Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:19 09.06.24 
Култура и изкуство
   >> Музика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Отг: Ей, има ли фенове на електронна музика?нови [re: Смирноф]  
Автор Velikia ()
Публикувано22.02.99 22:07



Има, вьпроса е кой са и за какво се борят :))

Тема Дупл: Отг: Ей, има ли фенове на електронна музика?нови [re: Смирноф]  
Автор Vladoo ()
Публикувано25.02.99 17:49



Обаче какво е електронна музика,а? Жан-Мишел Жар ли, Крафтверк ли, Dead Can Dance, Test Department, Laibach, ELP - коя е точно тази музика?Във в."Култура" преди два или три броя имаше цяла страница за това що е Електр.музика.Четеш и почваш да се чудиш - то май почти всичко или направо нищо. Но в тесния смисъл-ясно, има се предвид най-новата -rave,techno, goa,trance...Аз имам една любима група от тези-"Future sounds of London"и един сборен диск-"Future Underground".Струват си!

Тема Отг: Дупл: Отг: Ей, има ли фенове на електронна мунови [re: Смирноф]  
Автор INA ()
Публикувано05.03.99 13:45



KAK DA NJAMA IMA!AZ SAM JIVIJAT PRIMER.STUDENTKA SAM VAV FRANZIA,A FRENZITE SI NJAMAT I PONJATIE OT EL.MUZIKA.NAI-MNOGO DA DOCHUESH OT NJAKOJ MUZ.MAGAZIN TECHNO.BLJAK!!!AMA AZ NE PADAM DUHOM PODDARJAM VEDRO RAVE NASTRENIE IPRODALJAVAM DA TARSJA FENOVE.MOLJA VLEZTE MI V POLOJENIE I MI PISHETE:HTTP://MANIAC242@HOTMAIL.COM!I OSTAVETE CHICHOVZITE OT METROPOLIS NA MIRA?CHE AKO NE SA TE SHTE SI UMREM V NEVEJESTVO I NA POGREBENIETO NI SHTE SVIRJAT POP-FOLK.ZLOVESHTO,A?STJAGAJTE SE,BRATJA,CHE SME MALKO I SME OT ZASTRASHENITE VIDOVE V CHERVENATA KNIGA.SIGURNO VI SE DRAIFA VECHE OT MEN,AMA PISHETE VSE PAK! RAVE WILL NEVER DIE! THIS IS THE MUSIC OF THE FUTURE! ZELUVKI:INA

Тема Дупл: Отг: Дупл: Отг: Ей, има ли фенове на електронови [re: Смирноф]  
Автор Vladee ()
Публикувано06.03.99 02:09



Zhiv primer za sushtestvuvaneto na electro fenove- poveche ot 10 000 na poslednija Metropolis (s Josh Wink ), a i clubove kato Blaze, Chervilo, Neon, Vs.Svetii, B 52, Comics.... Osven tova Decadance, Sub-Festival, X-club...... Sega ni ostava samo edin Love Parade!!!

Тема Sa Maniazi !!!нови [re: Смирноф]  
Автор X2 ()
Публикувано06.03.99 18:18



Na 08.04 shte doidat TRANSGLOBAL UNDERGROUND !!! Shte ima oshte niakolko DJ ot UK.No nai velikoto e ,che spezialni gosti shte sa Trio Bulgarka !!!!! Naistina sum dosta razvalnuvan.Obozhavam smesvaneto na electronata muzhika s ethno elementi ,taka che na vsiaka zena shte sum tam !

Тема Отг: Ей, има ли фенове на електронна музика?нови [re: Смирноф]  
Автор Joind ()
Публикувано07.03.99 15:08



Разбира се!А на въпроса дали електронната музика се комерсиализира от МЕТРОПОЛИС бих казала отчасти защото не всеки може да слуша такава музика но пък от др.страна има хора които се правят че я слушат абе въобще...Пък и тая музика не е за всеки

Тема dali?нови [re: Смирноф]  
Автор Rose ()
Публикувано07.03.99 21:55



i vse pak po-dobre da se komersializira electronnata musica, a ne chalgata, nali?

Тема Отг: Niakoi da znae neshto za GABOR PRESSERнови [re: Смирноф]  
Автор Tom ()
Публикувано08.03.99 00:32



Ako niakoi e chuval neshto za GABOR PRESSER,please,otgovorete mi!kade li ne tarsih da nameria negovi zapisi!

Тема Отг: Ей, има ли фенове на електронна музика?нови [re: Смирноф]  
Автор Mery ()
Публикувано21.03.99 21:31



Че и питаш!Има,има!!!!

Тема Abe...нови [re: Смирноф]  
Автор OvenDelon ()
Публикувано28.03.99 22:53



Abe vsichki govorite za "slushane" na elektronnata muzika, ne mislite li che pri neq stava vypros poveche za "CHUVSTVANE" sys cqloto tqlo! prosto triabva da i se otdadesh, ne moje da se slusha prosto,za da ne e tiho, triabva da se otpusnesh v neq, da zapluvash v biitovete i da se ostavish na ostanalite zvuci da te nosqt...Vseli fen na disko, folk, pop i t.n. tvyrdi, che ne moje da slusha elektronna muzika zashtoto bila zabelejete: "ednoobrazna, piu piu..."!!! tova sa hora, koito NE ISKAT da pochuvstvat muzikata, za koito muzikata e prosto progonvane na tishinata. ZASHTOTO gorespomenatite "stilove" sa istinski ednoobrazni. zashtoto se bazirat na 1 akord, jenski vokal v pripeva i dumi izsmukani ot prystite... A btw. edno ot neshtata, koito pravqt elektronnata muzika tolkova dylboka, istinska i silna (pone za men) e tova che samata muzika te napravlqva v sydyrjanieto i s drugi dumi: edno e da ti se izpee(da ti se kaje) neshto tyjno naprimer, a drugo e ti sam da pochuvstvash, che pesenta e tyjna zaradi samiq zvuk koito tq nosi... abe moga mnogo da dudna ama aide nema da vi otegchavam...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.