Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:43 24.06.24 
Култура и изкуство
   >> Музика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Irina Florin - V Treto Lice!!!нови  
Авторaide pak (Нерегистриран)
Публикувано07.07.01 22:12



Unikalen album! Prosto ne moga da spra da go slusham. Irina e nai-dobrata izpylnitelka v BG! :))) Nqmam dumi. Za poreden pyt dokaza, che tq e edin ogromen profesionalist. Bravo!



Тема Re: Irina Florin - V Treto Lice!!!нови [re: aide pak]  
Автор NOT_POSlTlVE (pesimistka)
Публикувано07.07.01 22:59



irina florin e prosto OGROMEN kradec na 4yjdi idei.....
ynikalno tapa...........
prosto ne mi se pishe ve4e za neq 4e ste zapo4na da sanyvam koshmariiiiii

and we really need is this..........


Тема Re: Irina Florin - V Treto Lice!!!нови [re: aide pak]  
Автор Chlorine (*ЖълтоЗеленГаз*)
Публикувано08.07.01 00:26



Професионализъм ли е да копираш едно към едно нечий стил (в случая - PJ Harvey)? Или само да дадеш гласа си, зашото текстовете и мелодиите са чужди? Професионалисти са Остава, професионалист е Нуфри, професионалисти са Ваня Щерева и Ина Григорова, но Ирина...е един готов продукт, който няма собствено лице, а копира чужд имидж най-нахално...

You are just jealous because the little voices are talking to me...


Тема Re: Irina Florin - V Treto Lice!!!нови [re: Chlorine]  
Автор NOT_POSlTlVE (pesimistka)
Публикувано08.07.01 00:37



10 x CHLORINE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

and we really need is this..........


Тема Re: Irina Florin - V Treto Lice!!!нови [re: aide pak]  
Авторmojebi... (Нерегистриран)
Публикувано08.07.01 04:12



Hmmm,spored men albumat na Irina e strahoten!Pesnite sa edna neveroqtna smesica ot taga,liubov,malka notka na optimizam i ne6to stranno,obarkano, neopredeleno....Ne znam za6to smqtate,4e sled kato nqkoi pee pesni,kompozirani ot drug 4ovek, s tekstove,napisani ot drug avtorto toi ne struva kato izpalnitel...AZ pak smqtam,4e edin izpalnitel predi vsi4ko trqbva da moje da pee.A ne da si izmislq razni neveroqtni tekstove s unikalna muzika kam tah,no da ne moje da izpee tri verni tona na krast.Irina e dobra pevica,rqdko sre6tano ne6to v BG,i az ne smqtam,4e samo za6toto tq ne e avtor na muzikata i tekstovete si,e tap komersiqlen gotov prosukt....Zvu4i prekaleno....parantiisko.....A tq opredeleno ne e takava!.......



Тема Re: Irina Florin - V Treto Lice!!!нови [re: mojebi...]  
Авторaide pak (Нерегистриран)
Публикувано08.07.01 04:59



krasivi textove, krasiva musika, krasiv glas...
irina florin e ne samo dobra pevica, no i pevica sys stil. Tq otdavna e #1 sred izpylnitelkite v BG, ako vyobshte ima takiva. :)) Radvam se, che raboti s takiva profesionalisti kato Ina Grigorova i Momchil Kolev. A kogato se syberat edin umni i talantlivi hora ne moje da izleze losh produkt. V treto lice opredeleno e kachestven album. Irina Florin pokazva kakvo e da pravish hitovi parcheta, kakvo e da pravish dobri albumi, kakvo e da si nai-dobriqt.



Тема Re: Irina Florin - V Treto Lice!!!нови [re: mojebi...]  
Авторaide pak (Нерегистриран)
Публикувано08.07.01 05:03



aaaaa i oshte neshto. ako vi se pluqt plagiatori otidete v St. Vyldobrev. :)))
Tam opredeleno mojete da go narechete takyv :) za irina florin vi kuca rabotata



Тема Re: Irina Florin - V Treto Lice!!!нови [re: aide pak]  
Авторvytre v neshtata (Нерегистриран)
Публикувано08.07.01 05:07



Zashto ne spish po tova vreme,4ove4e,ami si sednal da bistrish plagiatstvoto v BG?



Тема Re: Irina Florin - V Treto Lice!!!нови [re: aide pak]  
Автор upuHka (NiakoiSi)
Публикувано08.07.01 11:18



Kolko albuma ima Irina Florin...? Az kakto sym zabelqzala, predi tozi proekt, izlizaha samo nqkakvi pesni4ki, koito ne bqha loshi, ama na polovin god. po edna pesen, te prosto pisvat. A pootnoshenie na pisaneto na textove i musika, mislq, 4e za da zasluji priznanieto na fenovete si, bi trqbvalo izpylnitelq sam da se potrudi, a v slu4aq ne e taka... Ne pee zle, am prosto, tozi album ne trqbva da e samo na Irina Florin mi na vsi4ki , koito sa doprinesli, a te sa dali mnogo pove4e ot neq. Ima mnogo talanti v BG, koito peqt prekrasno, predstavete si vseki da zapo4ne kato neq, kakvo shte stane...
p.s. Moje pyk naistina da se e polu4il hubav , she go 4uem .

Nie Sme Volni !



Тема Re: Irina Florin - V Treto Lice!!!нови [re: Chlorine]  
АвторHaчko® (Нерегистриран)
Публикувано08.07.01 11:20



Чекай малко!! Не е ли Ваня Щеповърна тази, която краде от Поли Джей? Не че Ирина Дефлорин е ОК, де :)) Или може би Ирина ХЛОРИН? :РРРРР
По принцип на запад не се смята за непрофесионално да бъдеш просто продукт (справка - Спайските :))), но пък и Ирина Флорин според мен не блести с някакви особени ЛИЧНО НЕЙНИ качества. Пее прилично, но не гениално. Изглежда добре, но не жестоко... Тя просто е една средностатистическа стара чанта-клиентка на пластификаторите, чийто татко е добър преводач. Нищо повече :)))
Ако питат мен, сега трябва да бъде издаден албум с ремикси, наречен "В Трети Гъз". :)))
Иначе песните (някои) наистина са хубави. Само дето Момчил вече прекалява с еднообразието. Време е да се попромени. Иначе скоро наистина няма да мога да позная Антидиотика ли пеят, Ирина Дефлорин ли, или някоя друга.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.