Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:42 19.04.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема bob-ец... мммммм....вкусно!нови  
Автор doubleface (ко диря у дира?)
Публикувано13.10.11 17:42



Мтел, си прави сам конкуренция с цел съживяване на пазара. На принципа всяка нова к*рва в квартала е най-оборотна.

От вътрешния портал:

„Говори с bob!”
Срещнахте ли вече тайнствените „сини хора“?

Направи ли ви впечатление новата кампания “Гневни ли сте..”, която тече от няколко дни в медиите и обещава нова ера в мобилните комуникации? Интересно ли ви е да научите какво се крие зад нея?
Кой е bob?
След повече от 6 месеца усилена работа на близо 150 колеги от почти всички дирекции в компанията, днес пускаме на пазара bob - нов, напълно самостоятелен бранд, насочен към частни постпейд клиенти в ниския ценови сегмент, които искат да ползват опростени услуги на достъпни цени. bob е революционен продукт, тъй като за първи път на пазара се пуска подобно атрактивно предложение. bob е иновативно решение, с което по-успешно да удовлетворим нуждите на ценово ориентираните клиенти.
Какво предлага bob?
Новият бранд стартира с един единствен, изключително опростен тарифен план – 12 стотинки на минута и 12 стотинки за SMS към всички национални мрежи, без месечна такса и без дългосрочен договор. Стартовият пакет струва 14,90 лв. и е с включени 150 минути и 150 SMS към всички национални мрежи, валидни 30 дни.
Къде се предлага bob?
bob ще се предлага в нова верига магазини, както самостоятелни, така и на територията на магазини от веригите Kaufland и T-Market. Брандът стартира с 55 магазина в 40 града в цялата страна, като постепенно ще бъдат изграждани и нови търговски обекти. Предлагането на bob е поверено на 175 нови служители, които вече преминаха специализирано обучение.
Какво да очакваме от bob?
Най-общо казано – революция! Новото в bob не е само уникалната оферта, но и начинът, по който ще бъде предлаган и рекламиран. bob е млад, различен, въздействащ и конкурентен. Брандът е свежото попълнение, от което има нужда пазара и чиято цел е да привлече клиенти от всички настоящи играчи, включително и М-Тел. Пожелаваме му успех!




Тарифирането е на всяка започната минута - революция!
Обаждането към сътрудник - 0.49 - революция!
Смяна на сим - 9.90 - революция!
Предоставяне на ПУК - 2,40 - революция!

Редактирано от doubleface на 13.10.11 17:42.



Тема Re: bob-ец... мммммм....вкусно!нови [re: doubleface]  
Автор Иво (батко-психопат)
Публикувано14.10.11 10:15



Я да видим...600 минути по 12 ст.=72 лв. Ама аз сега говоря за 15 лв толкова(вярно, с 12 номера). Аха, значи не, благодаря. Даже извън групата, с ваучър от 10 лв разговорите излизат пак толкова на минута, защото ми ги таксуват на 30 сек(един друг оператор).
Но, о, не се съмнавам, че ще намерите достатъчно балъци за тая "супероферта", лично аз ще изчакам отговорите на другите, за да избера начина, по който да се махна от вас. Едва ли ви интересува защо, но ето 1-2 причини: Жена ми в продължение на месец си трови нервите и НЕ МОЖЕ да смени номерата от СИП: нито онлайн, нито в офис, нито в главен офис, ПО НИКОЙ шибан начин - не, ч ене искате, НЕ МОЖЕТЕ -явно все още не можете да си оправите историческата система - две години ще станат. Не е за вярване, но - ФАКТ. Та засега няколкото стотинки на минута към СиП(реално) ме устройват, а за външни р-ри предплатена на друг оператор. Нищо лично в тоя аргумент. Другият е личен: не са ми симпатични пишман-юпитата ви в бизнес-центъра оттатък оная жп линия - издути като торни бръмбари на бунище, с някакви селско-цигански мерцедесчета, докато обикновените служители треперят за местата с немръднали от бая време заплати в офисите ви, разправяйки се с предимно малоумни клиенти, избиващи от своя страна комплекси...и така.

