Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:08 03.06.24 
Култура и изкуство
   >> Музика
*Кратък преглед

Тема ... и 70-те  
Автор Lazy ()
Публикувано02.04.99 03:03



Разбира се, ще очаквам да ми пишат и всички фенове на хардрока, тези, които обичат Пърпъл, Цепелин, Рейнбоу, Уайт Снейк, Юрая Хийп, Блек Сабът и всички останали велики групи от онова време!

Тема Отг: ... и 70-тенови [re: Lazy]  
Автор HAVKERKATA ()
Публикувано04.04.99 02:15



Така така

Тема Дупл: Отг: ... и 70-тенови [re: Lazy]  
Автор Lazy ()
Публикувано04.04.99 21:19



Хакерке, можем да си говорим и за Мейдън. BTW, ти беше ли на концерта през '95 в зала Христо Ботев? Аз го пропуснах, въпреки че тогава живеех на 100 метра от залата. Но това е тема за друг разговор - пропуснатите шансове в живота. Аз съм един от големите шампиони по такива пропуски. Общо взето, не съжалявам за нищо, само за пропуснатите концерти ме е яд.


*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.