Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:47 28.04.24 
Общества
   >> Убийства и отвличания
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Като за сефте ...  
Автор Дeйнa Ckъли (csi)
Публикувано21.04.09 11:11



какво мислите за убийството в събота? Какво може да направи от човека убиец и защо се стига до там? Кой е виновен за това, че децата стават убийци?





Тема Re: Като за сефте ...нови [re: Дeйнa Ckъли]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано27.04.09 13:25



за всичко е виновно гранд тефт ауто 4



Тема Re: Като за сефте ...нови [re: Дeйнa Ckъли]  
Автор silver_stallion (бурен огън)
Публикувано29.04.09 16:22



Отговорността, както казах и в един друг посинг е и наша. Това са нашите деца и ние с безхаберието си ги водим до тези постъпки. Всеки избягва да говори, докато не го сполети бедата. Така постъпваме и с дребните кражби и с наркоманите и с другите престъпници. Не трябва да стоим безучастни и да се надяваме злото да ни подмине. Трябва да се борим и да превантираме пестъпленията, като възпитаваме децата, но как да се случи когато в цялата държава на всяко едно ниво цари корупция, безнаказаност и нагло поведение на хората с много пари? Как да обясниш на детето си да постъпва справедливо и да спазва закона, когато престъпниците живеят добре, а отрудените хора зле.......?



Тема Re: Като за сефте ...нови [re: Дeйнa Ckъли]  
Автор 8404043260-108018 ()
Публикувано29.01.14 17:49



май още не са ги фанали





Тема Re: Като за сефте ...нови [re: Дeйнa Ckъли]  
Автор slavrado (новак)
Публикувано09.11.15 11:39




Ето поредното безумие, лудите как си ходят сред нас!



Тема Re: Като за сефте ...нови [re: silver_stallion]  
Автор stillpigi-166243 (магнити хологр)
Публикувано03.10.16 23:18



Не съм съгласен. Какво значи наша. Наша беше донякъде при бае Тошо когато имаше грижа за децата. От най високо ниво. А сега е пазарно общество. и то в крайна оскъдица. Всичко се продава и купува . Как да го видиш Малечко Палечко като не си сигурен ти дали и в колко часа ще си изпълнил основното си функция, за да не ти каже Господаря - Търси си утре друго рейсче-
Данъци плащаме, застраховки плащаме, кредити плащаме, няма лошо в държава живеем и така трябва да бъде. Но държавата ни не разходва стриктно и точно приходите си. Всичко е объркано извънредно объркано. Най важното е че избранниците ни в кметства и по нагоре не спазват правилата за приемственост, приоритети, конфидициалност, и постоянно бързат дето се вика работа през куп за грош. Една държава се урежда най вече от онези на които е делегирано това право сиреч управниците и. Без реални мерки няма и реални резултати. Знаете шегата на германците - Меркел в Сибир Путин в Берлин. Майтап майтап ама на гол гъз вече не е майтап. Не съм баш фен на бате Бойко но се радвам че поне до сега не предизвика криза правителствена. Това е държавническо поведение. А Параванов какво направи - непрекъснато кара друг да му вади кестените.
Добра тактика но лоша стратегия изкара си прозвището - подлец-И не съм сигурен че някога ще се пречупи да не повтаря този стил
Говорим за убийци и превенция Ляк не знам Убийци е имало и ще има и крадци и тарикати но има и затвори и затворите са създадени предимно и най вече за престъпници. Ето тук можем да обединим усилията си. Има ли ясно очертано престъпление да има и твърдо заето място в затвора Независимо че сме демокрация да е осигурена и докрай спазена задължително недемократична форма на живот за този който си го изпроси .То така и така ще храним имигранти нищо не пречи да храним и наши с манджа която заслужават на място което им се полага и за срок който ще ги отрезви



Тема Re: Като за сефте ...нови [re: silver_stallion]  
Автор smocker77 (FBI bloger)
Публикувано02.11.20 14:10



гепи.


крайно време жените, да речем, да се кротнат вкъщи и да се заемат възпитанието на дечата, вместо да се правят на гранд бизнес дами! вместо да влачат деца ивнуци по протести.



Тема Re: Като за сефте ...нови [re: Дeйнa Ckъли]  
Автор kkrekk ()
Публикувано07.11.20 08:50



страхотно сефте в страхотен клуб, дейна... ами прочетив уикипедията биографията на някой сериен убиец.

Да речем, Чикатило, в тези клубове руж знае коя е девойката, на която направих забележка, кръстила се с модифициране на ника ЧикатилА в клуб психология или психотерапия.

Вместо подпис:
като ти гепят ника ти жънеш бури....



вече има експертно мнение, при това в Китай, и юзърите вече са съгласни, че анонимността в интернет е опасност за личната сигурност. нямам анонимност от 2000 година. затова се придържах към тая линия при спама.

Web страница
Занимание (професия)
Хоби ФБ риболовъ
Местонахождение дома
Биография Имах навремето нерегистриран ник Уебстър боллз, явно е останал неразбранЪ






Тема Re: Като за сефте ...нови [re: silver_stallion]  
Автор kkrekk ()
Публикувано07.11.20 08:58



като спомена наркомани не зннам защо се сетих за адвокатката от Младост 1, дето кой знае защо ми разправи по пътя към в квартала в колата, заприказвахме се в съда, където чакахме дело - аз бях есперт там - но са ме отписали от списъка си, а на Градски съд дарявам хонорара си от 60 лева.

Та мисълта ми беше, че тя разказакакнякакъв дилър бил направил от сина им наркоман. И как страдали те... Но за щастие този лош дилър бил скочил от последния етаж. Говореше с такова тържество в гласа и беше толкова щастлива от тази смърт, че мене тръпки ме побиха. Защото от нашия 16-етажен блок са се хвърляли няколкодуши, включително през 1976 година пролетта, чух тежко тупване на асафалта, нещо прелетя покрай прозореца на стаята, от която пиша, оказа се, чебил човек. Май виден журналист, странно как така, избрал точно нашия блок да се хвърли от него, защото не живееше тук.

Вместо подпис:
като ти гепят ника ти жънеш бури....



вече има експертно мнение, при това в Китай, и юзърите вече са съгласни, че анонимността в интернет е опасност за личната сигурност. нямам анонимност от 2000 година. затова се придържах към тая линия при спама.

Web страница
Занимание (професия)
Хоби ФБ риболовъ
Местонахождение дома
Биография Имах навремето нерегистриран ник Уебстър боллз, явно е останал неразбранЪ






Тема Re: Като за сефте ...нови [re: stillpigi-166243]  
Автор kkrekk ()
Публикувано07.11.20 09:08



дано си жив и здрав, бро, освен ако не са злоупотребили с ника ти. обичат да се радват на чуждите нещастия.

Вместо подпис:
като ти гепят ника ти жънеш бури....



вече има експертно мнение, при това в Китай, и юзърите вече са съгласни, че анонимността в интернет е опасност за личната сигурност. нямам анонимност от 2000 година. затова се придържах към тая линия при спама.

Web страница
Занимание (професия)
Хоби ФБ риболовъ
Местонахождение дома
Биография Имах навремето нерегистриран ник Уебстър боллз, явно е останал неразбранЪ







Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.