Редактирано от Иво на 14.10.11 10:19.



Тема Re: bob-ец... мммммм....вкусно!нови [re: Иво]  
Автор cyg (<>)
Публикувано14.10.11 10:24



600 минути по 12 ст.=60 лв

Боба не става за много говорене, да. Пък и хората свикнаха да говорят дълго, без до броят секундите, та 600 минути могат да ти излязат доста повече от 60 лв.

Жена ми в продължение на месец си трови нервите и НЕ МОЖЕ да смени номерата от СИП

Този проблем го има от една година при Мтел. Един колега също се мъчи цял месец с този проблем.



Удрям ПИН-а, иска ПУК...Удрям ПУК-а и картата спрЕ!

Редактирано от cyg на 14.10.11 10:26.



Тема Re: bob-ец... мммммм....вкусно! [re: cyg]  
Автор Иво (батко-психопат)
Публикувано14.10.11 10:33



грешка - 72 са, имах предвид 500 за 60, но все едно.
И да, аз НЕ ГОВОРЯ много - има си интернет, а говорещите по половин час тетки и кокошки винаги ме изпълват с весело изумление. кАжи си, квачко, каквото имаш да казваш за 2 минуит, а останалия половин част използвай да подрапаш терлика с желатиновия си любовник, ако нямаш истински-все ще е файда, бахти безкрайните безсмислени приказки! За бизнес приказки, както знаем, операторът предлага доста по-добри условия, не става дума за това.



Тема п.с [re: cyg]  
Автор Иво (батко-психопат)
Публикувано14.10.11 10:36



НЕОБЯСНИМО и от друга гледна точка: Като си представям какви ПАРИ(!) дават за по правило малоумни реклами по ТВ, и с каква малка част от тях биха платили на малък и ентусиазиран екип от програмисти, за да им направи работеща система, точно затова се чудя защо продължават сами да се мажат с лайна - елементарна, господи, смяна на няколко номера - вече година и три месеца! Шибана година и три шибани месеца! Оператор, въртящ стотици милиони!



Тема Re: п.с [re: Иво]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано14.10.11 16:59



Щото няма такъв екип на поискване... тия системи се пишат от фирми от рода на САП и служат не просто да смятат секунди и стотинки.
И в конкретния случай най-вероятно иде реч за пари, не са си платили лицензите за старата система защото някой ги е излъгал, че новата ще тръгне за 3 месеца и вече нямат опция за ролбек.
И понеже някой велик икономист е решил, че представителните и рекламните разходи са отделни пера от "производствените" такава идиотия се случва на много места... хвърлят се безумни пари за реклама, а се пести от лицензи за софтуер, от качество на услуги и т.н.
И резултата е повече пари похарчени, за по-малко изкарани.
Абе тъпотии на едро... колкото е по-голяма фирмата, толкова по на едро.

Welcome to the real world!




Тема Re: bob-ец... мммммм....вкусно! [re: cyg]  
Автор fen ® (майстора)
Публикувано14.10.11 18:30



не съм чул за подобен проблем за"номерата от СИП",но ако искате пишете ми ЛС и ще ги оправим



Тема Re: bob-ец... мммммм....вкусно! [re: fen ®]  
Автор doubleface (ко диря у дира?)
Публикувано14.10.11 22:28



Майсторе, благодаря за извиненията, нямаше нужда.......

Да ти пиша на лс да оправим един роуминг?
Не съм излизал бе брат, честно, ама кого да убедя.......едни 20-ина левица ми ги начислихте, да ги махнем, а?



Тема Re: bob-ец... мммммм....вкусно! [re: Иво]  
Автор doubleface (ко диря у дира?)
Публикувано14.10.11 22:31



Дано да си ми прочел правилно темата.....



Тема Re: bob-ец... мммммм....вкусно! [re: doubleface]  
Автор Титиваров (АвВлИзнуренков)
Публикувано17.10.11 12:54



Мислех да пиша нещо, ама няма смисъл... Тия ни съ у ред!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.