Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:36 28.04.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
*Кратък преглед

Тема Още новостинови  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано02.10.12 20:35



Добавка в ценоразписа на МТел:

Отключване на мобилни устройства
-Предоставяне на отключващ код за мобилен телефон на стойност до 500 лв., закупен с дългосрочен договор или в пакет с Prima карта.......................50 лв.
-Предоставяне на отключващ код за мобилен телефон на стойност над 500 лв., закупен с дългосрочен договор или в пакет с Prima карта.....................150 лв.
-Предоставяне на отключващ код за мобилен телефон, закупен без Дългосрочен Договор или Prima карта.............................................................................20 лв.

Що направо не напишат в магазините си "Не купувайте телефони на етикетна цена от нас".
Най-вече за последната такса...откъде-накъде ще купиш апарат на етикетна цена, без договор, без точки, платен накуп, без отстъпка; той ще е кодиран към МТел и Водафон лайв и за отключването му ще искат още 20 кинта?
Неофициално питах познат от КЗП - купих телефон на етикетната, най-висока цена, без карта, план, отстъпки - каза ми да пусна жалба и ще ги принудят да го разкодират, а ако се съберат достатъчно ще има и глоби. Засега пасувам, така или иначе е с карта на МТел, но жалбата е на лаптопа ми...за всеки случай.





Тема Re: Още новости [re: Cтepн™]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано03.10.12 01:09



И тия не се наядоха. Ама хептен примитивни плужеци...

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Още новостинови [re: Cтepн™]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано03.10.12 01:09



Иначе какъв телефон взе?

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Още новостинови [re: Stefan Pan]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано03.10.12 10:33



Една малка Нокиа за жена ми.
От е-магазина им, на цена от последния ред - без план, без карта, без лизинг, без точки, без отстъпки. И пак се оказа кодиран. Вярно, че в случая можех да им го върна до 2 седмици, но на жената много й допадна (С2-05, слайдър), а и си е с МТелска карта така или иначе и не е смартфон, че да се притеснява за ИНет към ВЛ, без нейно знание. (Друг е въпросът, че 2 дни след това й сменихме плана и ако бях го купил С преминаване към този план, по цени на е-магазина щеше да ми излезе 50 кинта надолу. Но без да съм сигурен дали тази по-ниска цена е САМО АКО се вземе с нова карта, а не със смяна на плана).
Сега съм харесал една Нокия 100 за Примата на баща ми; МТел я дават свободна (и кодирана) за 90 лв., отсреща в Германос е 50 лв. За такава разлика ще се вдигна да ида до магазин и няма да се възползвам от е-магазина им и да ми я донесат у нас...кодирана.





Тема Re: Още новостинови [re: Cтepн™]  
Автор checho ()
Публикувано06.10.12 16:08



Не е добър избор нокия 100 за възрастен човек. Тоя боклук се чува по-добре през дупката за уж-високоговорителя отколкото отпред. Физически спийкъра е един. Абсолютен ужас и наказание който с радост шитнах на курва срещу услуга :)



Тема Re: Още новостинови [re: Cтepн™]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано09.10.12 01:17



А наздраве.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Още новостинови [re: checho]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано09.10.12 01:20



Баце, бая си закъсАл, като гледам нокиата, мога да си представя *урвата...



------------------------
Слушай беззвучието...



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.