Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:17 28.09.24 
Култура и изкуство
   >> Музика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема ДА СЕ ОБЕДИНИМ  
Автор ludomlado (оптимист)
Публикувано13.08.01 19:12



В ДЕМОКРАТИЧНИТЕ ДЪРЖАВИ ЩОМ МНОЖЕСТВО ОТ ИНДИВИДИ СПОДЕЛЯ ЕДНИ И СЪЩИ МНЕНИЯ СЕ ОРГАНИЗИРА В ОПРЕДЕЛЕНА ИНСТИТУЦИЯ И ЗАЩИТАВА СВОИ ПРАВА ЗА ЗАДОВОЛЯВАНЕ НА СВОИ НУЖДИ И ИНТЕРЕСИ: ЗАТОВА ДА СЕ ОБЕДИНИМ ВСИЧКИ ТЕЗИ КОИТО СПОДЕЛЯМЕ МНЕНИЯ В ТОЗИ КЛУБ ЗА СПАСЯВАНЕТО НА БЪЛГАРСКАТА МУЗИКА ОТКРИВАМ ПОДПИСКА И СЕ ПОДПИСВАМ, НЕКА КОИТО ИСКА ДА МЕ ПОСЛЕДВА:

1. ИВАЙЛО КАЛИНОВ - ЛУДОМЛАДО

и да става каквото ще прави какввото трябва


Тема Re: ДА СЕ ОБЕДИНИМнови [re: ludomlado]  
Автор balkandji_barovsky (пророк)
Публикувано13.08.01 20:12



В ДЕМОКРАТИЧНИТЕ ДЪРЖАВИ ЩОМ МНОЖЕСТВО ОТ ИНДИВИДИ СПОДЕЛЯ ЕДНИ И СЪЩИ МНЕНИЯ СЕ ОРГАНИЗИРА В ОПРЕДЕЛЕНА ИНСТИТУЦИЯ И ЗАЩИТАВА СВОИ ПРАВА ЗА ЗАДОВОЛЯВАНЕ НА СВОИ НУЖДИ И ИНТЕРЕСИ: ЗАТОВА ДА СЕ ОБЕДИНИМ ВСИЧКИ ТЕЗИ КОИТО СПОДЕЛЯМЕ МНЕНИЯ В ТОЗИ КЛУБ ЗА СПАСЯВАНЕТО НА БЪЛГАРСКАТА МУЗИКА ОТКРИВАМ ПОДПИСКА И СЕ ПОДПИСВАМ, НЕКА КОИТО ИСКА ДА МЕ ПОСЛЕДВА:

1. ИВАЙЛО КАЛИНОВ - ЛУДОМЛАДО
2. НИКОЛАЙ БАРОВСКИ - БАЛКАНДЖИ



Тема Re: ДА СЕ ОБЕДИНИМнови [re: balkandji_barovsky]  
Автор Borg (Нерегистриран)
Публикувано14.08.01 11:07



В ДЕМОКРАТИЧНИТЕ ДЪРЖАВИ ЩОМ МНОЖЕСТВО ОТ ИНДИВИДИ
СПОДЕЛЯ ЕДНИ И СЪЩИ МНЕНИЯ СЕ ОРГАНИЗИРА В ОПРЕДЕЛЕНА
ИНСТИТУЦИЯ И ЗАЩИТАВА СВОИ ПРАВА ЗА ЗАДОВОЛЯВАНЕ НА СВОИ
НУЖДИ И ИНТЕРЕСИ: ЗАТОВА ДА СЕ ОБЕДИНИМ ВСИЧКИ ТЕЗИ КОИТО
СПОДЕЛЯМЕ МНЕНИЯ В ТОЗИ КЛУБ ЗА СПАСЯВАНЕТО НА БЪЛГАРСКАТА
МУЗИКА ОТКРИВАМ ПОДПИСКА И СЕ ПОДПИСВАМ, НЕКА КОИТО ИСКА ДА
МЕ ПОСЛЕДВА:

1. ИВАЙЛО КАЛИНОВ - ЛУДОМЛАДО
2. НИКОЛАЙ БАРОВСКИ - БАЛКАНДЖИ
3. СИМЕОН ВАСИЛЕВ - BORG

Поискай си, за да ти бъде дадено !!!


