харесвам и ще ми е мн приятно, ако се намерят и други фенове и да си говорим за тях.
Те заформят турне както в САЩ, така и в Европа от началото на 2005 год.
Току що разбрах от един форум на групата( www.myrem.com), че ще имат концерт в Белград на 20.01.2005 год. :)), от което много се оживих, защото Сърбия е много близо до България, а на мен мн ми се иска да стъпят на българска почва.
Ар И Ем в България?! Мечта или реалност?
Ако има фенове, ще се радвам да пишете и да кажете какво мислите по различни въпроси свързани с АР И ЕМ.



Тема Re: R.E.M. [re: evidence]  
Автор VlOLATOR (I rush for you)
Публикувано08.09.04 14:11



...да беше избрал по-подходящ клуб да попиташ..., ама както и да е!
Аз харесвам R.E.M. много, и също една от мечтите ми е да ги видя на живо!
Прекрасна група! Наистина ли ще бъдат в Сърбия...бреее!...че то верно е близко



Тема Re: R.E.M.нови [re: VlOLATOR]  
Автор evidence (непознат )
Публикувано09.09.04 15:55



Violator, много се радвам, че си фен на АР И Ем :)), та и на Депеш Мод :))) супер, като мене :)))
Кой е подходящият клуб, в който трябваше да попитам за REM? Я ме светни по въпроса, моля те :))) Имам много да уча, явно.
Мой човек, искаш ли да ти кажа на колко разстояние е Белград от София?? 1069 км
Сърбия е близо, но белград не е!!!! :(((
Ти, какво харесваш в АР И ЕМ? откога ги слушаш? КАжи ми всичко :) Какво знаеш за Стайп :))) Фенка съм му като повечето момичета.
Между другото за в официялния сайт на групата пише, че освен обявените дати в Европа, ще има и други, но не се зне кога ще бъдат обявени .
Знам си аз, че няма да дойдат в БГ, ама... все ми се иска да бъда опровергана.
Ми това е.
Ще чакам с нетърпение да пишеш.
Останалите също



Тема Re: R.E.M.нови [re: evidence]  
Автор evidence (непознат )
Публикувано10.09.04 17:20



Улях се: София - Белград= 1069 км, ъъ откъде толкова много?!
Доста по-малко са. Ако източникът ми е верен: 385 км. Това е по-разумно за такова разстояние.

Ми това е.



Тема Re: R.E.M.нови [re: evidence]  
Автор sulphur (charlie brown)
Публикувано13.09.04 01:14



385 повече ми харесва като цифра :).

клуб brit pop е по-подходящ за r.e.m. (не защото са brit, просто там влизат точно хората, които слушат такава музика, alternative rock или както там се нарича, а клуб музика е малко каша). фенове ще намериш и в клубовете на депеш, нирвана, пласибо, остава и тн.

всъщност това е и от мен. r.e.m. са страхотни. точка с поздрави.

:)

just a bit of harmless panic.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.