Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:31 28.06.24 
Култура и изкуство
   >> Музика
*Кратък преглед

Тема Човешката суета няма граници!нови  
Автор hose (dao)
Публикувано24.03.02 17:01



Не знам дали гледахте ММ наградите но...
ТРАГЕДИЯ!!!!
а като излезе Мишо Шамара и Антибиотика.... издавиха рибата!
с кола! умрях от смях и мъка!
а и научих 4-те елемента на Хип Хопа! какво знаете вие!
"брейк дансинга"
"графити "
"диджейство"
последното не го помня



Тема Re: Човешката суета няма граници! [re: hose]  
Автор LuboPenev (Deadly)
Публикувано24.03.02 20:29



Въпрос на вкус. На болшинството хора им харесаха. Шамара направи добро шоу с курвите. Доволен съм, а колата беше яко изпълнение:)) Не е лошо малко хумор да покаже човек, не се спичай.

Ем ситата са 4тия елемент.

help me


Тема Трагедия ...нови [re: LuboPenev]  
Автор Borg (Нерегистриран)
Публикувано25.03.02 09:31



... да бе .. Този път бяха доста добре организирани (за разлика от преди). Лично според мен наградите бяха добро изпълнение. За една година тези от ММ доста са научили. Браво господа и госпожици от телевизията, продължавайте така, и може да се превърнете в институция (както каза Васко). Обаче : В ефир не се вика !!! Незнам дали го знаете, но определено не се прави. А и озвучителя ви беше супер зле. Гледайте записа на ТВ, да чуете колко е приятно да ти викат. И си сменете човека на пулта.

P.S. Можете да понаучите нещичко от Слави Трифонов, като например сценично поведение. Човека е професионалист от всякъде. Май е единствен в нашата скъпа родина. Изпълнителите няма да коментирам. Те сами показаха какви са ...

Търсейки по-доброто, често губим доброто


Тема Re: Трагедия ...нови [re: Borg]  
Авторshithit (Нерегистриран)
Публикувано25.03.02 14:28



da, zvuka beshe otvrat
inache kato za tuka, tova si biaha dobri neshta

malko ne im shvanah idejata na nominaciite, obyrkano mi se vidia, kak omesiha stilove v edni i syshti nominacii
i si mislia. che naj-slabot neshto na samite nagradi sa i naj-slaboto neshto na MM - vodeshtite



Тема Re: Човешката суета няма граници!нови [re: hose]  
Автор SpaceCake™ (COOL)
Публикувано25.03.02 18:32



Ne znam nito koi si nito kakuv si man, no che si v jestoka zabluda mi e predelno iasno. Takiva hora kato teb butat cialoto ni suvremie na zad !!! CHERNOGLED vuzduhar !!! Kakvo ne ti haresa be? Takova shou ne e praveno v BG do sega !!! Napravi li si truda da vidi6 scenata, cvetovete kato cialo i organizaciata ? Sigurno ne si! Ti iavno si ot horata koito kato vidiat ne6to hubavo se staraiat da go po4erniat za da im se vmesti v mirogleda!
Bravo MM - prodaljavaite v su6tia duh!
P.S. a naistina sa 4 elementa - no i ti kato Misho Shamara ne si pravi6 truda da se prosveti6!

Don't PANIC


Тема Re: Човешката суета няма граници!нови [re: SpaceCake™]  
Авторcтapия pokep (Нерегистриран)
Публикувано25.03.02 19:33



За съжаление изтървах наградите, хванах само края когато всички заедно се опитваха да изпеят "Моя страна, моя България". Беше ужасно. Не им знам дори имената на повечето от тези "музиканти", но те не могат да пеят! Начело със Слави със селския акцент. Стана ми жал за Емил Димитров. Никога не съм го харесвал, но в сравнение с тия той беше суперпрофесионалист. "Тва е за тебе Емиле! Емил Димитров ни гледаааа!". Да се чуди човек да се смее ли, да плаче ли.



Тема Re: Човешката суета няма граници!нови [re: cтapия pokep]  
Авторlna (Нерегистриран)
Публикувано26.03.02 18:05



Nagradite na MM imat stojnost samo kato komediino-parodiino show za zabawlenie i za obrazec kak ne trqbwa da se prawi show.

maj poweche bqha za plach no ne znam zashto me izbiva i na smqh:)))






*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.