Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:13 29.05.24 
Култура и изкуство
   >> Музика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема ЭАЩО ЛИ МИ СЕ СТРУВА,ЧЕ продиджи СЕ ИЗДЪНИХА!нови  
Автор M.MANSON ()
Публикувано29.08.99 12:09



Много ми е интересно как някой ще ме убеди ,че 1ч.15 минути бяха достатъчни дори частично да се докоснем до гениалността на групата!!Аз лично не останах с такова впечатление макар да очаквах концерта с нетърпение!!Може да изричам ерес за някои фенове на Продиджи,НО НА МЕН ЛИЧНО ГРУПАТА ФЕЙК (разбира се без вокалиста)МИ ХАРЕСА МНОГО ПОВЕЧЕ ОТ Т.Н.ХЕДЛАЙНЕРИ!Самият аз не мога да предположа ,че го изричам но е така!!Не знам-ПРОДИДЖИ ли бяха много слаби или ФЕЙК много силни но факта си е факт!!!А СЕГА ДА ВИ ЧУЯ ВАС????И Теб РОРО???

Тема ЭАЩО ЛИ МИ СЕ СТРУВА,ЧЕ продиджи СЕ ИЗДЪНИХА!нови [re: M.MANSON]  
Автор Гошо ()
Публикувано29.08.99 13:37



Просто не се чуваш какво говориш. Нямам думи...Не си махнах тапите от ушите преди 22 часа. Ако бях на мястото на Продиджи, щях да си тръгна още след Their law. Проспахте най-великото им парче.

Тема эа Гошето с тапите!!!!!нови [re: Гошо]  
Автор M.MANSON ()
Публикувано29.08.99 13:59



ЗА ТАКИВА КАТО ТЕБ С ТАПИ НА УШИТЕ ИМА И ДРУГО ОПРЕДЕЛЕНИЕ!!!!КОН С КАПАЦИ!!!!!НЕ Е ЛОШО ДА СЕ АРГУМЕНТИРАШ КОГАТО ГОВОРИШ!!!!

Тема За M.MANSON [re: M.MANSON]  
Автор Гошо ()
Публикувано29.08.99 14:30



Ти да не си от Фейк? Тогава извинявай много. Наистина не мога да слушам други подобни групи. Развивайте се. Желая успех!

Тема ЭАЩО ЛИ МИ СЕ СТРУВА,ЧЕ продиджи СЕ ИЗДЪНИХА!нови [re: M.MANSON]  
Автор Vladoo ()
Публикувано30.08.99 10:09



За съжаление си прав Менсън. Не съм много сигурен дали групата преди Продиджи не се казваше Mindstorm, но както и да е... групата с двамата вокалисти, от които единият беше слабичък, но другият - много на място, две китари и бас и дръм машина и компютри... Също ми харесаха, и ако не бяха яко орязани в саунда нищо чудно и да заслужаваха повече похвали от Продиджи - на тях, разбира се, звукът им беше перфектен, но за цялостното им поведение нищо добро не мога да кажа....

Тема ЭАЩО ЛИ МИ СЕ СТРУВА,ЧЕ продиджи СЕ ИЗДЪНИХА!нови [re: Vladoo]  
Автор thom ()
Публикувано30.08.99 13:53



pichove, vsichki promoutari razpravyat nalyavo i nadyasno, che prodigy sa golemi laina i te go dokazaha. za giga kvo mozhe da se kazhe - osven, che ochakvah malko poveche ZHIVO svirene a ne samo sempli, mini disc i loopove, ama neise

Тема ЭАЩО ЛИ МИ СЕ СТРУВА,ЧЕ продиджи СЕ ИЗДЪНИХА!нови [re: thom]  
Автор Troublestarter ()
Публикувано30.08.99 14:58



Abe neznam kakva e taia isteria po Prodigy v poslednite godini. Kogato naistina zaslujavaha uvajenie po vremeto naa" Music for the ........" malko hora se zahlasvaha po tiah , a sega kakvo stana........ A i ne pomnia koi beshe kazal 4e Prodigy nakudeto otivat MINISTRY ot tam se vrushtat. Prav e po diavolite.

Тема ЭАЩО ЛИ МИ СЕ СТРУВА,ЧЕ продиджи СЕ ИЗДЪНИХА!нови [re: Troublestarter]  
Автор FUNKY ()
Публикувано30.08.99 18:55



abe tva che vremeto beshe prekaleno malko si e viarno ama inache koncerta si beshe super a puk teia mindstorm biaha ebati shibaniacite

Тема ЭАЩО ЛИ МИ СЕ СТРУВА,ЧЕ продиджи СЕ ИЗДЪНИХА!нови [re: M.MANSON]  
Автор Текила ()
Публикувано31.08.99 09:45



Продиджи се подиграха с българските се фенове. Преди ги слушах от време на време, обаче откакто не дойдоха на 1 май ми стават все по - протвни, а надувките им в събота си ме отвратиха от всякъде.

Тема ЭАЩО ЛИ МИ СЕ СТРУВА,ЧЕ продиджи СЕ ИЗДЪНИХА!нови [re: M.MANSON]  
Автор Текила ()
Публикувано31.08.99 09:46



Продиджи се подиграха с българските се фенове. Преди ги слушах от време на време, обаче откакто не дойдоха на 1 май ми стават все по - протвни, а надувките им в събота си ме отвратиха от всякъде.


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.