Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:11 11.06.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Любезни господа, СПРЕТЕ шибаните рекламни СМС-и!нови  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано22.05.11 00:14



Само заради някаква леност своя, както и тъжна носталгия, все още съм ваш абонат! Дреме ми на к(ценз)(с извинение!) за 20-те лева към СиП, които ще спестя или не от идиотския ви абонаментен план! И без това за 90 на сто от разговорите си ползвам предплатена карта на друг оператор инаистина е въпрос на вътрешен импулс, който вие сами сте на път да ми дадете с тия дебилни, досадни и архипротивни непоискани СМС-и за някакви игри за 10 000 1000 000 или кура ми Янко милиони! НЕ ЖЕЛАЯ да получавам никакви рекламни СМС- и ваши, на Исус, пикливия Аллах, за благотворителни каузи, външни аверчета ваши или както там на майната си ги водите и НИЩО друго, освен да звънна на когото си искам, да ми отчетете реално изговорените минути и да си платя сумите по договора - без НИКАКВИ смси, по-ен-твам!
Днес всичките ми близки и аз получихме поредния СМС-залп за някакви дебилни игри, без възможност за някаква ответна реакция с отговор, слагащ край на тая досадна и нежелана турбопростотия. Заявявам съвсем официално, че добронамерената ми досада към вас ще се обърне на нещо друго в най-скоро време. Знам, че няма да направя дупка в морето и останалите овце ще продължат да дават да ги стрижете, но аз определено ще напусна стадото.



Насилници грабят царството небесно. Насилници към своите греховни пожелания.

Редактирано от Kиpo на 27.05.11 12:49.



Тема Re: Мизерни боклуци, СПРЕТЕ шибаните рекламни СМС-и!нови [re: Kиpo]  
Автор ronikokov (марсианец)
Публикувано22.05.11 08:24



Ако спреш да им отваряш СМСите, след време ще спрят да ти досаждат. Като новобранец преди няколко месеца отворих един СМС който почваше с "Имате шанс да спечелите...кола ли беше, или пари", не помня. От тогава почнаха по 5 пъти дневно да ми пращат разни СМСи. Престанах да ги отварям и след месец два спряха да ми досаждат...повече от веднъж месечно май.

П.С. Преди време тук май някой обясни какво трябва да се направи за да не ти пращат реклами. С малко късмет и добра воля - ще те прочете и ще го обясни отново.



Тема Re: принципно сте прав, но донякъденови [re: Kиpo]  
Автор fen ® (майстора)
Публикувано22.05.11 12:56



"STOP" би трябвало да е достатъчно





Тема Re: Мизерни боклуци, СПРЕТЕ шибаните рекламни СМС-и!нови [re: ronikokov]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано22.05.11 20:15



Ми аз не получавам СМСи.
Начина е следния:
Отиваш в офис на МТел и обясняваш на висок глас че нежелаеш да получаваш от тях никакви уведомителни или рекламни СМСи, защото това са крайно нежелани, отвратителни, гадни, досадни и нежелани СМСи. И никак нежелаеш да ги получаваш.
Продължаваш да обясняваш на висок глас че ползата от тези СМСи е точно същата както от комбинираните цицоуголемители и пишкоудължители получавани по мейла.
По някое време все пак се усещат че ще трябва да ти помогнат някак си - и те насочват, щото танца дето трябва да го изпълниш за да спрат СМСите е различен за клиенти на предплатена и следплатена услуги.

Bеer? Mоre?




Тема Re: принципно сте прав, но донякъденови [re: fen ®]  
Автор 5rov ()
Публикувано22.05.11 22:09



Stop достатъчно да, но при една от предишните игри, хората писаха, че това стоп струва 1,20...



Тема Re: принципно сте прав, но донякъденови [re: 5rov]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано23.05.11 15:52



Stop - ама на някакъв специален номер беше. И не струва 1.2 - мисля че беше безплатно. Но не помня.
Може и през *88 ако не се лъжа.
Във всеки случай това си е добро средство - да обяснявам бавно но на висок глас на всеки който иска да ми пробута договор, че първото което трябва да променят е възможността за отказ от СМС още по време на сключване на договора.

Bеer? Mоre?




Тема Re: принципно сте прав, но донякъденови [re: fen ®]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано24.05.11 03:54



За мен по-удовлетворяващо би било DUHAYTE.



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Мизерни боклуци, СПРЕТЕ шибаните рекламни СМС-и!нови [re: Kиpo]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано25.05.11 17:01



И мен ме ощастливиха, мама им мангалска. А мацката от центъра им не беше на ясно ментел ли ощастливяват, или някой ползва името им.
Както и да е, този път ще се постарая да вдигна малко патърдия.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Мизерни боклуци, СПРЕТЕ шибаните рекламни СМС-и!нови [re: Kиpo]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано25.05.11 19:04



Баси иди до някой офис и поискай официално с документ да ти ги разкарат.
Такова чудо не съм виждал от не помня кога...

Welcome to the real world!




Тема Re: Мизерни боклуци, СПРЕТЕ шибаните рекламни СМС-и!нови [re: Mopфиyc]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано25.05.11 21:15



Не става. Уж ги разкарват, и до следващия път. Докато не започне да има някакви реални санкции - няма да има и разкарване.

Bеer? Mоre?





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.