Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:24 05.07.24 
Култура и изкуство
   >> Музика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Демо на групата!!!Търси се вокалистнови  
Автор Art Dispersion ()
Публикувано02.06.03 14:49



Тъй като на няколко пъти бяхме упрекнати в този клуб, че нямаме никакъв запис, който да бъде чут ........................Art Dispersion подготви демо на една от своите песни!

На този адрес можете да чуете част от тази песен!



Ще се радваме на всякакви коментари и мнения..........а най-вече на човек-а, който евентуално ще заеме празното място в групата!
Песента не е смесена и е изпята е от членовете на групата............така, че не бъдете прекалено строги...


ГРУПАТА ТЪРСИ ВОКАЛИСТ


Групата се занимава предимно с авторска музика!!!
Стиловата ориентация – Progressive Rock

Разполагаме с оборудвано помещение
За да не губим нашето, както и вашето време, предпочитаме да контактуваме с хора, разполагащи със собствени демо или професионални записи!
На тези, които не разполагат с такива, но проявяват интерес
- ще бъде хубаво да помислят върху горното :-)
Всеки проявил интерес, ще има възможността да чуе какво правим
и да добие представа за музиката и възможностите ни!
Част от нас се занимават или са се занимавали професионално с музика,
друга не...................а дали го правиме за пари или за удоволствие и какви цели сме си поставили..........Всичко това ще можете да разберете лично от нас !!!

За това са оставени няколко варианта за връзка - ще отговорим
на всеки един въпрос, който ви интересува!


БЛАГОДАРИМ ЗА ВНИМАНИЕТО !!!


За контакти :

ICQ:155038780
089/ 985 835
207 700 – вечер - Ивайло Фидосов
927 48 31 - Николай Алексиев
ArtDispersion@Bitex.bg



Тема Re: Демо на групата!!!Търси се вокалистнови [re: Art Dispersion]  
Авторpewica (Нерегистриран)
Публикувано02.06.03 23:15



Мъж ли търсите?



Тема Re: Демо на групата!!!Търси се вокалистнови [re: Art Dispersion]  
Автор Byd™ ((Nyakoj))
Публикувано03.06.03 02:52



Абе, пичове, още ли не сте го изнамерили този вокалист ????
Кво излезе - в България хората, които могат да пеят са голям дефицит .

Редовно следя вашата тема, но досега не съм писал, защото нямаше какво да кажа . За съжаление не мога да предложа "услугите" си, защото хич не мога да пея - аз съм кийбордист, но дори и това не съм практикувал "професионално" от 6-7 години... .

Думата ми обаче е за демото - суперприлично звучи. Много съм накефен - изглежда доста обещаващо. А определено този стил малко се губи на BG сцената, което според мен си е голям пропуск...

Пожелавам ви, възможно най-скоро, все пак да откриете нужния ви човек и да раздвижите нещата. Съжалявам че не мога да помогна, но от сега имате в мое лице един твърд фен



Тема Re: Демо на групата!!!Търси се вокалистнови [re: Art Dispersion]  
Автор***** (Нерегистриран)
Публикувано03.06.03 09:45



Не мога да го даунлоудна ..... голяма тъпня :(
Някой да помогне с идея ?
Понеже е в работата, да не са ми блокирали downloadа
колегите програмисти?
Help!

Вижте какво излиза:

The page cannot be displayed
There is a problem with the page you are trying to reach and it cannot be displayed.
--------------------------------------------------------------------------------
Please try the following:
Click the Refresh button, or try again later.

Open the rack4.free.evro.net home page, and then look for links to the information you want.
If you typed the page address in the Address bar, make sure that it is spelled correctly.
Verify that the Internet access policy on your network allows you to view this this page.
If you believe you should be able to view this directory or page, please contact the Web site administrator by using the e-mail address or phone number listed on the rack4.free.evro.net home page.
HTTP 502 Proxy Error - The ISA Server denies the specified Uniform Resource Locator (URL). (12202)
Internet Security and Acceleration Server

--------------------------------------------------------------------------------

Technical Information (for support personnel)

Background:
The gateway could not retrieve the requested page.

ISA Server: FTP-TEST
Via:
URL: http://rack4.free.evro.net/server25/Moore/Art%20Dispersion_Your%20name%60s%20just%20Love.mp3
Time: 6/3/2003 6:28:21 AM GMT



Тема Re: Демо на групата!!!Търси се вокалистнови [re: pewica]  
Автор Art Dispersion ()
Публикувано03.06.03 13:44



Търсиме човек с глас и усет към този вид музика!

Ще бъдем повече от щастливи, ако този човек е жена......

А сега сериозно - посочени са начините за контакт........така че, който има сериозно отношение по въпроса може да ни се обади!!!
Ще отговорим на всичките ви въпроси!



Тема Re: Демо на групата!!!Търси се вокалистнови [re: Byd™]  
Автор Art Dispersion ()
Публикувано03.06.03 14:01



Благодарим за хубавите думи.............!!!

