Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:40 30.06.24 
Култура и изкуство
   >> Музика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема DISRESPECTнови  
Автор ghost ()
Публикувано24.09.99 23:09



na niakoi sluchaino tva da mu govori neshto?

Тема DISRESPECT [re: ghost]  
Автор Crowly ()
Публикувано25.09.99 02:12



Я по-добре ме светни по въпроса, понеже виждам, че си наясно...

Тема DISRESPECTнови [re: Crowly]  
Автор ghost ()
Публикувано25.09.99 17:16



chestno kazano ne sum osobeno naiasno i za tva si pitam :) tva e evropeiska hardcore grupa no molia ne me pitai tochno ot kude. sluchaino popadnah na dve tehni pesnichki i adski mnogo me izkefiha. chudeh se dali niakoi moje da mi dade poveche info za tiah shtoto po neta nishto ne moga da nameria. veche pochvam da si mislia che sa niakva malka grupichka ot sorta na IN SMOUTH naprimer (ne sum sigurna za spellinga) obache s mnogo dobur sound... v momenta si tursia neshto na kaseta ili disk :)

Тема DISRESPECTнови [re: ghost]  
Автор SatanicSoul99 ()
Публикувано25.09.99 18:55



Много е гадно когато нещо ти харесва а не можеш никъде да го намериш в България - още по гадно е да ти хареса някоя песен ама да не знаеш дори и изпълнителя - на мен ми се е случвало и така си останах с тази песничка - беше на някаква Метъл банда от Гърция, но не е Rotting Christ, ауууу много звучен метъл , ама.....

Тема DISRESPECTнови [re: ghost]  
Автор Clown ()
Публикувано26.09.99 10:13



Edinstvenoto, koeto sym vijdal za tqh e reklamkata v noviq broj na XAOC : DISRESPECT - "Eternal Mayhem" -"neveroqrniq debiut na edna ot naj-tejkite Euro-hardcore grupi" Hmmm.......zvu4i obeshtavashto...........:o))))

Тема Do ghost - li4no !!нови [re: ghost]  
Автор Clown ()
Публикувано26.09.99 10:18



Zdrasti, polu4i li vtoriq mi mail. Drasni mi nqkolko reda, molq te. Shte se radvam, ako go napravish :o))) peace...

Тема Do ghost - li4no !!нови [re: Clown]  
Автор ghost ()
Публикувано26.09.99 21:44



za tebe vinagi :) s uduvolstvie peace


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.