Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:09 15.06.24 
Култура и изкуство
   >> Музика
*Кратък преглед

Тема Helloweenнови  
Автор O!rнянчo (ентусиаст)
Публикувано03.12.03 22:32



Само отрицателни мнения искам да чувам! Другите си ги знам, пък и ми се смее, снощи имаше 2-3 интересни ;)
Та, как беше концерта?

La chispa adecuada


Тема Re: Helloweenнови [re: O!rнянчo]  
Автор Haчko ()
Публикувано03.12.03 23:39



Е чакай де, много бързаш! Остави ги да си поемат дъх хората, да дойдат на себе си...



Тема Re: Helloweenнови [re: Haчko]  
Автор O!rнянчo (ентусиаст)
Публикувано04.12.03 01:09



Ба, като знам колко бира поеха (що говоря в трето лице?!) снощи още, че ся и за въздух да чакаме....

Аз наистина се накефих. Най- вече ме впечатлиха светлинните ефекти. Бяха семпли и на място, което лично на мен се нрави. И Дерис ме зарадва с това как владее публиката, въпреки жестомимичния превод в ефир То и ние сме способни- как пяхме по 1/4 припев всяка половинка ;))
Абе я да изясним нещо само - тоя хубавец пе*ераст ли е или само така ми се струва? И май снощи не му бяха пуснали преди концерта та доста хормонално се изказваше
От песните най-ми хареса Future world. И Power естествено, ама първата незнайно защо повече.

La chispa adecuada


Тема Re: Helloweenнови [re: O!rнянчo]  
Автор Tony_st (mechtatel)
Публикувано04.12.03 17:27



Що пък реши, че е обратен?!?! Готин си беше.
Но аз не съм много впечатлена от концерта..мисля си, че мошеже и да е по-добре... незнам...явно бях отишла там с много големи очаквания...знам ли... не съм разочарована... и не съжалявам, че бях там.

Редактирано от Tony_st на 04.12.03 17:32.



Тема Re: Helloweenнови [re: Tony_st]  
Автор Alessio Tacchinardi (пич)
Публикувано05.12.03 15:03



за педал, не е педал, ама и такъв отворко дето се изкарва не е. от приближени до него чувам, че лайнарите от групата много го били променили - да не остане по-назад(и да не му се подиграват) и той вече се правел на гадняр и на голяма работа
само едно мога да кажа - жалко за онзи Анди, когото познавахме от Пинк Крийм
замислете се само кои напуснаха (или бяха напуснати от) хелоуийн - свестните хора (и талантливи музиканти разбира се) остават отрепките - видяхме ги оная вечер...
бог да го прости Заша, и той ще загние там (ако скоро не го изхвърлят, което е много вероятно)
между другото продавам перца - от ония гнусар Вайкат...

C U at the Bitter End! (22 June 2003)


Тема Re: Helloweenнови [re: O!rнянчo]  
Автор reader (dead)
Публикувано05.12.03 15:27



Ми супер си беше концертът!

"Love and peace flash through my mind, pain and hate are all I find"


Тема Re: Helloweenнови [re: reader]  
Авторdiver (Нерегистриран)
Публикувано05.12.03 16:05



A be i po-hubavi koncerti sme vijdali, ama da ne stavame nahalni. Helloween e tva vse pak - az li4no gi 4akah pove4e ot 15 godini. Malko sa ostrjali, ama...
How Many tears - trebe6e mnogo fantazia za da razbere6 koja pesen e. Kai Hansen vse pak be6e druga klasa.
V ob6to linii ne be6e zle.



Тема Re: Helloween [re: diver]  
Автор O!rнянчo (ентусиаст)
Публикувано06.12.03 10:44



Абе Анди добре се справи със старите песни, ама аз все не мога да разбера на тея първи 2албума какво им е великото...

La chispa adecuada



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.