Определено този стил се губи на BG сцената, което и според нас е голям пропуск.........
В момента песента е дадена в класацията на БГ Радио - да се надяваме, че песента ще спечели.........за да можем да променим нещо в тази насока!


Още веднъж ти благодарим за пожеланията........................всичко е в наши ръце!!!






Тема Re: Демо на групата!!!Търси се вокалистнови [re: Art Dispersion]  
Автор Aтилa ()
Публикувано04.06.03 08:58



Извинявам се много, но не разбрах има ли от къде да се свали песента Ви поне смесена както трябва или пък с някакви вокали, защото на тоя линк http://rack4.free.evro.net/server25/Moore/ се намира само инструментал, звучащ като правен в домашни условия на компютър и то без използване на саунд фонт?!



Тема Re: Демо на групата!!!Търси се вокалистнови [re: Aтилa]  
Автор Art Dispersion ()
Публикувано04.06.03 09:51



1.Обяснено е, че става въпрос за демо............може би според теб е трябвало да влезем в студио и да я запишем специално за този клуб!
2.Групата не претендира за качеството на записа - смятаме, че този запис е достатъчен като ориентир за всеки проявил интерес към обявата ни!!!
3.Обяснено е, че това е част от песента - а това, че на теб ти звучи като инструментал.....................ами чудесно!
4.Не ни става много ясно какво имаш в предвид с - "звучащ като правен в домашни условия на компютър и то без използване на саунд фонт?! "!

"Саунд фонт".........................................смяташ ли, че има нужда в случая от него!
Това мнение ли е!
Или просто се опитваш да покажеш доколко разбираш...................

Ще отговориме на всеки един твой въпрос, ако желаеш!!!

С уважение:


ART DISPERSION
За контакти :
ICQ:155038780
089/ 985 835
207 700 – вечер





Тема Re: Демо на групата!!!Търси се вокалистнови [re: Art Dispersion]  
Автор Aтилa ()
Публикувано04.06.03 11:16



Така сега по ред.

1. Извинявам се още веднъж, но някъде четох, че разполагате с оборудвано помещение в Балкантон. Ако наистина сте група и репетирате можете да си направите със сигурност по- добро от въпросното демо, като вземете да си изведете някакъв звук от смесителния пулт. Не Ви трябва никакво студио! Само малко микрофони, а Вие явно имате всичко. Всъщност с какви инструменти и техника е направено демото ако не е тайна?


2. Не е хубаво група с амбиции да не претендира за качество на записа/звука. Даже е много лошо! Това не е поп- фолк все пак.

3. Под инструментал имах пред вид караоке, защото няма вокали, а някъде пишеше, че трябвало да има... и някакво радио и т.н.

4. Правен в домашни условия и то лошо! Да така е! Първото нещо, което ми прави лошо впечетление- Ужасни миди барабани(може пък ушите да ме лъжат). Защо???/или пък са електронни (тригерирани кашони и капачки) Никаква динамика! Или най- лошото- акустични са, но служат само за интерфейс по пътя към якия електронен саунд?

ДА ТОВА Е МНЕНИЕ!!! Не се опитвам да показвам дали знам или не нещо си. Изразявам сибствено виждане по въпроса.
И аз харесвам тоя стил музика и с удоволствие бих ВИ слушал и евентуално бих купувал живот и здраве Вашата Музика!



Тема Re: Демо на групата!!!Търси се вокалистнови [re: Aтилa]  
Автор Art Dispersion ()
Публикувано04.06.03 12:18



Така сега по ред.

1.Групата разполага с оборудвано помещение - но за репетиции!
Всичко, което казваш е много хубаво..........но в момента имахме проблем по озвучаването на барабаниите и затова те за записани по този начин!
Така сме преценили - така и сме го направили!!!
Не знам на какво слушаш записа, но те далеч не са толкова ужасни за midi.

2.Никъде не казваме, че нямаме претенции относно звука! Но пак повтаряме - това според нас е напълно достатъчно за да ориентира човекът, когото търсим!
Записано е за отрицателно време - а това, че можеше да стане и по-добре........................."това ние много добре го знаем"

3."Вие явно имате всичко" - Не..........нямаме всичко..........и точно по тази причина сме преценили, че ще запишем песента така!

4.Вокалите в песента са записани от членовете на групата единствено и само за конкурса по БГ Радио...............именно по тази причина не сме качили песента с тях........
Песента в оригинал е на английски език и с по различна мелодична линия.............

5.Ако на ползването на компютър казваш домашни условия - добре.......съгласни сме с теб...............................явно 90% от студията в България работят в домашни условия ...............!

6.Динамика сме се постарали да има доколкото ни позволяват midi барабаните!


Все пак оставаме с впечатление, че освен качеството на записа си слушал и музиката, което е по-важното за нас........................защото композицията и изсвирването е наше, а не на компютъра дело!!!

Що се каса за купуването на наша музика.............ако успеем да пробием с този вид музика.................аз лично ще ти подарявам всеки един издаден наш продукт!


С уважение :

ART DISPERSION




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.