Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:08 29.09.24 
Култура и изкуство
   >> Музика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Наградите на телевизия ММнови  
Автор Radost Gadost (мушмороченце)
Публикувано21.03.03 23:50



е церемонията приключи вече. Какви са вашите впечатления? Аз лично съм много щастлива, че Ревю си взеха награда



Тема Re: Наградите на телевизия ММнови [re: Radost Gadost]  
Автор Brunette_Ambition (In Vitro)
Публикувано22.03.03 00:31



най се радвам за наградата на Мадона!




Тема Наградите на телевизия ММнови [re: Radost Gadost]  
Автор upu (самживот)
Публикувано22.03.03 12:16



аз и за phuture шok много се зарадвах.
а за гравити ко беше предвидено :).


|.||*|


Тема Re: Наградите на телевизия ММнови [re: upu]  
Автор OOX (мушмороченце)
Публикувано22.03.03 15:48



Защо пък "предвидено". Искаш да кажеш, че е имало нещо нагалсено ли - или само си втълпявам. Аз мисля, че си заслужиха наградките - май две бяха



Тема Re: Наградите на телевизия ММнови [re: OOX]  
Автор upu (самживот)
Публикувано22.03.03 19:11



мне нагласено, не в такъв смисъл, не мога да знам как е било.
казах го като се има предвид колко много се обсъждаше
албумът и лоша критика не съм прочела или чула, не че са много,
но са достатъчно, за да позная за наградите.
да заслужени са, приятен албум.
но за phuture шok ми беше неистово приятна изненада, надявах се
тайно, но не позволявах да е истина. и все пак вече си я има.


|.||*|


Тема Re: Наградите на телевизия ММнови [re: upu]  
Автор damita (michaelized)
Публикувано22.03.03 22:54



Леко разочарована съм от тазгодишната церемония. Миналата година беше някак по-артистично, имаше повече какво да се види в изпълненията. Хареса ми най-много изпълнението на Каризма, въпреки че Галя не се справи отлично с пеенето наживо... Е, поне беше наживо. Нещо, с което не могат да се похвалят всички. :)
Силно съм възмутена от това, което представи Руши!!! Разбирам, че момчето се вдъхновява от Мадона, но това си беше чисто и просто нагло плагиатство. Тези огромни ръкави бяха копирани едно към едно от изпълнението на Мадона на Frozen от Drowned World Tour. А огромната рокля на Карла пък беше "взета" от Justify My Love от Girlie Show. В същото време, хореографията се луташе някъде между Майкъл и Джанет Джаксън и със сигурност никъде не се виждаше Руши.
Не одобрявам подобни кражби, защото това си е печелене на слава на чужд гръб. Сега всички ще си кажат, че Руши се е справил страхотно, а за всичко трябва да се благодари на други, далеч по-големи изпълнители...



Тема Re: Наградите на телевизия ММнови [re: damita]  
Автор OOX (мушмороченце)
Публикувано22.03.03 23:49



Преди всичко искам да кажа, че аз не гледах цялата церемония и изпълненията на Карла и Руши съм ги пропуснала. Неприятно впечатление ми направиха обаче именно Каризма с ужасяващото си пеене . Иначе много се радвам за Ревю и Гравити Ко.
Друго обаче имах предвид като започнах да пиша тук: вчела ММ даваха кадри зад кулисите на церемонията, в които ясно се видя как Мишо Шамара скача да се бие със Спенс ( който между другото се панира, в смисъл че не очакваше такова нещо) и Ванко 1 с тяло се препречва между двамата. Мисля, че това беше една отвратителна постъпка от страна на варненския рапър.
Вярно е, че го ощетиха (за пореден път от ММ), като връчиха наградата на някой си Слим - човек с ужасяващ акцент и много смешен на вид, но такова отношение..............
Глупаво ми се стори



Тема Re: Наградите на телевизия ММнови [re: Radost Gadost]  
АвторVlOLATOR_B (Нерегистриран)
Публикувано23.03.03 00:19



Edinstvenoto hubavo neshto na tezi nagradi beshe kogato Giurov vze nagradata na "Reviu" i spomena Mitko Voev!!!!!.....Vupreki 4e Mitko Voev beshe takuv antikomersialen i vazvishen tip i imeto mu zvu4i mako ne na miasto na tezi NATRAP4IVO KOMERSIALNI IZMISLENI nagradi.....
Ps:Vidia se 4e najivo VSI4KI sa TRAGI4NI!.....Vkliu4itelno Gravity Co. ot koito ina4e imah neloshi vpe4atlenia!....



Тема Re: Наградите на телевизия ММнови [re: Radost Gadost]  
Автор Пaндopa (*groove*)
Публикувано23.03.03 11:00



ами като цяло не съм очарована.....

но много се радвам за
Мария Илиева- най- добра изпълнителка,
Мишо Шамара- на публиката, въпреки, че са надявах да вземе наградка и в някоя от другите категории, в които беше номиниран.
Д- 2- най-добра група/ дует
а, и за Мадона също много се кефя

специално за категориите: ,,най/добър рап/хип-хоп албум'', ,,най-добър изпълнител'' и ,,най- добра рап/хип- хоп песен'' , мисля, че беше пълна излагация и , че нямаше никаква логика в тях да спечелят тези, които спечелиха.

....за времето, което отминaва, Свят аз за теб ще построя....


Тема Re: Наградите на телевизия ММнови [re: Radost Gadost]  
Автор Tony_st (mechtatel)
Публикувано23.03.03 12:57



Страхотно е, че "Ревю" си взеха награда, то оставаше и да не наградят една от най-добрите бг-групи...но имаше и големи неразбории за съжаление..




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.