Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:23 07.06.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Вещерицатанови [re: Stefan Pan]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано06.03.11 19:42



Тоя па - тва просто ме отвращаваше до безумие. Отиваш на щанд на МТел - а там снимка на няква вещерица. Е веднъж се изгъбарках една мацка дет ме убеждаваше за договор - викам - от вещици нужда нямам - и и соча вещицата.

Bеer? Mоre?




Тема Re: daнови [re: ronikokov]  
Автор DTMF (стар клубар)
Публикувано06.03.11 23:01



Ей тук ги коментирахме:
Има ли нещо по арогантно от рекламата с бабичката която си криви джуките и рекламира стационарен телефон на мтел, по отвратителна реклама скоро не бях гледал



Клипа е там някъде

Редактирано от DTMF на 06.03.11 23:12.



Тема Re: Вещерицатанови [re: bira_more]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано07.03.11 08:51



В момента я дават по Нова. С нея е щерка й - около 300-месечно парче, което хич не е за изфърляне


Рекламата верно се изроди с времето, но пък като погледнеш другата "реклама" - ценовите условия, не ти трябват повее увещания. За нормални разговори бие бтк отвсякъде. Както и задължиха бтк да въведе цени към тях, каквито са в мрежата й.



Тема Re: Вещерицатанови [re: Cтepн™]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано07.03.11 16:22



Мое да не е за изфърляне, ама нали знаеш песента:
Тъщата, тъщата....
Та - а без вещерици.
Иначе - БТК телефона на майка ми е на някакви смешни кинти - пенсионерка, с група инвалидност... Няма как МТел да бият офертата. А и да я бият - спестяването ще е смехотворно малко.
Домашния БТК пък е на тъста - никкъф шанс да променя нещо.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Вещерицатанови [re: Cтepн™]  
Автор Colombino (програмист)
Публикувано07.03.11 17:35



>> За нормални разговори бие бтк отвсякъде

Тва са глупости. Всеки има специфични нужди и това какво за теб е нормално, не значи че и за мен е нормално. За моите нужди по-изгодни са плановете на Виваком, но ми направиха МТел проблем по прехвърлянето на номера. Ама съм си сложил напомняне и лятото ще проверя пак кое ми е по-изгодно.

System Doctor Error:
Your girlfriend is pregnant.
(A)bort, (M)arry, (I)gnore?_


Тема Интересни факти..нови [re: Stefan Pan]  
Автор The One (избраният)
Публикувано07.03.11 21:58



Да, Виваком ИМАХА преподписване. Моя договор - няма такова.
ВИВАКОМ го въвеждат някъде пред ноември-декември 2010 година по предписание на .... ПОЗНАЙТЕ КОГО .... Комисия за Защита на Конкуренцията !!!!!!!
Да, КЗК им нарежда да го имат, защото ДРУГИТЕ ДВА ОПЕРАТОРА СА ГО ИМАЛИ !!!!!!! Невероятно, но и аз не повярвах като разбрах!

Интересното е какво ще стане, ако МТЕЛ и Глобул не го премахнат. Виваком ще трябва пак да го въведете.

Ще кажете - реклама на Виваком. Не искам да ги рекламирам. Помислете сами, дали по-добрите условия на един от тримата не е в ползва на всички отребители.

Просто ме дразнят еврейското скъперничество на другите двама.

And the death shall not have dominion!


Тема Re: Интересни факти..нови [re: The One]  
Автор braman15 (непознат )
Публикувано08.03.11 17:06



Не го знаех това. Трябва да отпаднат тия автоматични подновявания със сигурност. Вивакомците ако са го преустновили е добре, но те пък имат една много подмолна тактика да предлагат "дистанционни договори" по телефона. На мене не ми дреме щото я знам тая работа, но бая бабички ги изпързаляха и затова ме дразнят, честно казано.



Тема Re: Интересни факти..нови [re: braman15]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано08.03.11 17:34



Там проблема е, че могат да те "изпързалят" въпреки че знаеш номера. Разбира се - ако се стигне до съд ще спечелиш, ама ядовете са в кърпа вързани.
Противна, отвратителна, гадна тактика.
Със сигурност не виждам защо да няма 2 прости неща - договора от самото начало да е с едномесечно предизвестие, и кредитния лимит да защитава и клиента.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Интересни факти..нови [re: bira_more]  
Автор braman15 (непознат )
Публикувано09.03.11 13:12



това би било справедливо.



Тема Re: Интересни факти..нови [re: braman15]  
Автор Ming Shu (curious mami)
Публикувано09.03.11 17:35



Автомат. подновяване ще отпадне, защото вече е внесено искане в Народно събрание и до 2 месеца ще се приемат поправките в закона за електр. съобщения. Въпроса кой иска и кой не иска да отпада според мен вече не стои на дневен ред. Резултата ше е налице след около 60-на дни... След като го приемат двата оператора искат, не искат ше трябва да го преглътнат. Обаче на мен ми е особено интересна позицията на Виваком. От една страна първи махат авт. подновяване, от друга обаче все още практикуват незаконно сключване на договори по телефона без подпис... Мисля си дали не махат авт. подновяване първи, за да си прикрият другите шашми и да не ги погнат властите за нелегално сключените дист. договори?

harmony is the key to happiness ...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.