Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:44 20.06.24 
Култура и изкуство
   >> Музика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ROB ZOMBIE  
Автор ghost ()
Публикувано04.08.99 00:20



sto nikoi ne go spomenava? tva e nesto veliko

Тема ROB ZOMBIEнови [re: ghost]  
Автор SatanicSoul99 ()
Публикувано04.08.99 19:36



Защото са доста добри за дса бъдат слушани от глупаци - това не е за теб!

Тема ROB ZOMBIEнови [re: SatanicSoul99]  
Автор ghost ()
Публикувано04.08.99 23:23



DOKAJI GO DE:))) ti triabva da si mnogo glupav za da narechesh niakogo glupak prosto ei taka... a kvo ste e za men? i kvo protiv imash men? i sto mislish che mojesh da opredeliash koe e z men i koe ne???? imash interesna gledna tochka bez nikvo pokritie...

Тема ROB ZOMBIEнови [re: ghost]  
Автор SatanicSoul99 ()
Публикувано08.08.99 15:31



защото никой не го е чувало, за съжаление, нали? Аз слушам Rob Zombie благодарение на една американка, тя ме вкара в пътя относно доста неща - например KoRn, нещо за което ще и благодаря цял живот! Но тук всичко е толкова заблудено че не знае какво да слуша!!!!

Тема ROB ZOMBIEнови [re: SatanicSoul99]  
Автор ghost ()
Публикувано08.08.99 23:22



na men mi beshe po interesno da razbera kakvo protiv imash men... ama aide ste si preglutna lubopitstvoto stom se nalaga... ...a sega po vuprosa: zavisi ot glednata tochka. vseki si misli che slusha nai dobrata muzika a ostanalite prosto ne go razbirat. az susto mnogo im se kafia, kakto i na white zombie vupreki che rob zombie sa si dosta po dobri. ti ot sofia li si btw? tuk dosta hora sa naisno kakvo da slushat i po niakoga mi stava daje kofti stot imam chustvoto che izbiva veche na guzaria daje da hodish naprime s teniska na KoRn a az si se kefia na tazi grupa oste ot '96... e kakto i da e vajna e ideata :)

Тема ROB ZOMBIE - good -goodнови [re: ghost]  
Автор SatanicSoul99 ()
Публикувано11.08.99 19:39



Първо нямам нищо против теб - просто лошо се изразих - исках да кажа че към глупаците не вкл. теб, ОК? Второ, моя милост сАтАнИнСКА си е от ВаРнА и за голямо съжаление тук няма почти никакви фенове на ММ, да не говорим за момичетата - непознавам нито едно такова дето да слуша ММ Следователно представи си как е при мен!?!?!?!?!?! Направо нямам думи - и затова държа вече на приятелите от дъ Интернета - особено на американците, защото те наистина знаят какво да слушат и знаят как да печелят приятели!!!!!!!!!!!1 За тази американка дето писах по нагоре може да се каже че ми е нещо като гадже но много повече от това - душевно гадже ако можеш да разбереш какво искам да кажа. Ами това е - до следващото ми включване в любимият ми свят - The Internet!!!!!!!!

Тема ROB ZOMBIEнови [re: ghost]  
Автор Bla-Bla ()
Публикувано27.09.99 01:03



Ne se karaite vseki ima pravo na losh vkus.Za R.Zombie tavata e velika oste e v vsichki klasacii v USA i postoiano se varti po rok radiata.No mislia che malko ste te razocharovam mai W.Zombie ste se sabirat(Metal Edgeot Oktomvri).A tova e za S.S99 kaji na tvoiata Amerikanka da ti otvori ochite za novia Powerman 500(bratita na R.Z. i Joe Tempesta)ste ti izkarti glavata a i oste nesto no malko po melodichno novia Live-neveroiaten


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.