Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:11 28.06.24 
Култура и изкуство
   >> Музика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Наградите на БГ радионови  
АвторBeibi (Нерегистриран)
Публикувано04.03.02 08:05



Какво мислите?
Д-2 пак обраха доста ...Наистина ли те са единствени?



Тема Re: Наградите на БГ радионови [re: Beibi]  
АвторBorg (Нерегистриран)
Публикувано04.03.02 09:21



Мисля че мнго приличаше на "Златният Орфей" едно време. Обаче поне беше доста по-добре организирано от друготе подобни мероприятия. А за наградите ... ми незнам ... Златният Орфей . Награждават едни и същи. Обаче ми хареса че наградиха Дони и Нети с "Тази вечер аз съм хубава". Наистина хубаво са я изпяли песента (не съм слушал оригинала, май е извън моето време ...). Само неможах да разбера, как така принизиха Лили Иванова до нивото на Ира, или Орлин Горанов и Васил Найденов ги сравниха с Графа ... Лакво ибщо имат те .... Иначе беше що-годе прилично. Като се изключат глупостите на водещият ... А, и къде бяха номинациите за "композитор", и що за награда е това? Има награда за музика към песен, обаче неграда за композитор, или награда за текстописец ... нещо се губи смисъла, или просто трябваше да наградят този човек (губи ми се името, нещо не ми е много популярен ... ама то и за какво ли ..). Обаче най-голямата измишльотина според мен беше наградата за "БГ откритие". Не бях виждал по-голяма измислица ... Ами... толкоз. Стига съм плюл, че пак ще ме обвинят в безпочвено критикуване.



Тема Re: Наградите на БГ радионови [re: Borg]  
Автор Hищo ()
Публикувано04.03.02 11:16



Нети се провали с пеенето на живо - добре че беше Дони. А иначе клипът е много сладък, а и не можеше да не ги наградят - нали песента е продуцирана от БГ радио.
Лично на мен повече ми хареса "Есен" в тази категория. Мери има страхотен глас.
За Графа просто нямам думи...
Да не говорим за водещияя...Ужас! Този човек трябва да го линчуват! Как не можа да запомни името на Паскалев! Предполагам, че дори не е чувал за него...
Не съм гледала никога "Златния орфей" и не мога да правя сравнения, но тук нещата бяха организирани добре, с изключение на Ерол.
Предполагам, че награждават едни и същи, защото са заслужили, но не разбирам как можаха да дадат толкова награди на Д2 със само две издадени песни през годината?!
И не съм съгласна, че правят по-добри канцерти от БТР.
Е, иначе беше забавно - бяха се постарали хората.



Тема Re: Наградите на БГ радионови [re: Hищo]  
Автор Bai Petko (Е лорд!)
Публикувано04.03.02 14:32



Доста интересни бяха наградите...
Но защо дадоха толко награди на Ирина флорин за изпълнителка по добра е Мария Илиева.
поне за клип и дадоха !
И още нещо , знаете че ще има награди и на Форте топ 100 и на ММ немислите ли че ще се повторат много неща , едни и съща са изпълнителите , така си е ....

Според мен трябва да се прави една обща такава церемония ... обединена .





Тема Re: Наградите на БГ радио- 2 sveji neshtaнови [re: Bai Petko]  
Автор SWAN (изгубил се)
Публикувано04.03.02 16:02



P.I.F.- skiq isterichen kavur na parcheto na emil dimitrov i anti-scenariinoto izprostqvane na erol- osobeno zabravenoto ime- antisocial rulz !!!

ostanaloto- i'm sick of....

Mela, Mela, Mela, Melancholia
Melancholia, mon cher..

Редактирано от SWAN на 04.03.02 16:12.



Тема Re: Наградите на БГ радио- 2 sveji neshtaнови [re: SWAN]  
АвторClint (Нерегистриран)
Публикувано05.03.02 19:31



Жалък социализъм, събрал на едно място бивши, настоящи и бъдещи естрадни смешници, които са с 20 години зад останалия свят. Какъв е смисълът от такива тъпотии? Сигурно да покажем на света каква комедия са "най-заслужилите" ни "изпълнители". "Напред другари смело..." и "Вечна дружба"!



Тема Re: Наградите на БГ радионови [re: Beibi]  
Авторtupoto (Нерегистриран)
Публикувано06.03.02 01:38



Silno sam zaintriguvan,kolko li oshte shibani neshtastni nagradi shte ima,ako sluchaino Bulgaria beshe s mashtabite na shtatite ili rusia naprimer.Vjarno,che spored demokraziata vseki bi mogal da pravi kvoto mu e got, stiga da ne prechi drugimu,no mi e njakak stranno da se prakvat postojanno njakakvi si nagradki,bez dori da ima seriozno razvit shoubiznes.A ?!



Тема Re: Наградите на БГ радионови [re: tupoto]  
АвторBeibi (Нерегистриран)
Публикувано06.03.02 08:19



E, da...moje bi celiat tochno tova. V B#lgaria e dosta trudno...
No ima i zaslujili hora...Loshoto e, che ne vsichki nagradeni go zaslujavat...



Тема Re: Наградите на БГ радионови [re: Beibi]  
Автор balgarin (patriot)
Публикувано06.03.02 19:31



Ne mojah da gi gledam nito na jivo,nito po TV,no gi slushah po BG radio.



Mislia,che beshe hubavo.
S niakoi ot nagradite ne sam saglasen.
Naprimer s nagradite za Grafa.To i toi ostana iznenadan,ama neise.

Jalko,che Mary Boys Band ne vzeha nishto.



Mejdu drugoto Nina Nikulina ima mnogo gotini pesni.
Tia uvereno nagazi v balgarskia pop i rock i mai se spravia dobre.

Историята не ни учи на това как са живели дедите ни, а на това как да живеем НИЕ!!!


Тема Re: Наградите на БГ радионови [re: balgarin]  
АвторLili (Нерегистриран)
Публикувано07.03.02 18:34



Аха:)
излезе,че Графа е най-добрия текстописец...Давам всичко за теб...сърцето ми бие за теб...клише...
всеки знае рефрена "нея ще целуваш,а ще виждаш всъщност мен..."
и на всеки му се е случвало сигурно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.