Тема Re: ДА СЕ ОБЕДИНИМнови [re: Borg]  
Автор Arriah (Умник)
Публикувано15.08.01 14:23



В ДЕМОКРАТИЧНИТЕ ДЪРЖАВИ ЩОМ МНОЖЕСТВО ОТ ИНДИВИДИ
СПОДЕЛЯ ЕДНИ И СЪЩИ МНЕНИЯ СЕ ОРГАНИЗИРА В ОПРЕДЕЛЕНА
ИНСТИТУЦИЯ И ЗАЩИТАВА СВОИ ПРАВА ЗА ЗАДОВОЛЯВАНЕ НА СВОИ
НУЖДИ И ИНТЕРЕСИ: ЗАТОВА ДА СЕ ОБЕДИНИМ ВСИЧКИ ТЕЗИ КОИТО
СПОДЕЛЯМЕ МНЕНИЯ В ТОЗИ КЛУБ ЗА СПАСЯВАНЕТО НА БЪЛГАРСКАТА
МУЗИКА ОТКРИВАМ ПОДПИСКА И СЕ ПОДПИСВАМ, НЕКА КОИТО ИСКА ДА
МЕ ПОСЛЕДВА:

1. ИВАЙЛО КАЛИНОВ - ЛУДОМЛАДО
2. НИКОЛАЙ БАРОВСКИ - БАЛКАНДЖИ
3. СИМЕОН ВАСИЛЕВ - BORG
4. Петър Петков - Arriah

Висшето Образование Не Прощава Никому!!!


Тема Re: ДА СЕ ОБЕДИНИМнови [re: ludomlado]  
АвторLi (Нерегистриран)
Публикувано15.08.01 15:45



Kakvo shte i spasyavate na BG muzikata,be intusiasti???
Ot kakvo po-tochno shte ya spasyavate i kak ,chrez tazi nikomu-neizvestna podpiska smyatate da go napravite tva spasenie?

Snoshti gledah po BNT sedno predavane za edin festval na klubnite grupi-stana mi muchno za tyah-svireha losho nyakakvi kavuri i razpravyaha ,che sa veliki...
E,kak shte ubedite tezi hora v protivnoto?



Тема Незнамнови [re: ludomlado]  
Автор drundrun (горе долу знае)
Публикувано15.08.01 18:42



Не ми е ясна ващта подписка... бг музиката савсем не е толкова зле .. даже в последно време ми се струва че живна още повече !!Ама ако настоявате ще сложа и аз един подпис... ..харесвам я..

Аз казах..ХАУ


Тема za festivala:-(((((нови [re: Li]  
Автор amgul (ligav4e edno)
Публикувано15.08.01 19:02



koito i az imah neshtastieto da gledam.....kato si pomislya 4e imah planove da hodya i da gi slusham tiya hora na jivo!!!!! tragedy!

Say the F-word loud!


Тема Re: ДА СЕ ОБЕДИНИМнови [re: Li]  
АвторЛиa (Нерегистриран)
Публикувано15.08.01 21:18



И аз не виждам, кой трябва да бъде спасяван.Верно е, че напоследък се създава някакво ожвление, но това по- скоро е така наречената по музикантски "халтура".Свидител съм на все повече аматьорство, обаче ако попитате тези наши псевдо звезди, какво точно правят, или към какво по точно се стремят...... то отговорът им ще е - пари!Непрекъснато се подценява публиката - или с тъпи мелодии, или с текстове за дечица в предучилищна възраст, да не говорим за аранжимент и звечене.Имам чувството, че най големите профани, са се хванали да правят музика/повечето от тях не познават нотите, дори и от малка октава /Ама те не са виновни, защото тези, дето им дават парите за всичките им тъпи салтанати. са още по тъпи и от тях.Жал ми е за публиката и за тези. които се възпитават с тази некачествена звукова среда.



Тема Re: ДА СЕ ОБЕДИНИМнови [re: drundrun]  
Автор ludomlado (оптимист)
Публикувано15.08.01 22:40



Благодаря Ви за искрените изказани мнения до тук. Моля тези които се чувстват съмишленици на идеята да продължат да копират подписката и добавят имената си. НЯКОИ УТОЧНЕНИЯ: в началото на септември ще бъде изложена тук и конкретна програма по поставения въпрос. Разбира се идеята цели да се организират хора, които искат да допринесат нещо в бг музиката - най вече младите таланти ( това дали са такива ще преценят експерти и публиката) за които все няма пари и продуценти. В този смисъл е използвано и понятието СПАСЯВАНЕ- така де, стига сте плакали че наоколо всичко е рап(пички) и чалга (дръжки) - даите да направим нещо! Даите да покажем на народа че има и друга музика - за която ако се дават пари колкото за чалгата- масово ще започне да се слуша. Нека се върнат хубавите текстове и кръчмарската музика да си иде пак в кръчмите.

и да става каквото ще прави какввото трябва


Тема Re: Лианови [re: Лиa]  
АвторБъpkли (Нерегистриран)
Публикувано15.08.01 23:47



Присъствах на триумфалната защита на дипломната ти работа, от която не само аз останах възхитен!Защо, ти която си толкова наясно с нещата си така разочарована?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.