Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:35 22.06.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Това какво е?нови  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано25.03.12 16:23



На 21-ви ни засичат, а на 23-ти реших да си проверя състоянието на текущата сметка. Не съм разговаряла, даже не съм пращала sms-си, а учудването ми беше голямо, защото показваше, че текущата ми сметка е 0.06 ст. Когато отидох да плащам сметката в офиса и попитах откъде идват тези 0.06 ст., служителката се учиди, защото и тя не знаела как се е получило така. Каза, като получа разпечатката, да направя справка. Не съм се карала, защото 0.06 ст са нищо. Просто ми беше любопитно да разбера как при непроведени разговори и не изпратени sms-си, отчита това? Та, искам да ви попитам, имате ли някакво обяснение и дали, и на вас се е случвало подобно нещо?



Тема Re: Това какво е?нови [re: dama spatia]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано26.03.12 00:26



Може би потвърждение на лошите легенди.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Това какво е?нови [re: dama spatia]  
Автор Xиeнa (ентусиаст)
Публикувано26.03.12 13:13



хората си имат кол център
надали някой тук ще хвърли боб за да разбере от какво са стотинките

и не, не ми се е случвало
днес бях решила, че виваком ме лъжат с минутите, но се оказа, че се имат някакви начини за разпределение на отстъпките, ако картата не се вземе на датата, на която започва нов таксуващ период...дали някой ме предупреди, че не ползвам пълния пакет - не, чудя се дали да се оплаквам даже...иди доказвай..

Редактирано от Xиeнa на 26.03.12 13:16.



Тема Re: Това какво е?нови [re: Xиeнa]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано26.03.12 18:22



Недей... както си забелязал(а), че имат пропорционално разпределение на отстъпките и минутите, така имат и пропорционално разпределение и на таксата. Може да е подробноост, но е важна в така поставения контекст.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Това какво е?нови [re: Stefan Pan]  
Автор Xиeнa (ентусиаст)
Публикувано27.03.12 01:17



Факт, има.
Но се чудя защо трябваше сама да го разбирам и смятам, вместо някой да ме уведоми.
Така или иначе ме изгубиха като клиент на договор, самият факт, че не мога да си проверявам минутите по направления и администратирам сама услугите ме дразни.


С две думи, и трите оператора си имат кусури



Тема Re: Това какво е? [re: dama spatia]  
Автор citronbg (uid:60001)
Публикувано27.03.12 22:14



може да е от мобилен интернет



Тема Re: Това какво е?нови [re: citronbg]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано27.03.12 22:32



Интернета не ми е към мтел, а към Тракия кабел. И служителката ме попита дали имам мобилен интернет.



Тема Re: Това какво е?нови [re: dama spatia]  
Автор Mladenovv (непознат )
Публикувано28.03.12 09:51



Случвало се е ;-) И обяснението бе че са се прехвърлили от предния таксуващ период. Отчитали до 24 часа и това било в края на предния месец.
ИЗМАМНИЦИ.



Тема Re: Това какво е?нови [re: dama spatia]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано29.03.12 08:32



Ако си със смартфон може той по някое време да се свързва в ИНет за свои си нужди, особено ако не е усвоен добре от потребителя като функционалност.
Друга хипотеза е свързване към GPS с асистънс, което също означава малко ИНет.
Май няма тарифа, при която разговор или СМС да излиза 6 ст., затова си мисля, че са данни.
Щом те засичат на 21-ви, значи вече трябва да ти е излязла електронната разпечатка, виж какво има там.



Тема Re: Това какво е?нови [re: Cтepн™]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано29.03.12 19:21



Не съм със смартфон, нямам даже интернет на телефона си. Мисля, че по-скоро е това, което Mladenovv е написал.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.