Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:02 18.05.24 
Култура и изкуство
   >> Музика
*Кратък преглед

Тема поправка на китари?нови  
Автор acoustic (непознат)
Публикувано17.03.03 10:05



Някой може ли да ми каже къде в София качествено могат да ми сменят няколко прагчета на акустичната китара?
Мерси!




Тема Re: поправка на китари?нови [re: acoustic]  
Автор gagalove (euphoric)
Публикувано17.03.03 10:40



da
znam edin pich koito kazvat che e mnogo dobur no az sum si daval kitarata pri nego za drebni neshta i ne moga da pretzenia
kazva se Pepi
kushtata v koiato jivee i raboti se namira na Gornobanski put no ne moga da ti kaja v momenta koi nomer
az sega imam put natam i shte mina pokrai nego i shte vidia koi nomer e kushtata mu



Тема Re: поправка на китари?нови [re: acoustic]  
Автор gagalove (euphoric)
Публикувано17.03.03 10:42



aaaaaaaaaa
sega se setih che predi edna-dve godini polzvah uslugite na edin strahoten lutier
znachi toi bachka v edno maze koeto se namira na tzarigradsko shose v posoka ot orlov most kum pliska kato trugnesh niakude 100-200 metra
mazeta e v blok na samata ulitza(na lokalnata de) i ima tabela i zvunetz, vliza se prez vhoda na bloka i se sliza v mazeto
toi e adski dobur no e malko vuzrasten...ima niakakvi statii ot predi 10-15 godni zakacheni v mazeto za nego i kak e bil popravial nad 10 000 instrumenta primerno :]
picha e mnogo dobur, az pri nego sum si smenial pragchetata i shte ti vzeme po 1-2 lv na pragche
tova e



Тема Re: поправка на китари? [re: acoustic]  
Автор gagalove (euphoric)
Публикувано18.03.03 01:42



znachi dnes proverih
tzarigradsko shose #15
bul. Nikola Petkov#16 (tova e ulitzata mejdu kniajevo , pavlovo i gorna bania)



Тема Re: поправка на китари?нови [re: gagalove]  
Авторacoustic (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 09:53



Абе, знам го този, ама понеже не6то беше изчезнал... Мерси , де! Сега проблема ми е кога да се араздеаля с китарата си, не че нямам друга...





*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.