Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:42 20.04.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Актив+нови  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано10.10.11 22:40



За първи път от както ползвам Мтел виждам случай в който план, подобрен с промоционални условия да бъде върнат в първоначалното си състояние след изтичане на промоцията.
Маркетинга почва да издиша сериозно май?

Welcome to the real world!




Тема Re: Актив+нови [re: Mopфиyc]  
Автор cyg (<>)
Публикувано11.10.11 09:37



Тарифата беше прекалено добра за да я оставят за по дълго време. Нейното продължение би означавало начало на ценова война. Мтел да не са луди?

Удрям ПИН-а, иска ПУК...Удрям ПУК-а и картата спрЕ!


Тема Re: Актив+нови [re: Mopфиyc]  
Автор ReplikoNs Crazy Heart (непознат)
Публикувано11.10.11 09:37



И мен ме изненада, но се оказа, че има добра причина. Почакай малко и ще останеш доволен :)



Тема Re: Актив+нови [re: ReplikoNs Crazy Hear]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано11.10.11 11:41



Аз съм бизнес потребител, този план не ме касае пряко... но е първия такъв случай, което вече може да закасае всеки клиент ако стане стандарт.

Welcome to the real world!




Тема Добрата причина...нови [re: ReplikoNs Crazy Hear]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано14.10.11 17:10



се оказва ново разцепление на мрежата.
Уж по-евтино (ама само уж), а то хем ще е по-скъпо за отцепниците, ако говорят повече от 200 минути, хем ще е по-скъпо за останалите които са на стандартни Мтел тарифи - ще ги таксува като външна мрежа.
Прима към постпейд може да е единствената логика да си купи бобец някой...

Welcome to the real world!




Тема Re: Добрата причина...нови [re: Mopфиyc]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано18.10.11 00:17



Трябва да си смахнат да се махнеш от прима и да минеш към постпейд. Хеле пък ако примата е моят час.



Bеer? Mоre?



Тема Re: Добрата причина...нови [re: bira_more]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано18.10.11 11:06



Не ги знам тия часове... ама при толкова модели прими сигурно има някои дето тия 12 стотинки ще ги устройват, по начало предплатените са за параноици или просто хора които говорят малко.
Та вторите може да видят някаква полза...

Welcome to the real world!




Тема Re: Актив+нови [re: ReplikoNs Crazy Hear]  
Автор Boдeн-дyx (Народен будител)
Публикувано18.10.11 11:25



И пак само за нови абонати и такива с изтичащ договор ще важи, нали? Боклуци!



Тема Re: Добрата причина...нови [re: Mopфиyc]  
Автор Ladysexy (sugar mama)
Публикувано19.10.11 14:29



Не съм сигурна дали те разбрах правилно, имаш предвид че ако говорим от мтел към бобеца и обратно ще се плаща като към друг оператор? Ако това си имал предвид аз ги питах в 2 магазина, за да сравня дали ще ми кажат едно и също ;) и от двата магазина ми казаха, че говоренето от боб към мтел или от мтел към боб се чарджва като към свой оператор, сиреч не би трябвало да товарят, обаче тва няма как да се потвърди преди някой да реши да рискува и да се метне на бобеца и да каже има ли газове или не...



Тема Re: Добрата причина...нови [re: Ladysexy]  
Автор cyg (<>)
Публикувано19.10.11 15:20



и от двата магазина ми казаха, че говоренето от боб към мтел ... се чарджва като към свой оператор

Цената на разговорите от боб към който и да е оператор е една и съща.



Удрям ПИН-а, иска ПУК...Удрям ПУК-а и картата спрЕ!



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.