Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:07 26.04.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
*Кратък преглед

Тема Най-накрая няма ли да има промоции и нови планове?нови  
Автор checho ()
Публикувано13.12.12 01:04



Абсолютното мълчание на Мтел откъм промоции и нови планове за мобилен интернет, и планове за телефония плюс интернет, дали е затишие пред буря или просто не ги интересува че са актуални откъм преди 4г.?



Тема Re: Най-накрая няма ли да има промоции и нови планове? [re: checho]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано17.12.12 15:03



Доколкото съдя от рекламите им, напоследък са актуални промоции за комплексната им услуга (мобилен, фиксиран, ИНет и Тв). Макар че всяка една от съставните услуги е дървена сама по себе си (и най-вече телевизията в евтиния план - много атрактивни канали ги няма, също и откъм ХД куцат).
Но пък лятото се представиха на ниво с новите Актив, сега Моби, планове - флет към всички и МБ за 10 ст. Също и фрий към целия Мтел, освен при 10-левовата тарифа.



Тема Re: Най-накрая няма ли да има промоции и нови планове?нови [re: Cтepн™]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано17.12.12 16:28



За частни лица - фри ама таксички доплащане... дрън дрън.
Бизнес (60/60 на разговорите, демек брой минутите наполовина поне) че и плюс - уж с интернет, таксуваме на 100кб да се чудиш що на 3 ден вече си на 64 кб. (а пък само ми излез в роуминг...)
Изобщо на където се огледаш... четвъртит да не превърта.
Явно трябва да се избиват с 300% парите по ребрандирането...
Ама и другите не са по-стока, иначе да съм се махнал.

Welcome to the real world!




Тема Re: Най-накрая няма ли да има промоции и нови планове?нови [re: Mopфиyc]  
Автор checho ()
Публикувано17.12.12 17:03



Аз пък откакто си купих смартфон преди 4г. се научих да псувам каруцарски. При Глобул нямам проблеми нито със сметки, нито с обслужване, нито с качеството на телефонията. Но пък интернета им е възможно най-голямата отврат както на ниво инфраструктура в градовете, така и на ниво BGP+капацитети. Виваком са чувствително по-добре с интернета и инфраструктурно не са се дънили досега. Отделно всеки втори им е next-hop или най-много на два. Но пък имат дървения бъг входящ разговор да не може да дойде ако в същото време си в EDGE и вървят данни. Така че колкото и да е неизгодно смятам да мигрирам към Мтел през 2013г. пък дано да не е фатално. В крайна сметка имам както нерви така и смартфон - нито едното нито другото не искам да ги хабя...



Тема Re: Най-накрая няма ли да има промоции и нови планове?нови [re: checho]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано17.12.12 18:01



Побързай тогава докато не се прецакали и Сърф енд толк за частни лица... че като го праснат и него 60/60 и 100 кб пакетно таксуване и ще ти се отще 3 пъти.

Welcome to the real world!




Тема Re: Най-накрая няма ли да има промоции и нови планове?нови [re: Mopфиyc]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано18.12.12 09:35



Е, аз е усетих накъде отиват нещата, направих си сметката и избегАх от спец-плана и минах на такъв за простосмъртни физ.лица - Актив, когато беше още в промоция.
Таксуането ми е 60/1, Инета - на 1 кБ.
Това последното малко се бие с изискването им таксата за трафик-сесия да не може да е под 1 ст. и при тарифа 10 ст. на МВ, реално 1 ст. са 100 КБ. Така че когато го ползвам само за ГПС-асистънса източвам 3-4 КБ, а ми отчита като за 100. Но пък говорим за само 1 ст.





Тема Re: Най-накрая няма ли да има промоции и нови планове?нови [re: Cтepн™]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано18.12.12 11:34



Е аз карам на бизнес сърф § толк (вече го няма като план, 60/1 и 1 кб) ... нямам намерение да сменям докато не слязат на земята или не ми писне до там, че да мигрираме цялата фирма и допълнителните услуги към друг оператор.
Не, че и те са стока...

Welcome to the real world!


Редактирано от Mopфиyc на 18.12.12 11:35.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.