Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:17 25.09.24 
Култура и изкуство
   >> Музика
*Кратък преглед

Тема Какво става с Metallica?нови  
Автор Thunder lnc. (hard'n'heavy)
Публикувано17.06.03 22:05



Поздрави на вси4ки фенове на Metallica! Такаааа... айде сега да отпо4ваме въргала ;-) Какво според вас пусна на ПАЗАРА моята любима група? Манджа с грозде или поредната здрава тава, на която трябва да се гледа с по4ит и уважение? Докато не е станало напе4ено, да под4ертая, 4е това ми е любимата група от как се помня (сега съм на 31) и имам специално отношение към тези мом4ета...



Тема Re: Какво става с Metallica?нови [re: Thunder lnc.]  
Автор Karl Terzaghi ((((((·))))))
Публикувано17.06.03 23:21



А! Металика приключиха със здравите тави през 1991, бе! После се прекръстиха на ПЕДАЛИКА и...
Не знам, Трухильо може да е пооправил лайната в последния албум...



Тема Re: Какво става с Metallica?нови [re: Karl Terzaghi]  
Автор Thunder lnc. (hard'n'heavy)
Публикувано17.06.03 23:41



Хахаха ;-) дотук добре, ама 4акам включване от някой върл фен да си премерим пи6ките ;-))) Ина4е... 4ух албума... абе 4удя се що не включиха пар4ета от рода на Vampira's Sorrow??? На мен поне ми зву4и доста добре. Малко ала ... And Justice 4 All. Дори бих се навил да го хвана на китарата, ако не бе6е с такова УЖАСНО качество...



Тема Re: Какво става с Metallica?нови [re: Karl Terzaghi]  
Автор Thunder lnc. (hard'n'heavy)
Публикувано18.06.03 00:07



hm... btw ако слу4айно не си слушал албума мога да ти дам линк...



Тема Re: Какво става с Metallica? [re: Karl Terzaghi]  
Автор Thunder lnc. (hard'n'heavy)
Публикувано18.06.03 00:28



а да... щях да забравя - ао слу4айно не си 4увал демо версиите на разни пар4ета (вътре и извън албума) паркирай се на http://rack4.free.evro.net/server28/balki008/diana/
хм... от този материал май бе6е по-достойно да се полу4и албум ;-)))
ама кой съм аз та да съдя Metallica, а?



Тема Re: Какво става с Metallica?нови [re: Thunder lnc.]  
Автор Karl Terzaghi ((((((·))))))
Публикувано18.06.03 08:27



ОК, ще хвърля едно ухо Иначе... аз им бях истински фен. And Justice For All за мен е шедьовър. Невероятен албум.
Обаче след негооооо.... Черният горе-долу става, но оттам нататък...



Тема Re: Какво става с Metallica?нови [re: Karl Terzaghi]  
Автор Thunder lnc. (hard'n'heavy)
Публикувано18.06.03 14:28



Оооох!...
Колкото и да ми се иска, явно в крайна сметка хората не могат цял живот да карат на принципа bang that head that doesn't bang :(
Въпреки вси4ко продължавам да ги уважавам заради вси4ко, което направиха за мен когато трябваше... Ина4е от време на време още припалвам китарата и забивам по нещи4ко от старите им неща.
Кво пък, Load и Reload не са лоши албуми сами по себе си, а и смятам да прослушам още няколко десетки пъти St. Anger и ще видим...




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.