Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:24 21.05.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Мислите ли, че срещу М-тел се води ПР война?нови  
Автор braman15 (непознат )
Публикувано02.02.11 11:00



Напоследък гледам, че във фейсбук, по форумите... се заформя някакъв джихад срещу М-тел. Че не са светци е ясно, но според мен голяма част от тези активности са манипулирани. Вие какво мислите?



Тема Re: Мислите ли, че срещу М-тел се води ПР война?нови [re: braman15]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано02.02.11 13:55



Мисля, че това са глупости.
Мтел сами си правят манипулациите... (другите ни оператори също).
Нито форумите, нито ФБ са им виновни, че някой в менажмента им не мисли като сменя системата например.
Нито форумите и ФБ им слагат клаузите из договорите... (и на другите де).

Welcome to the real world!




Тема Re: Мислите ли, че срещу М-тел се води ПР война?нови [re: braman15]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано02.02.11 14:36



Те какъвто черен ПР сами си сътвориха и Господ не може да им сътвори.
Впрочем платформата им продължава да се чупи, независимо от клетвите, че до края на 2010 трябваше да е готова.
През декември получих ударно всички фактури от септември насам, но януарски още нямам (датата ми е 14-то число).
В сайта им, в "Моите услуги", за който твърдят, че вече работи както трябва, получавам само по един параметър от отстъпките в плановете - само разходени МВ за единия номер (а имам отстъпки и в група, в нац. разговори, в СМСи), на другия - само нац. разговори, на фикса - само в СиП. При МТел+ е една идея по-добре, но и там дават само частична информация.
Поне, след серия от жалби, вече коректно ми отчитат отстъпките и последните фактури бяха точни.



Тема Re: Мислите ли, че срещу М-тел се води ПР война?нови [re: braman15]  
Автор cyg (<>)
Публикувано02.02.11 16:55



Kakто казаха и други, черния ПР си го прави Мтел сам. Друго което се забелязва, е многото поставени лица, опитващи се да успокоят гневните изблици.

Удрям ПИН-а, иска ПУК...Удрям ПУК-а и картата спрЕ!


Тема Re: Мислите ли, че срещу М-тел се води ПР война?нови [re: braman15]  
Автор braman15 (непознат )
Публикувано03.02.11 15:11



Не знам. Просто някои от тия с обезщетенията, протестите... има некви дето се жалват все едно еничарите или монголците са ги нападнали. Според мен са или платени или леко смахнати тия хора.



Тема Re: Мислите ли, че срещу М-тел се води ПР война?нови [re: braman15]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано04.02.11 00:01



Не мисля, че става въпрос за организирана сатанинска конспирация. Просто най-много абонати има Ментел, съответно и жертвите и опарените от него са най-много.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Мислите ли, че срещу М-тел се води ПР война?нови [re: Stefan Pan]  
Автор braman15 (непознат )
Публикувано04.02.11 13:08



Има логика в това, което казваш, но ми се вижда мега странно как избуяха коментарите срещу тях, някои откровено тенденциозни статии откривам в нета.



Тема Re: Мислите ли, че срещу М-тел се води ПР война?нови [re: braman15]  
Автор obul (член)
Публикувано08.02.11 15:42



Е половин година слушаме как сменят системата за наше добро. И по тази причина е като тото.Не се знае кога можеш да провериш сметка или оставащи минути.Кога ще ти дойде фактура и какво ще има в нея.Даже малко ми се струват тия дето се бунтуват.Е бива проблеми бива ама половин година.



Тема Re: Мислите ли, че срещу М-тел се води ПР война?нови [re: obul]  
Автор braman15 (непознат )
Публикувано08.02.11 18:21



Прав си, но нещата неса толкова бистри, колкото изглеждат.
Понеже темата ме занимава днес го проверих този Янаки Ганчев, който вее знамето на онеправданите и измамените. Оказа се, че в края на 90-те "патентовал" билборд, който да опасва цели сгради. Опитал се да им продаде "патента" на М-тел. Те, разбира се, му казали че това е все едно да продава патент за червени кутийки на кока-кола. После ги съдил, щял да пали не знам си кво си... Мисълта ми е, че някои медии и персони са твърде услужливи...



Тема Re: Мислите ли, че срещу М-тел се води ПР война?нови [re: braman15]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано08.02.11 19:31



Тенденциозни статии има към всеки един от операторите. Не виждам какво те притеснява.

------------------------
Слушай беззвучието...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.