Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:53 24.04.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
*Кратък преглед

Тема Оферти и роумингнови  
Автор Beнaбили (5-18)
Публикувано30.09.11 18:31



Когато от Мтел звънят, за да предлагат нов план/нещо друго (напоследък все звънят да си сменям плана), могат ли да проверят дали абоната е в роуминг в момента или не?

Че имат досадния навик да звънят между 1 и 3 сутринта... и в полусънено състояние този телефон го вдигам веднага... Хем ме будят, хем разговора се таксува като нормален входящ.

И ако няма начин да видят - има ли начин да ги убедя да спрат да ми звънят?



Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Re: Оферти и роумингнови [re: Beнaбили]  
Автор fen ® (майстора)
Публикувано30.09.11 18:57



някои могат,но не всички
пробвай да им кажеш,да отбележат това ти искане



Тема Re: Оферти и роумингнови [re: fen ®]  
Автор Beнaбили (5-18)
Публикувано30.09.11 20:25



Ами аз все казвам - всяки път обяснявам, че съм в роуминг, че е посреднощ и че този номер ще си стои в роуминг дълго време - и ако не интересува промяна на плана ще си проверя на сайта самичка. Така и така се таксува цялата минута - мога поне да обясня, а не просто да затворя. Извиняват се, уж обещават да не звънят вече..

Минат месец-два и пак звънят.

Знам че не са виновни момичетата, които звънят (освен ако могатда проверят, а не искат де) - на тях това им е работата. Затова и обяснявам всеки път и им пожелавам приятен ден. Ама би трябвало да може номерът ми да се махне от подобни списъци...

Смс-ите за разни "обади се и спечели" и подобни не ме притесняват особено - нито се таксуват, нито смс може да ме събуди (макар че тези още навремето уж ги бяха спряли към този номер ама карай).



Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Много го обичам това - на тях това им е работатанови [re: Beнaбили]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано01.10.11 22:41



Начи работата им викаш е да те тормозят?
Е управията е сложа, дълга, тежка и мъчителна.
Значи - аз им връчих уведомление в което бях цитирал точните членове, на база на които исках да спрат незабавно да ме тормозят с всякакви реклами независимо дали техни лични или на тяхни партньори, директни или индиректни или парадиректни.
Продължиха да ме тормозят. Обадих се на *88. 3 пъти за два телефона. Обяснявахме се и на висок глас и всякак. Уж свършиха работа ама на 50 %. Накрая се намеси лице което дооправи нещата та станаха 100%.
Дано имаш късмет и получиш помощ и ти.


Иначе е просто безнадеждно. Ще си те тормозят до 3тото пришествие и малко след това.

Bеer? Mоre?



Тема Re: Оферти и роумингнови [re: Beнaбили]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано04.10.11 16:48



Ако звънят от един и същ номер просто му сложи беззвучна мелодия...

Welcome to the real world!




Тема Re: Оферти и роумингнови [re: Mopфиyc]  
Автор dama_spatia (зеленоока)
Публикувано04.10.11 20:57



Има друг по-лесен начин, като изключи всички тонове. Когато звънят, няма да чува.



Тема Re: Оферти и роуминг [re: Mopфиyc]  
Автор fen ® (майстора)
Публикувано04.10.11 23:16



"Ако звънят от един и същ номер просто му сложи беззвучна мелодия..."
това е идея:)
+35988133



Тема Re: Оферти и роумингнови [re: dama_spatia]  
Автор Beнaбили (5-18)
Публикувано05.10.11 16:43



Много по Сталински де



Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Re: Оферти и роумингнови [re: Mopфиyc]  
Автор Beнaбили (5-18)
Публикувано05.10.11 16:48



И това е идея - май този почти винаги си излиза с истинския номер...

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Re: Много го обичам това - на тях това им е работатанови [re: bira_more]  
Автор Beнaбили (5-18)
Публикувано05.10.11 16:53



Ми дали са им един списък телефони и са им казали да звънят. И те звънят - какво да се прави



То уведомление и така нататък ясно ама за целта трябва да съм си в България... Иначе планът е като се прибирам да мина лично през някой офис (навремето така спряха рекламните смс-и -- поне за няколко години де)... та да видим.

Хич не ги разбирам тези хора - губят и моето и тяхното време и не им пука.

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.