Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:38 22.06.24 
Култура и изкуство
   >> Музика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема FEAR FACTORYнови  
Автор SatanicSoul99 ()
Публикувано07.10.99 12:38



Уважавам ги, почитам ги, Разбирам ги!!!!!!

Тема FEAR FACTORYнови [re: SatanicSoul99]  
Автор Vladoo ()
Публикувано07.10.99 14:32



Да, виж тая група и аз забелязах още през далечната 1993...... Fear is the mindkiller - има нещо вярно, макар чееее.... Какво ще кажеш за Scorn?

Тема We Are The New Breed, We Are The Future !!!нови [re: Vladoo]  
Автор Clown ()
Публикувано07.10.99 17:12



E krajno vreme beshe nqkoj tuk da se seti za Fear Factory!!! Pozdravleniq :)) Abe i SCORN biva, ama vse pak FF sa nesto dale4 po-ka4estveno... taka mi se struva de :)

Тема LIFE SUCKS!!!!!нови [re: Clown]  
Автор SatanicSoul99 ()
Публикувано07.10.99 18:08



Сори хора - ама аз съм им фен от 06101999 - тогава се случи едно много кофти нещо в живота ми, което не ща мога да забравя- Когато слушам DESCENT и си мисля за НЕЯ ще ми се да заплача!!!! :( Защо ВИНАГИ аз трябва да съм НЕщастен????? LIFE SUX!!!!!!!!!!!!!

Тема FEAR FACTORYнови [re: SatanicSoul99]  
Автор blackgirlblood ()
Публикувано07.10.99 19:16



TEZI SA SI ZA UVAJENIE!!!!

Тема FEAR FACTORY [re: blackgirlblood]  
Автор Holy Smoke ()
Публикувано12.10.99 18:38



FEAR FACTORY!!!! NAISTINA SA MNOGO DOBRI!!!!!NAISTINA E HUBAVO CHE NYAKOI SE E SETIL ZA TYAH!!!!!!!! MNOGO SI GI BIVA,nali blackgirlblood??

Тема FEAR FACTORYнови [re: Holy Smoke]  
Автор STAKA-BO-BGB ()
Публикувано13.10.99 20:34



ei.........YOU BAD BAD BAD GIRL!!!! EI HORAAAAAAAAAAAAAA TVA E MOITA DRUJKA-HOLI SMOKE!!! VNIMAVAI V KARTINKATA.......MAIMUNO!!!

Тема FEAR FACTORYнови [re: STAKA-BO-BGB]  
Автор Holy Smoke ()
Публикувано14.10.99 15:01



heeeheeee...ne pomnish li koi te zaribi po fear factory,be maimuno takava??(tva za blackgirlblood...ili tam kakto beshe)

Тема FEAR FACTORY-HOLY-toнови [re: SatanicSoul99]  
Автор STAKA-BO-BGB ()
Публикувано14.10.99 20:50



E....KVOT' SI E ISTINA SI E ISTINA! TI ..GADINO ...MA ZARIBI S TQH......PRIZNAVAM....TI SI VINOVNA.....AZ TOGAVA MALKO SI PADAH KON S KAPACI-SAMO MANSON I NISHTO DRUGO AM TI .....ZAPALI ME I PO FEAR-a!!! emi.....kvo da vi kaja...HOLY-to e za vryzvane ama nikoi ne se prestrashava,,,,


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.