Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:20 06.05.24 
Култура и изкуство
   >> Музика
*Кратък преглед

Тема Counting Crows and DMBнови  
Автор Realism (Fallen Angel)
Публикувано02.07.04 00:09



Iskam da vi pitam v BG slushat li se Counting Crows i Dave Mathews Band? V Shtatite sa dosta izvestni i v Europa syshto...spored men sa neveroiatni no ne znam kak e v bg....



Тема Re: Counting Crows and DMBнови [re: Realism]  
Автор sulphur (charlie brown)
Публикувано08.07.04 19:37



слушат се.. скришом. аз се запалих преди една година по dave matthews band и ми повлия доста добре :) иначе познавам още десетина фена тук.
ако имаш късмет в о!шипка пускат почти целия some devil.
за counting crows не знам; аз поне имам само няколко mp3ки, не съм задълбавала да търся повече.

just a bit of harmless panic.


Тема Re: Counting Crows and DMBнови [re: sulphur]  
Автор Realism (Fallen Angel)
Публикувано08.07.04 20:08



az kato gledam kolko choveka sa otgovorili na temata, imam si i predstava kolko hora gi slushat
spored men Dave Mathews kato muzikant (kakto i ostanalite) ot grupata sa neveroiatni no jalko che neshto ne idvat v Europa.
a Counting Crows imat syshto mnogo hubavi pesni....zadylbai malko poveche i shte ti haresat



Тема Re: Counting Crows and DMBнови [re: Realism]  
Автор sulphur (charlie brown)
Публикувано08.07.04 20:29



зарадва ме с бързия отговор :)

добре, обещавам да задълбая като си излекувам kazaa-та, защото по сървърите не намирам нищо.

концерт на dmb е една от главните причини да искам да попадна в щатите. десетминутните варианти на песните, солата на саксофона, ухилената публика и тн. даа, страхотни са.

бтв всички фенове на дейв матюз, които познавам, се занимават с музика..

just a bit of harmless panic.


Тема Re: Counting Crows and DMBнови [re: sulphur]  
Автор Realism (Fallen Angel)
Публикувано08.07.04 23:13



naisitna zadylbai....ima smisal
az imah vazmojnost da im otida na concert mart mesec ama neshto se zamotah i ne mojah da si nameria bilet....biaha neveroiatni
za dave ne znam dali si im gledala dvd-ta na niakoi ot cocertite no ako imash vazmojnost vij Storytellers na Dave mathews & Tim Reynolds. kitarite i izpylneniata sa ubiistveni...
i okolo men vsichki fenove se se zanimavat s muzika...az syshto po-malko ama naposledak niamam mnogo vreme



Тема Re: Counting Crows and DMB [re: Realism]  
Автор sulphur (charlie brown)
Публикувано08.07.04 23:39



storytellers-а след доста мъки го изтеглих от kazaa и се размазах; чакам един приятел (несериозен музикант ;) да си изпълни обещанието и да даде едно концертно двд. обаче май ми се гледат на живо соловите му неща повече от всичко друго.

ти къде си всъщност?

just a bit of harmless panic.


Тема Re: Counting Crows and DMBнови [re: sulphur]  
Автор Realism (Fallen Angel)
Публикувано09.07.04 16:01



na jivo solovite neshta sa sigurno mnogo dorbi...osobeno kogato e samo akustika.....niamal sam vyzmojnost da go gledam...
nadiavam se skoro da namine kam Europa....
ako imash vazmojnost gledia concerta (ako ne si veche) v Central Park v New York.....samo kato gledam tylpata i mi izpylva dushata

inache az sam vav holandia v momenta...ti v bg li si?




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.