Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:49 14.06.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: Защо се бавят фактуритенови [re: V.Grig]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано22.04.11 13:09



Споко и на тях им се искат маркетингови предсказания... та и те ще сменят системи.
Сега просто чакат Мтел да обере черните точки.
Инак проблема не е в преместването... а в това което предлагат и 3 те.

Welcome to the real world!




Тема Re: Защо се бавят фактуритенови [re: deadreckoning]  
Автор vip4o (прям и откровен)
Публикувано23.04.11 12:59



Това като частно лице или .... фирмено?





Тема Re: Защо се бавят фактуритенови [re: vip4o]  
Автор deadreckoning (г-н Двутактов)
Публикувано26.04.11 05:39



Като частно лице. Между другото, това не е някакъв нов план, т.к. за него се пише по форумите от лятото на миналата година. Мисля, че се казва "Extra Advance Last Minute Delay", или нещо такова, и официално не се предлага на редовни клиенти, а само на такива, които са предприели конкретни стъпки за отказ от услугите на оператора, като например подаване на заявление за прекратяване на договора. Каквото аз подадох. Но пак няма да ги огрее. М-тел не могат изобщо да стоплят, че в момента нямат план, който да отговаря на нуждите ми - все пак поне половината от всяка година съм извън страната. А роумингът за абонаментните им планове е по-скъп от този на конкуренцията, дори и от предплатените карти на конкуренцията. В тоя смисъл каква е ползата да ми предлагат ако ще и 1 000 000 минути в мрежата си за 1 лв месечна такса, след като няма да ги ползвам доста време, а само трябва да плащам абонаментна такса?



Тема Re: Защо се бавят фактуритенови [re: deadreckoning]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано26.04.11 11:40



Твоите колеги въобще не разчитат на роуминг от нашите оператори, а направо си купуват предплатени от пристанищата и им идва наистина тънко.
Специално МТел имат само една роуминг тарифа, заради която не си струва да купуваш карта навън, но има смисъл само в ЕС + Швейцария, Норвегия и май и Турция - Евротарифата. Входящите са 35 ст. и се таксуват от първата секунда. Ама не става за ИНет, цената е 1,30 на всеки започнат блок от 100К; направо да те заболи да използваш асистеда на ГПС и да платиш тези пари за 3 КВ.






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.